Mamy przyjemność ogłosić, że sekwencja startowa White Whale oficjalnie rozpocznie się 22 listopada wraz z otwarciem naszych pul UST na Pylon Gateway. Pięćdziesiąt milionów tokenów WHALE, czyli 5% całkowitej podaży, zostanie początkowo zdeponowanych w pulach.

Podobnie jak w przypadku większości innych premier na Pylon, będą 3 pule: 6-miesięczna, 12-miesięczna i 18-miesięczna. Każda pula zostanie odblokowana w połowie okresu nabywania uprawnień, a deponenci będą mogli rozpocząć pobieranie tokenów. Dystrybucja będzie wyglądała następująco: 5 mln WHALE (10%) w puli 6-miesięcznej, 12,5 mln WHALE (25%) w puli 12-miesięcznej oraz 32,5 mln WHALE (65%) w puli 18-miesięcznej. Wstępna wycena tokenów WHALE dla tego wydarzenia zostanie ustalona na poziomie 0,05 USD, czyli 50 mln USD FDV.

White Whale przeznaczył 10% swojej całkowitej podaży na przedsprzedaż i 10% na wydarzenia community IDO, tym samym przeznaczając 20% całkowitej podaży czyli 200 milionów tokenów na różne publiczne wydarzenia dystrybucyjne. Jest to ponad dwukrotnie więcej niż zostało sprzedane prywatnym inwestorom. Do 50% (100 milionów) z tych tokenów może być dystrybuowane za pośrednictwem Pylon Protocol.

W zależności od zapotrzebowania społeczności i ogólnych warunków rynkowych, możemy zwiększyć alokację w początkowych pulach w późniejszym terminie, a nawet rozważamy wprowadzenie nowych pul, które mogą być finansowane przez yLUNA, gdy ta funkcjonalność stanie się dostępna na Pylonie. Obecnie nie mamy planów wykorzystania funkcji swap na Pylonie, ponieważ jest ona w fazie przejściowej, jednak może to ulec zmianie. Zastrzegamy sobie również prawo do ponownego przydzielenia pozostałych tokenów na inne wydarzenia związane z dystrybucją wśród społeczności, takie jak wydarzenia farmingowe lub LBP. Wszystkie tokeny IDO, które pozostaną niesprzedane po zakończeniu dystrybucji przez społeczność, mogą zostać spalone lub przekazane do skarbca.

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy podekscytowani otwarciem naszych puli Pylon i wierzymy, że jest to świetny sposób dla każdego inwestora, aby zgromadzić długoterminowo tokeny WHALE na dobrych poziomach cenowych i bez ryzyka straty. Ponieważ jest to bezstratny yield farming, nie będzie wymagane KYC. Pule będą więc otwarte dla wszystkich.

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl