Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym wydarzeniu BOOTSWAP IDO. Wierzymy, że był to niesamowity sukces pod wieloma względami. Nie tylko każdy, kto chciał, mógł wejść w posiadanie $WHALE po uczciwych cenach IDO bez manipulacji botów, ale także udało nam się zasilić skarbiec aktywami o wartości 27 milionów dolarów, w tym 20 milionami dolarów własnej puli płynności. Jest to jedna z największych puli płynności na Terra.

Ze względu na oszałamiający sukces tego wydarzenia, uważamy, że należy ponownie ocenić niektóre plany i ewentualnie wprowadzić pewne korekty. Na przykład, ponieważ udało nam się zgromadzić dużą pulę płynności, nie oferujemy już zachęt dla LP, ponieważ emisje te nie są już konieczne. Przydzielona alokacja na zachęty LP zostanie teraz przeznaczona na naszą strategię obligacyjną, która jest znacznie bardziej rozsądnym i zrównoważonym sposobem dystrybucji, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ponadto podejrzewamy, że po BOOTSWAPie początkowy popyt społeczności na tokeny WHALE mógł zostać zaspokojony, a zatem pewne rzeczy w naszej pierwotnej roadmapie mogą nie być już potrzebne, podczas gdy inne możliwości stały się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Dlatego też chcielibyśmy być szczerzy i przejrzyści w kwestii naszego procesu myślowego i tego, co będzie dalej z White Whale. W tej chwili zespół jest bardzo zajęty i jest wiele do zrobienia w najbliższej przyszłości. Oto czego możecie się spodziewać w nabliższym czasie:

  1. NFT Airdrop: Każdy, kto wziął udział w BOOTSWAPie, otrzyma certyfikat uczestnictwa NFT zaprojektowany przez nasz wewnętrzny zespół dla upamiętnienia tego wydarzenia. Zrobiliśmy już snapshot i obecnie zbieramy dane oraz przygotowujemy umowy. Jeśli brałeś udział w tym wydarzeniu, nie musisz nic robić, aby odebrać swoje NFT, pojawi się ono automatycznie w portfelu, z którego dokonałeś wymiany. Airdrop pojawi się niebawem.
  2. Dalsze wydarzenia IDO: Obecnie zespół WHALE jest wystarczająco dokapitalizowany i nie potrzebuje dodatkowych funduszy na rozwój, również jak wspomniano (ale warto wspomnieć ponownie) mamy zastrzyk kapitału o wartości około 27 milionów dolarów z BOOTSWAP. Z punktu widzenia pozyskiwania kapitału, nie ma potrzeby organizowania kolejnych wydarzeń IDO. Wciąż jednak pozostaje 5% alokacji przeznaczonej na publiczną dystrybucję na wydarzenia przedsprzedażowe/ido. Publicznie ogłosiliśmy również nasz zamiar zorganizowania eventu na StarTerra i nadal jesteśmy w kontakcie z zespołem StarTerra. Zespół White Whale obecnie dyskutuje wewnętrznie, jakie będą kolejne kroki dotyczące dalszych wydarzeń IDO. Być może będziemy również przeprowadzać ankiety i szukać opinii społeczności, aby sprawdzić, czy zapotrzebowanie zostało zaspokojone. Naszym celem od początku była dystrybucja tokenów do jak największej ilości społeczności LUNA w jak najbardziej sprawiedliwy sposób. Czujemy, że poprzez BOOTSWAP i pulę Pylon udało nam się to osiągnąć. Będziemy bardzo transparentni i będziemy informować wszystkich na bieżąco o decyzjach dotyczących przyszłych wydarzeń IDO.
  3. WHALE Airdrop: Publicznie ogłosiliśmy również airdrop Genesis i przeznaczyliśmy na ten cel 3% alokacji. Jesteśmy świadomi, że sentyment społeczności do airdropów zmienił się w ostatnim czasie, ponieważ zdano sobie sprawę, że istnieją bardziej efektywne sposoby dystrybucji tokenów do społeczności i mają one tendencję do negatywnego wpływu na wyprzedaż. Rozważamy również nasze opcje dotyczące alokacji airdropów, ponieważ może istnieć lepszy i bardziej efektywny kapitałowo sposób na ich wykorzystanie. Zanim podejmiemy ostateczne decyzje, dokładnie zapoznamy się z opiniami społeczności i przedstawimy różne opcje. Aby było jasne, możemy nadal dokonywać airdropów, jeśli tego chce społeczność. Jeżeli tak, to będzie się to odbywać równolegle z otwarciem naszych skarbców.
  4. Obligacje: Podczas gdy rozważamy wycofanie się z innych metod dystrybucji, zwiększamy skalę naszej strategii obligacyjnej. Uważamy, że obligacje są bardzo skuteczną metodą dystrybucji tokenów, przy jednoczesnym gromadzeniu strategicznych aktywów w Skarbcu. Nasz program obligacji zostanie uruchomiony w styczniu. Zaczniemy od obligacji LUNA, a następnie będziemy dalej wykorzystywać obligacje do gromadzenia różnych strategicznych aktywów w naszym skarbcu, które umożliwią nam arbitraż i stabilizację ekosystemu Terra w bardziej efektywny sposób. Przeciek alfa… nasza strategia obligacji obejmuje emisję obligacji dla wszystkich głównych stablecoinów Terra, tak aby nasz skarbiec posiadał zdywersyfikowany koszyk stabilnych aktywów, ale także po to, aby White Whale był gotowy i wyposażony do arbitrażu pierwszej giełdy Forex, kiedy tylko zostanie ona uruchomiona, a wszyscy wiemy, że to nadejdzie.
  5. Uruchomienie skarbców: Obecnie audytowana jest pierwsza transza naszych smartkontraktów, w tym nasz skarbiec arbitrażowy UST. Audyt rozpoczął się w połowie listopada i powinien zakończyć się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Po otrzymaniu wyników często konieczne jest wprowadzenie pewnych zmian zgodnie z ich zaleceniami. Oczekujemy i mamy nadzieję, że proces ten zakończy się w połowie stycznia. Jak tylko zostanie on zakończony, otworzymy skarbiec UST arb dla użytku publicznego. Wkrótce potem otworzymy skarbiec zarządzania i skarbiec LUNA.
  6. NFT Gaurdian Whale: Już wcześniej dzieliliśmy się informacją, że nasz zespół pracował nad kolekcją NFT zwaną Gaurdian Whale. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą kolekcją i mamy wiele ciekawych pomysłów i planów z nią związanych. Mamy nadzieję, że kolekcja ta stanie się zabawną częścią społeczności WHALE, a NFT posłużą jako awatary/PFP dla entuzjastycznych posiadaczy WHALE. Poza tym, Gaurdian Whales mogą być nawet użyteczne np. w zarządzaniu WHALE. Chociaż nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, nastąpi to w najbliższej przyszłości. Dokładne szczegóły dystrybucji są jeszcze nieznane, ale sądzimy, że spodoba Ci się to, co mamy w rękawie.

Planów mam oczywiście dużo więcej, ale to co przedstawiliśmy, powinno dać wam wyobrażenie o tym, co wydarzy się w najbliższych dniach i tygodniach. Aby być na bieżąco śledź nas na twitterze i dołącz do naszego discorda.

źródło: link

Website: whitewhale.money

Litepaper: https://whitewhale.money/Litepaper.pdf

To może Cię zainteresować

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować za 1000 followestów na Twitterze!

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl