Kolejny dzień, kolejne międzygalaktyczne IDO!

Dzisiaj jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić partnerstwo StarTerra i White Whale – nowe innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane, aby wypełnić lukę między niedostępną sferą kryptowalutowych wielorybów a przeciętnym użytkownikiem kryptowalut, oferujące prostą bramę do gromadzenia funduszy w zamian za możliwości arbitrażu na platformie.

Co to jest White Whale?

White Whale to nowy protokół oparty na arbitrażu seigniorage; aktywny system, który utrzymuje UST powiązany z dolarem, jednocześnie spalając/mintując LUNA w celu utrzymania równowagi. Arbitraż na $UST jest okazją o niskim ryzyku, która wykorzystuje podstawy tego, jak utrzymuje swój peg poprzez algorytmy i obraca się wokół zakupu aktywów na jednym rynku, podczas gdy jednocześnie sprzedaje je w innym, aby skorzystać z różnicy.

Normalnie, ta możliwość jest dostępna tylko dla osób z dużą sumą funduszy, botów i wiedzy technicznej, jednak White Whale stworzył platformę ze zintegrowanymi botami, gdzie wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zdeponować UST, aby zacząć korzystać z ich botów!

Jak to działa?

Po zdeponowaniu UST na platformie White Whale, gdy tylko pojawi się możliwość arbitrażu, boty automatycznie spalą UST, gdy opuści on peg 1$! Alternatywnie, jeśli UST przekroczy swój peg, LUNA zostanie spalona, a następnie różnica zostanie automatycznie sprzedana, dając zysk bez ryzyka, a jednocześnie utrzymując ciaśniejszy peg na UST, co daje większą stabilność w całym ekosystemie Terra.

Co więc dzieje się w okresach stabilności i braku możliwości arbitrażu?

Cóż, White Whale na szczęście o tym pomyślał, więc w okresach stabilności pozostawia środki ze skarbca arbitrażowego na wysokooprocentowanym koncie oszczędnościowym Anchor. Są one automatycznie wycofywane i wykorzystywane, gdy tylko UST odchyli się od swojego peg, ponadto platforma oferuje również ubezpieczenie depozytów UST, co sprawia, że możliwość i tak już w dużej mierze pozbawiona ryzyka jest jeszcze bardziej kusząca.

White Whale zaczyna od możliwości arbitrażu LUNA/UST, jednak planuje również zintegrować inne możliwości arbitrażu w późniejszym czasie dla aktywów takich jak obligacje Luna (bLuna), TerraKRW i mAssets w Mirror, które są na w ich roadmapie.

Gdy White Whale Arbitrażuje peg $UST, jesteś nagradzany, a w czasach równowagi, gdy aktywa są przechowywane w Anchor, otrzymujesz zysk ze swoich depozytów… Zwycięska sytuacja!

Już po przeczytaniu tego krótkiego artykułu powinieneś być w stanie dostrzec niesamowite możliwości, jakie oferuje ekosystem Terra, jak również pomysłowość deweloperów, którzy starają się zaspokoić potrzeby każdego użytkownika ekosystemu Terra.

IDO zostanie ogłoszone w nadchodzących tygodniach, jednak bądźcie na bieżąco z mediami społecznościowymi StarTerra, aby wiedzieć dokładnie, kiedy to nastąpi!

Dla wszystkich zainteresowanych projektem i chcących dowiedzieć się więcej od deweloperów, oto kilka linków, które musisz znać:

Twitter: https://twitter.com/WhiteWhaleTerra

Medium: https://medium.com/@whitewhaleterra/introducing-white-whale-empowering-the-terra-community-to-keep-the-peg-108cd9005bcd

Dogłębny artykuł na temat White Whale: https://medium.com/geekculture/watch-out-for-terras-white-whale-1117ff72a0

To the Arbitrage Opportunities of White Whale and Beyond,

StarTerra

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl