Tematy tego weekendu to m.in.

  • Orion Money Play2Earn
  • StarTerra Po-TGE-IDO Dzień 1 Statystyki
  • Miesięczny Snap

Play2Earn

Zanim przejdziemy do naszych statystyk Dnia 1, chcielibyśmy ogłosić, że jutro rozdamy 50.000 $UST dla zwycięzców Orion Money Play2Earn, wraz z podziałem na poszczególne Tiery!!!
Bądźcie pewni, że jutro sprawdzicie wyniki!

StarTerra Po-TGE-IDO Dzień 1 Statystyki

Jako, że zbliżamy się do końca Dnia 1 StarTerra Post-TGE-IDO, mamy kilka statystyk z pierwszego dnia!

  • Łączna liczba uczestników: 4456
  • Suma STE: 10,750,854.1
  • Top Whale STE: 480,052.79 LUNATYK
  • Last Whale STE: 28046.05 LUNATYK

Ilość wielorybów według frakcji:

  • Lunatic Whales: 14
  • Interstellar Whales: 20
  • Degen Whales: 16

Bez względu na to, na którym miejscu w tabeli liderów się znajdujesz, nie obawiaj się, masz jeszcze czas, aby zebrać więcej STE w walce o $STT!

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się, zrób to tutaj:

https://app.starterra.io/project/starterra

Sprawdź swoje miejsce w rankingach tutaj:

https://app.starterra.io/project/starterra/leaderboard

Tutaj znajdziesz więcej STE:

https://app.starterra.io/stake

Październikowy snap

Październik dobiegł końca! Dlatego, podobnie jak w poprzednim miesiącu, chcielibyśmy podsumować najważniejsze wydarzenia dla StarTerry w tym czasie, tym bardziej, że był to intensywny czas dla nas wszystkich!

Audyt

StarTerra otrzymała pierwszy projekt audytu prowadzonego przez OAK Security od 28 września. Wykonawca zgłosił 9 sugestii do poprawy. Wśród nich nie ma kwestii krytycznych i bezpieczeństwa, a jedynie sugestie mające na celu optymalizację wdrożonych rozwiązań.

Raport końcowy z informacją o wprowadzonych poprawkach zostanie opublikowany do końca listopada.

Przedstawiamy historię Degens.

Na samym początku października przedstawiliśmy historię Degensów, mistrzów Twitterverse, którzy zaczęli zdobywać swoją siłę i moc poprzez spalanie Luny i używanie jej jako narkotyku do pokonywania swoich wrogów. Warto wspomnieć, że grupa Degensów postanowiła pozostać bez przywódcy, co oznacza, że panuje w niej anarchia.

https://medium.com/@StarTerra/the-story-of-degens-cd60bc279aff

DataViz Contest

Zorganizowaliśmy kolejny konkurs dla naszej społeczności! Tym razem poszukiwaliśmy talentów w zakresie analizy danych. Poprosiliśmy o stworzenie graficznej wizualizacji podanych danych. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych zgłoszeń, dlatego postanowiliśmy nagrodzić 3 osoby, a nie jak planowaliśmy 1.

https://medium.com/@StarTerra/datavisualization-contest-winners-c5ebfd16a0a9

Loop Finance Airdrop

STT i LP stakerzy byli w stanie odebrać swoje airdropy Loop Finance. Więcej jest jeszcze przed nami, ponieważ Loop Finance. będzie jednym z pierwszych uczestników naszej funkcji Multi-Planetary-Farming, która zostanie udostępniona w V2 naszego Launchpada, który pojawi się wkrótce.

Nasza pierwsza sprzedaż

W końcu nadszedł moment, na który wszyscy czekali. Długo oczekiwanym pierwszym IDO na StarTerra zostało Loop Finance post- IDO.

Pierwszą bitwę na naszym polu bitwy wygrało Interstellars! Na drugim miejscu uplasowali się Lunatics, a na trzecim Degens.

Według naszych statystyk, biorąc udział w POST-TGE-IDO Loop Finance miałeś 67% szans na otrzymanie alokacji, a średnia wielkość alokacji wyniosła 900 $UST.

Więcej statystyk można znaleźć tutaj: https://medium.com/@StarTerra/loop-finance-statistics-and-winners-1b9d17a06277

Program rekompensat StarTerra

Dotrzymując naszych obietnic, zakończyliśmy realizację naszego Programu Rekompensat StarTerra, który został dedykowany wszystkim tym z Was, którzy zostali poszkodowani przez aktywność botów podczas pierwszych notowań tokena STT.

284 portfele kwalifikowały się do rekompensaty z całkowitą liczbą zrekompensowanych tokenów: 72,385 $STT, o wartości ponad 360,000$ ($STT = 5$)

Więcej o programie: https://medium.com/@StarTerra/starterra-compensation-program-cc183c380c97

TerraLand IDO

Z dumą ogłosiliśmy kolejne wspaniałe partnerstwo – z Terra Land. W tym samym czasie, $TLAND był naszym kolejnym IDO, który rozpoczął się pod sam koniec miesiąca. Tym razem postanowiliśmy dodać nową funkcję – Social Factor Power, aby zachęcić uczestników do rywalizacji!

TerraFloki Airdrop Snapshot

Podaliśmy dokładną datę snapshota do airdropa TerraFloki (1 listopada, 18:00 UTC). StarTerra i TerraFloki nawiązały współpracę, aby zapewnić Stakerom $STT ekskluzywny airdrop $TFloki! TerraFloki zobowiązała się do airdropa 1% całkowitej podaży swojego rodzimego tokena dla Stakerów $STT i $MINE, jako część swojej zachęty dla społeczności. Nasi tokenowi stakerzy $STT będą mieli tokeny $TFLOKI wysyłane bezpośrednio do ich portfeli raz na dwa miesiące, w sumie 30 airdropów, co równa się 33.333,33 $TFLOKI na każdy airdrop!
https://medium.com/@StarTerra/announcing-the-terrafloki-x-starterra-airdrop-de8317b9bfd7

„Co chciałbyś zobaczyć w StarTerrze jako pierwsze?”. Konkurs

Nasza społeczność zawsze ma wpływ na to, co robimy. Postanowiliśmy więc przeprowadzić ankietę i zadać dwa pytania.

Pierwsze z nich z jedną odpowiedzią do wyboru z trzech. Tak jak zdecydowaliście (Awatary dla użytkowników i Błyskawiczna Migracja między frakcjami) – chcielibyście zobaczyć w StarTerra jako pierwsze – pracujemy nad tym!

Drugie pytanie nie sugerowało odpowiedzi, pozostawiając pole dla Waszej kreatywności. Trzy najlepsze pomysły zostały nagrodzone, a opinie wszystkich członków społeczności zostały wzięte pod uwagę!

To StarTerra and Beyond!
Website | Twitter | Telegram Chat | Announcement Channel

Wszystkie ważne informacje ze StarTerra znajdziecie również na naszej stronie w tagu StarTerra.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl