Valkyrie Smart Airdrop (SA) to innowacyjna kampania skoncentrowana na dystrybucji zachęt wśród użytkowników, która maksymalizuje wzrost adopcji. Valkyrie nieustannie buduje w cieniu, aby odpowiedzieć na potrzebę ukierunkowanej dystrybucji zachęt dla protokołów przygotowujących się do uruchomienia.

Obecnie wiele protokołów polega na genesis i weekly airdropach, starając się przekształcić zwykłych użytkowników w oddanych użytkowników. Jednakże, wbrew intencjom, airdropy mogą mieć negatywne skutki, takie jak nieodebrane pozostałości lub nawet presja spadkowa, zgodnie z analizą Flipside.

Smart Airdrop jest odpowiedzią Valkyrie na zapewnienie, że protokoły uruchamiania zachęcają i budują najbardziej aktywnych i dodających wartości użytkowników w opłacalny sposób.

Co to jest Smart Airdrop?

Mówiąc najprościej, Smart Airdrop jest sposobem dla protokołów, aby być bardzo selektywne w nagradzaniu swoich użytkowników.

Wykorzystując Valkyrie’s Smart Airdrop, protokoły decydują się na motywowanie tylko tych użytkowników, którzy są w interakcji z protokołem – tj. protokoły nagradzają w zamian za wykonanie akcji na łańcuchu. W międzyczasie użytkownicy mogą doładować swoje doświadczenie w aktywacji aplikacji lub protokołu dodatkowymi nagrodami w postaci tokenów, a także otrzymać nagrody $VKR za dzielenie się poleceniami ze swoją społecznością.

Dzięki kampaniom Smart Airdrop, ekosystem Terra będzie miał w końcu bardziej sprawiedliwą dystrybucję tokenów i skorzysta ogólnie na zwiększonej świadomości nowych protokołów.

Przepływ Smart Airdrop

(Hipotetyczny przypadek z punktu widzenia użytkownika)

 • Protokół X prowadzi kampanię Smart Airdrop, w której warunkiem uczestnictwa jest stakowanie 100 $VKR-$UST LP.
 • Ja, jako użytkownik, stakuje 1000 par $LUNA-$XYZ, w których otrzymuję nagrody (APY%).
 • Protokół X przeprowadza Smart Airdrop i nagradza mnie w ich rodzimym tokenie $XYZ , który ponownie stakuję na LP
 • Otrzymuję link polecający wygenerowany przez Valkyrie i przekazuję go mojemu znajomemu, który również wpłaca 1000 $LUNA-$XYZ
 • Znajomy otrzymuje Smart Airdrop, a ja dostaję 50 $VKR za polecenie stakowania w protokole X.

Kreator kampanii Smart Airdrop / Korzyści z protokołu

 • Ukierunkowana dystrybucja do użytkowników bezpośrednio wchodzących w interakcję z protokołem
 • Wykorzystanie wysoce konfigurowalnego statusu portfela i mechanizmów barier wejścia
 • Nagradzanie aktywnych uczestników społeczności dodatkowymi tokenami
 • Zwiększona świadomość i aktywność protokołu dzięki wykorzystaniu istniejącej społeczności Valkyrie i kaskadowej struktury poleceń

Smart Airdrop / Korzyści dla posiadaczy VKR

 • Dodatkowe doświadczenia
 • Zdobywanie nagród w postacie $VKR za udział i udostępnianie akcji Smart Airdrop

Nadchodzące starty Smart Airdrop

Zamierzamy uruchomić pierwszą kampanię Smart Airdrop na początku 2022 roku. Konkretne szczegóły zostaną ujawnione w naszych mediach społecznościowych w najbliższej przyszłości.

Podczas gdy Smart Airdropy są obecnie koordynowane w ukryciu (celowo ze względu na naturę airdropu), zapraszamy wszystkie nowe projekty do współpracy z nami, aby uruchomić Smart Airdrop. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące projektów, które chciałbyś zobaczyć we współpracy z Valkyrie Protocol lub jakiekolwiek ogólne uwagi/opinie, prosimy o kontakt z naszym zespołem poprzez nasze serwisy społecznościowe:

Twitter Telegram Website

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl