Zgodnie z zapowiedzią w naszym FAQ po starcie, zidentyfikowaliśmy problem z początkowymi obliczeniami airdropów ASTRO. Oto co się stało i jak rozwiązaliśmy ten problem.

~7,000 adresów Terra zostało pominiętych lub otrzymało mniej ASTRO niż oczekiwano. Dotyczyło to portfeli z saldami bLUNA. Skrypt, który sumował całkowite saldo zabezpieczenia bLUNA dla każdego adresu, nieumyślnie ustawił saldo zabezpieczenia na 0, jeśli dany adres wykonał wiele transakcji bLUNA.

Oznacza to, że łączna liczba 1 801 264 ASTRO, która powinna była trafić do 6 955 adresów Terra, nie została w rzeczywistości rozdysponowana.

Do wszystkich dotkniętych tym problemem adresów został właśnie wysłany dodatkowy airdrop. W ramach podziękowań za cierpliwość, do airdropów dołączony został bonus w wysokości 5%.

Wraz z bonusem, do poszkodowanych użytkowników zostało rozdzielone ze skarbca Zgromadzenia Astralnego 1.891.328 ASTRO.

Jeśli jesteś jednym z poszkodowanych użytkowników, możesz teraz odebrać swój airdrop z bonusem w centrum nagród Astroport.

Po prostu podłącz swój portfel i kliknij na ikonę monet w prawym górnym rogu na stronie: https://app.astroport.fi/swap

Onwards and upwards!

źródło: link

Więcej informacji na temat airdropu $ASTRO znajdziesz w naszych artykułach.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl