StarTerranie,

przedstawiamy transmisję przychodzącą od naszych przywódców. Skontaktowała się z nami grupa, która potrzebuje pomocy członków StarTerra. Waszą misją będzie podróż do odległego obszaru i pomoc nowemu partnerowi w zabezpieczeniu ciał niebieskich nękanych przez ciemność. Wizarre to wyjątkowa okazja, aby stać się skutecznym wojownikiem jako czarodziej w tym nowym królestwie eksploracji, jednocześnie przynosząc stabilność w kosmosie i zbierając specjalne klejnoty, które pomogą ci podczas twoich bitew!

Po dwóch ostatnich ogłoszeniach o partnerstwie, kontynuujemy passę z kolejnym! Tym razem, wraz z Wizarre, podchodzimy do tematu „gry” w sposób bardziej zdecydowany!

Wizarre jest grą free-to-play, P2E, 2d fantasy NFT opartą na blockchainie BSC. Łącząc aspekty popularnych gier „Worms” i „Magicka”, Wizarre tworzy turową walkę PVP z wykorzystaniem proceduralnego systemu zaklęć, jak również włącza aspekty „play-to-earn”, aby stworzyć najlepsze doświadczenie w grach blockchain. Ponieważ ta gra jest oparta na NFT, oznacza to, że będziesz mógł zbierać swoich ulubionych czarodziejów, ziemie i sprzęt w miarę postępów.

Jako, że Wizarre łączy w sobie cechy zarówno P2E jak i F2P, odblokowuje to unikalną możliwość gry i zarabiania bez żadnych początkowych kosztów, pozwalając Ci zarabiać poprzez pokonywanie innych graczy, rywalizację w ligach, jak również stakowanie rodzimego tokena Wizarre – $SCRL, w którym będziesz nagradzany. Ponadto, będziesz mógł stakować swoje postaci w trybie „przygody”, umożliwiając pasywne zarabianie dzięki ciężko zarobionym tokenom NFT bez konieczności aktywnego uczestnictwa w grze. Ma to rónież zastosowanie w przypadku ziemi, poprzez funkcję wynajmu, która pozwala graczom przywoływać czarodziejów na tej ziemi bez posiadania jej na własność za określoną opłatą.

Teraz nadchodzi część specjalna, ponieważ Wizarre jest jedną z pierwszych gier blockchain wydanych zarówno na urządzenia mobilne, jak i na PC, co otwiera model P2E na zupełnie nowym rynku. Ponieważ młodsi ludzie w mniej zamożnych regionach świata zazwyczaj mają dostęp tylko do smartfonów, a nie komputerów PC, otwiera to drzwi dla tej populacji, aby zacząć korzystać z technologii blockchain bez początkowej inwestycji, pomagając im zarobić więcej pieniędzy, grając jednocześnie w grę, którą lubią.

Wszystko to dzięki zintegrowanemu skarbcowi do zarządzania aktywami gry i tokenami w celu zapewnienia stabilności gospodarki Play-to-Earn. Część dochodu z gry trafi do skarbca, który będzie wykorzystywany jako źródło finansowania ekonomii gry z różnych opłat rozproszonych po całej grze. Wpływy do gospodarki będą głównie przeznaczone na kontynuację rozwoju oraz nagrody dla graczy, takie jak staking i P2E.

Wreszcie, jak w każdej innej grze opartej na NFT, istnieje funkcja 'hodowania’, gdzie gracze mogą wziąć 2 czarodziejów i albo posiadać, albo wynająć kawałek ziemi, gdzie następnie gracz może wykonać rytuał przywołania, który z kolei stworzy nowego czarodzieja.

Atrybuty krain i różnych czarodziejów wpłyną na jakość nowego czarodzieja, a nowi czarodzieje przyjmą po swoich rodzicach wygląd i statystyki. Dzięki kolejnemu nowemu klejnotowi na scenie blockchain P2E, sprawdz, co Wizarre ma Tobie do zaoferowania.

O szczegółach IGO poinformujemy w najbliższych dniach, ale już dziś sprawdź linki Wizarre’a

Website: https://wizarre.io/

Whitepaper: https://wizarre.io/doc/wizarre-whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/WizarreGame

Telegram: https://t.me/WizarreGame

Discord: https://discord.gg/RnDxxHVv3T

źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

StarTerra – https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl