Mamy przyjemność ogłosić, że zakończyliśmy prywatną rundę inwestycyjną o wartości 2,9 mln USD za pośrednictwem Terra Ecosystem Development Fund. W ramach rundy sprzedano łącznie 8,3% udziałów przy wycenie 35 milionów dolarów. Uczestnicy prywatnej rundy podlegają 12-miesięcznemu okresowi blokady, po którym następuje liniowe odblokowanie przez kolejnych 12 miesięcy. Wszystkie insider tokeny $WHALE, tj. tokeny inwestorów prywatnych, zespołu i doradców mają co najmniej 12-miesięczną blokadę, a wszyscy członkowie zespołu mają 3-letni okres nabywania uprawnień z 12-miesięczną blokadą.

Lubimy myśleć o sobie jako o projekcie opartym na społeczności, jednak zdajemy sobie również sprawę z roli i znaczenia posiadania za sobą silnych inwestorów strategicznych. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zorganizowanie małej prywatnej rundy inwestycyjnej. Widzieliśmy niesamowite zapotrzebowanie na prywatną alokację podczas tego wydarzenia i bardzo szybko otrzymaliśmy oferty wielokrotnie przekraczające maksymalne alokacje. Dzięki temu mogliśmy być bardzo selektywni i wybrać tylko tych partnerów, których uważaliśmy za strategicznych, którzy dodadzą wartość do naszej projektu. Pomimo tak dużego zainteresowania, pozostaliśmy zdyscyplinowani i nie przekroczyliśmy ustalonej wcześniej alokacji na inwestycje prywatne.

Za namową Terra Form Labs wzięliśmy udział w Terra Ecosystem Development Fund. Jest to fundusz o wartości 150 milionów dolarów, który został utworzony tego lata. Na fundusz składa się grupa instytucji, która zobowiązała się do inwestowania w rozwój ekosystemu Terra. Kilku naszych inwestorów instytucjonalnych pochodziło z tego funduszu, w tym SkyVision Capital, Node.Capital, 01 Node, Skynet i inni.

Byli też jednak tacy inwestorzy, którzy nie są częścią funduszu Terra Ecosystem Development Fund, ale dopuściliśmy ich, ponieważ czuliśmy, że wnoszą do naszego protokołu specyficzną wartość dodaną, która jest unikalna i niezbędna. Na przykład, zaangażowaliśmy MGNR jako głównego inwestora z powodu ich doświadczenia w ilościowych i zautomatyzowanych strategiach handlowych, aby pomóc nam w rozwoju i optymalizacji naszych botów arbitrażowych.

Przyznaliśmy również alokacje kilku oddolnym funduszom opartym na społeczności, które są znane z zaangażowania i aktywności w społeczności Terra, takim jak GT Capital, 0x Ventures, Qi Capital i Yunt Capital. Wśród aniołów warto wymienić Do Kwon’a oraz filary ekosystemu Terra, takie jak SmartStake Validator i inni liderzy w TFL.

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerów strategicznych, którzy weszli na nasz pokład. Wierzymy, że wiedza i sieci kontaktów tych partnerów przyczynią się w znacznym stopniu do długoterminowego sukcesu White Whale.

Podczas gdy 10% alokacji jest przeznaczone na private sale, aż 20% jest przeznaczone na public sale i wydarzenia IDO, w tym launch na Pylon Protocol, pulę BOOTSWAP LBP i IDO na StarTerra. Naszym celem jest dystrybucja tokenów do szerokiej bazy lojalnych zwolenników od samego początku przy uczciwych i rozsądnych poziomach cen wejściowych. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące wydarzenia związane z dystrybucją.

źródło: link

Więcej informacji o White Whale na naszym portalu możesz znaleźć tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl