W tym kilka statystyk z IDO Terra Land z dnia 2 oraz informacja dla uczestników o zmianie w konkursie na SweepWidget Terra Land.

TerraFloki Airdrop

StarTerra i TerraFloki nawiązały współpracę, dzięki której Stakerzy $STT otrzymają ekskluzywny airdrop $TFloki! TerraFloki zobowiązała się do zrzutu 1% całkowitej podaży swojego rodzimego tokena dla Stakerów $STT i $MINE, jako część swojej zachęty dla społeczności. Nasi stakerzy $STT będą mieli tokeny $TFLOKI wysyłane bezpośrednio do ich portfeli raz na dwa miesiące, w sumie 30 airdropów, co równa się 33 333,33 $TFLOKI na każdy airdrop!

TerraFloki wykona swój pierwszy Snapshot stakerów $STT 1 listopada o 18:00 UTC, i rozdzieli tokeny 20 listopada. Po tym pierwszym airdropie, kolejne airdrop będą się odbywały co 2 miesiące. TerraFloki będzie dystrybuować te airdropy proporcjonalnie w zależności od ilości stakowanych $STT, jednakże będą istniały minimalne i maksymalne przydziały dla bardziej sprawiedliwej dystrybucji!

Minimalna wymagana ilość to 20 $STT, podczas gdy maksymalna ilość będzie ograniczona do 3,000 $STT (Jeśli przekroczysz maksymalną ilość, będziesz traktowany tak, jakbyś miał 3,000 $STT).

Czym jest TerraFloki i jego token $TFLOKI?

TerraFloki to model NFT-as-a-Subscription zbudowany na ekosystemie Terra, który składa się z ekonomicznej i strategicznej metawersji play-to-earn zbudowanej przez TerraFloki Labs!

„We Flokiverse wcielasz się w rolę Floki – niegdyś zaawansowanego międzygalaktycznego gatunku, któremu odebrano nowoczesną technologię. Twoim ostatecznym celem jest uratowanie całej cywilizacji Floki i wyprowadzenie jej z mrocznych wieków.”

*Ostrzeżenie* StarTerra nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ryzyko lub straty, które mogą powstać w wyniku zakupu/sprzedaży $TFLOKI lub uczestnictwa gracza w Metaverse TerraFloki.

Więcej na temat Terra Floki dowiecie się z naszych poprzednich artykułów.

Dzień 2 Terra Land Statystyki:

Wiodąca frakcja: Interstellars

Top Whale STE: 220,043

Członkowie frakcji w WhaleCraft: 48 Interstellars, 29 Degens, 23 Lunatics

Czas pozostały: 2 dni do końca – 31 października o 18:00UTC

Zmiana w konkursie Terra Land SweepWidget:

Z powodu nieporozumienia, w dokumentacji na Twitterze i SweepWidget pojawiły się nieprawidłowe kwoty nagród. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to mogło spowodować i cieszymy się z Waszego dalszego udziału.

Nagrody są następujące: 100 graczy wygra tokeny $STT o wartości $UST oraz tokeny $TLAND o wartości 50$UST, które zostaną rozdane po TGE tokena Terra Land. Aby wziąć udział, zapisz się do konkursu i postępuj zgodnie z instrukcjami pod następującym linkiem: https://t.co/HOpKaxXxhQ?amp=1

W międzyczasie, jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w IDO Terra Land, zrób to wchodząc na poniższy link: https://app.starterra.io/project/terraland

Bądźcie na bieżąco z naszymi oficjalnymi kanałami, ponieważ mamy wiele więcej ogłoszeń w przygotowaniu z nadchodzącymi Alphami!

Website | Twitter | Telegram Chat | Announcement Channel

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl