Dotychczasowe rynki borykają się z problemem spadku stóp zwrotu we wszystkich dziedzinach, a konsumenci borykają się z dostępem do bardziej atrakcyjnych sposobów oszczędzania, zarabiania i przeznaczania swoich pieniędzy na pracę. Dogodnie, bardziej atrakcyjna oferta zysków jest już dostępna w i poprzez DeFi. Dzięki Anchor Protocol, użytkownicy są w stanie znaleźć i skorzystać z instrumentów oszczędnościowych, które nie są dostępne na tradycyjnych rynkach.

Mimo to, nadal istnieje rozdźwięk między stopą zwrotu a jej głównym zastosowaniem, w dużej mierze napędzany przez warstwy postrzeganej złożoności, które towarzyszą pionierskiej tech.h

Glow Protocol usunie ten rozdźwięk.

Glow – ekosystem programowalnych yieldów

Glow to ekspansywny programowalny ekosystem yield zbudowany na Terra, wykorzystujący Anchor Protocol do przekazywania narosłych odsetek użytkownikowi końcowemu za pośrednictwem łatwo dostępnych zdecentralizowanych aplikacji.

Jesteśmy głęboko przekonani, że yield powinien być dostępny wszędzie i zintegrowany z codzienną rutyną. Współczesny laik pragnie łatwości użytkowania, zmniejszonej złożoności i usprawnionego doświadczenia. Dotyczy to wielu aspektów naszego codziennego życia, gdzie wygoda i prostota są uznawane za cechy wyróżniające zwycięski produkt lub usługę. Ekosystem aplikacji Glow zwiększy skłonność konsumentów do oszczędzania i pozwoli im czerpać z tego przyjemność.

Jako taki, Glow Protocol jest tutaj, aby skomercjalizować plon poprzez ekosystem dApps, które wykraczają poza to, co wielu z nas rozumie jako konwencjonalne DeFi.

Założenie komercjalizacji yield jest proste: zapakuj yield w produkty, które bezproblemowo wpinają się w rutynowe czynności naszego codziennego życia.

Wprowadzanie kolejnych milionów użytkowników do DeFi

Jak wielu z nas, Terran, wie, że yield może działać jako warstwa podstawowa lub pośrednia w istniejących modelach i ekosystemach. Kiedy wchodzimy w interakcje z tymi modelami lub systemami, zawsze bierzemy nasze działania za pewnik, nie zawsze myśląc, że istnieje lepszy sposób. Obejmuje to wiele tymczasowych interakcji, które wykonujemy z naszymi własnymi pieniędzmi: odkładanie oszczędności raz w miesiącu na spłatę kredytu hipotecznego, wspieranie lokalnej organizacji charytatywnej każdego roku, udział w cotygodniowej loterii i wiele innych.

Glow bezproblemowo wpasowuje się w nasze prozaiczne rytuały oszczędzania i wydawania pieniędzy dzięki pakietowi transformujących dApps, które są zabawne i korzystne dla wszystkich stron, torując nowy, pomysłowy sposób na prawdziwe wykorzystanie yieldu jako „nowej normy”.

Co ważne, wszystkie Glow dApps będą posiadały DeFi composability – co oznacza, że istnieją unikalne możliwości dla każdego dApp, aby współgrać ze sobą.

Nasz pierwszy dApp wystartuje już za kilka dni. Poznaj się z Glow Lotto.

Glow Lotto – oszczędzanie powiązane z nagrodami, gdzie każdy wygrywa

Glow Lotto można opisać na wiele różnych sposobów – jedno jest pewne, to nie jest zwykła loteria. Glow Lotto łączy konto oszczędnościowe użytkownika z loterią. Na koncie oszczędnościowym połączonym z loterią naliczane jest ≈8% zysku, a każdy użytkownik ma szansę na wygranie tygodniowego jackpota. Zagraj w loterię z wygraną, a jednocześnie oszczędzaj!

Oto jak działa Glow Lotto

Wpłacając UST do Glow Lotto, użytkownik otrzymuje losy loteryjne proporcjonalne do swojego depozytu. Kupony loteryjne umożliwiają użytkownikowi wygranie jackpota i innych nagród co tydzień oraz oszczędzanie pieniędzy w tym samym czasie. Procentowy dochód jest przeznaczony do puli nagród każdego tygodnia.

Glow Lotto rozwiązuje problemy, z którymi borykają się wszyscy oszczędzający. Ich pieniądze są wykorzystywane do pracy i są w stanie agresywnie generować odsetki od swoich oszczędności. Przede wszystkim jednak, mogą doświadczyć dreszczyku emocji związanego z loterią, co tydzień i za darmo.

Glow Creators – Pieniądze społeczne i zrównoważone społeczności

Ekosystem Glow rozszerza się o Glow Creators, zdecentralizowaną aplikację, która umożliwia twórcom budowanie własnej społeczności opartej na tokenach bez odbierania pieniędzy swoim fanom.

Wykorzystując zyski, twórcy są w stanie zbudować lojalną, oddaną bazę zwolenników, która jest motywowana do wspierania. Co ważne, patroni działają jako strumień przychodów, który pomaga wspierać pracę twórcy, bez konieczności utraty choćby grosza. Dla wspierających to uczucie jest znajome: zarabiać pieniądze, jednocześnie wspierając swojego ulubionego twórcę.

Glow Creators to pieniądze społeczne, przyjmujące zasadę braku strat dla wszystkich zainteresowanych. Glow Creators zostało przyspieszone, aby dostarczyć wersję beta pod koniec tego roku. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

A w drodze jest o wiele więcej

Poznaj SDK Glow.

Wszystkie zdecentralizowane aplikacje Glow są zbudowane na bazie Glow SDK, modułowego zestawu narzędzi, który umożliwia zespołom programistów dostarczanie produktów generujących zyski poprzez podłączenie do ekosystemu Glow. SDK służy jako szkielet dla wszystkich obecnych i przyszłych aplikacji Glow.

SDK jest zbudowane w taki sposób, aby umożliwić łatwą integrację podstawowych elementów każdej komercjalizowanej aplikacji. Alternatywnie rzecz ujmując, SDK działa jako zestaw narzędzi, aby pomieścić takie elementy jak fiat on-ramps, pomocników dla integracji yieldu, cross-chain crypto on-ramps i wiele innych – zapewniając, że zdecentralizowane aplikacje są w stanie zbudować podstawową funkcjonalność dla komercjalizacji projektu.

Glow SDK już działa i jest wykorzystywany jako podstawa dla nadchodzących dApps firmy Glow.

Każdy powinien mieć trochę $GLOW

Token Glow ($GLOW) jest tokenem zarządzającym i generującym przychody Glow Protocol.

Posiadanie i stakowanie $GLOW umożliwia uczestnikom zarządzaniem protokołem Glow i zarządzaniem jego funduszem ekosystemu. Co więcej, posiadacze $GLOW dzielą się dochodami generowanymi przez protokół i wszystkie dApps ekosystemu.

Ekonomiczny projekt protokołu Glow jest zbudowany na fundamencie, że token $GLOW powinien przechwytywać swoje przychody i gromadzić wartość wraz ze wzrostem depozytów i Total Value Locked. Wraz ze wzrostem TVL, przychody z protokołu są przechwytywane przez token $GLOW, rozdzielając je proporcjonalnie między tokenami.

Glow jest projektem skoncentrowanym na społeczności, którego airdrop został zaprojektowany tak, aby nagradzać małych i dużych istniejących Terran w możliwie najbardziej sprawiedliwy sposób.

Dystrybucja

Całkowita podaż tokena wynosi 1,000,000,000 $GLOW, który będzie bity i dystrybuowany przez okres minimum 4 lat, począwszy od wydarzenia premiery tokena startowego.

Myśl szerzej dzięki Funduszowi Ekosystemu Glow (GEF)

Cel Glow Ecosystem Fund jest kluczową częścią dystrybucji tokenów $FLOW, z 30% całkowitej podaży. Celem funduszu jest wspieranie różnych projektów, pomysłów i badań w celu promowania protokołu Glow.

Większość Funduszu Ekosystemu będzie zarządzana przez społeczność poprzez zwykły mechanizm zarządzania, czyli głosowanie w publicznych ankietach. Aby uruchomić strategiczny kierunek dotacji, zespół założycielski Glow i pierwsi sponsorzy będą mogli bezpośrednio wybrać do 15% GEF w ciągu pierwszych dwóch lat po uruchomieniu projektu.

Część alfy na temat airdropu została już udostępniona na naszym Twitterze.

Jeśli szukasz pełnej informacji na temat airdropu, przeczytaj nasz artykuł na Medium (przyp. red. artykuł w języku polskim udostępnimy w przeciągu paru dni na naszym portalu)

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Ciebie i Twoich przyjaciół używających dApp Glow. Wskoczcie na nasz Discord, jeśli jesteście chętni.

Oryginalną wiadomość znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl