Aby wziąć udział w wydarzeniach społeczności Levany, musisz być zweryfikowanym posiadaczem Meteora (lub ewentualnie jajka i pyłu).

Aby zostać zweryfikowanym, musisz połączyć swoje konto Discord z portfelem rozszerzenia Chrome Terra Station. Obecnie nie ma wsparcia dla połączenia mobilnego, ale możesz sklonować swój portfel mobilny do rozszerzenia chrome i połączyć się z nim w razie potrzeby.

Krok 1: Dołącz do kanału Discord „nft-verify”

https://discord.com/invite/tZ6ctzt7xD

Krok 2: Zaangażuj bota weryfikującego

wpisz „/lunar-link”

Powinieneś otrzymać odpowiedź od bota, która wygląda tak:

Kliknij niestandardowy link, pamiętaj, że ten link jest połączony z Twoim kontem i nie można go udostępniać. Otrzymasz wyskakujące okienko z potwierdzeniem, że chcesz otworzyć przeglądarkę.

Krok 3: Połącz swój portfel

Po załadowaniu strony internetowej będziesz mógł podłączyć swój portfel i podpisać transakcję. Nie powinno zostać pobrana żadna opłata transakcyjna.

Jak wcześniej wspomniano, obecnie obsługiwane jest tylko rozszerzenie Chrome

Krok 4: Zobacz swoje role

Teraz możesz potwierdzić, do których prywatnych czatów Terra możesz się przyłączyć.

wpisz “/lunar-view-roles”

Możesz zostać poproszony o prywatność odpowiedzi, jeśli to zrobisz, tylko Ty zobaczysz odpowiedź bota. To nie robi różnicy.

Krok 5: Sprawdź, czy jesteś Levana: Meteor Holder, lub Legendary Holder

Istnieją dwa prywatne czaty, jeden dla Legendary Holderów, a drugi dla wszystkich posiadaczy meteorów. Przeczytaj odpowiedź od Lunar Assistant i sprawdź, czy zostałeś dodany.

Jeśli przeglądasz swoje role na serwerze Levana, zobaczysz teraz nowe role dotyczące własności Meteora.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, przejdź do kanału wsparcia lub wyślij wiadomość na Twitterze.

źródło: link

Twitter: Levana_protocol

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl