Twórcy gry Start Heroes, zdradzają kolejny szczegóły dotyczące gry. Z najnowszego artykułu na kanale medium dowiadujemy się kto pracował nad powstaniem gry i jak będzie wyglądała rozgrywka.

Witamy w świecie StarHeroes

StarHeroes to kosmiczna strzelanka akcji (TPS), w której eksplorujesz wszechświat i walczysz z innymi graczami w kilku trybach wieloosobowych. W centrum tej zdecentralizowanej galaktyki znajdziesz kolekcję kultowych NFT, wyposażonych w wiele przydatnych w grze funkcji. Rozwijając swojego bohatera NFT, odblokowujesz specjalne umiejętności i zwiększasz możliwości pilotowania określonych statków kosmicznych. Czy twoja drużyna potrzebuje ciężkich jednostek do szturmu lub zabezpieczenia pozycji? A może potrzebny jest superszybki zwiadowca, aby szybko zdobyć zwycięski przedmiot? Dobra taktyka i praca zespołowa mogą okazać się kluczem do zwycięskiego oddziału!

Geneza gry

Gra Star Heroes nie będzie podobna do obecnie nam znanych tytułów P2E. Będzie to gra zdecydowanie bardziej zaawansowania. Nad powstaniem gry przez ostatnie dwa lata pracowali znakomici programiści z CD Projekt, którzy tworzyli takie tytuły jak Wiedźmin 3 Wild Hunt czy Cyberpunk 2077.

Założyciele StarTerra zdecydowali się sfinalizować zakup gry, zatrudniając jednocześnie programistów gier jako dedykowany zespół StarHeroes Game Team. Obecnie zespół koncentruje się na dopracowaniu ostatnich szczegółów rozgrywki. Największy wysiłek jest jednak kierowany na połączenie gry z Terra Blockchain. Dotyczy to głównie strony NFT oraz interfejsu użytkownika na blockchainie. Twórcy zdradzają, że dla nich najważniejsza jest jakość gry, więc na dzień dzisiejszy nie chcą podawać dokładnej daty premiery, ponieważ mogłoby to negatywnie wpłynąć na presję. Jednak biorąc pod uwagę, że gra jest na wyższym etapie rozwoju, możecie spodziewać się jej premiery jeszcze w tym roku! Trzymajcie swoje statki kosmiczne w pogotowiu!

O co toczy się walka?

Wszystko sprowadza się do ogromnej mocy zamkniętej w tokenie $STAR. Token $STAR w grze jest jak paliwo dla Twojej kosmicznej przygody. Możesz wygrywać $STAR w bitwach i wykorzystywać je do rozwijania bohaterów, tworzenia kolejnych postaci NFT, kupowania i ulepszania statków kosmicznych, a na koniec dnia zwiększać swoje szanse na zdobycie kolejnych tokenów. Tokeny $STAR będą niezwykle rzadkie, ponieważ nie będzie ich w przedsprzedaży. Nie otrzyma ich również nikt z zespołu ani doradców! Podstawowym sposobem na zdobycie tokenów będzie gra w grę lub udział w specjalnym wydarzeniu pre-farmingowym. Oznacza to, , że token będzie w 100% zależny od społeczności. Pełne szczegóły dotyczące dystrybucji tokenów $STAR udostępnimy na naszym portalu, gdy tylko zespół uchyli rąbka tajemnicy.

Gra Blockchain E-SPORT

W trakcie gry możesz dołączyć do drużyny, w której skład wchodzą Twoi znajomi, zwerbować innych lub zlecić losowo przydzielonym graczom walkę u Twojego boku. Rywalizuj, używając różnych strategii, taktyk, klas bohaterów i różnych kosmicznych maszyn bojowych. Rywalizuj ze swoją drużyną i innymi, aby osiągnąć wyższą pozycję w tabeli liderów – a wszystko to przy okazji zarabiania $STAR. Ponieważ twórcy gry dostrzegają niesamowity potencjał w blockchainowych grach esportowych, rozgrywka zostanie dostosowana i w pełni poświęcona turniejom esportowym. Oznacza to, że możesz liczyć na przyzwoite nagrody nie tylko grając codziennie w grę, ale także w profesjonalnych turniejach z udziałem najlepszych.

Posiadaj planetę i władaj częścią galaktyki.

Niektórzy gracze mogą mieć szansę na posiadanie kawałka Wszechświata – planety. Te niezwykle rzadkie NFT przyniosą ci dochód z innych graczy, którzy osiedlą się na twojej ziemi. Jednak nie jest to tylko pasywny dochód dla właściciela, ponieważ będąc nieodpowiedzialnym zarządcą, który nie rozwija planety, możesz stracić swoich braci broni. 

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl