Ostatnie wydarzenia pozwalają nam przypuszczać, że zbliża się przez wszystkich wyczekiwany moment – wprowadzenie $UST na Binance.

Plotki nabrały na sile po tym, jak oficjalny profil Binance wrzucił tweeta o treści “We like the decentralized cash” / Lubimy zdecentralizowane pieniądze”.

Nie trzeba było czekać długo na odpowiedzieć twórcy Terra – Do Kwona. Na następny dzień pojawił się na jego profilu tweet – “decentralised.cash”, który prowadził prosto na stronę terra.money. 

Dla większości użytkowników stało się jasne, że coś jest na rzeczy… że moment, na który wszyscy czekają, w końcu nadejdzie.

Na kolejny ruch przyszło nam czekać aż dwa dni, do 14 października. Kolejny ruch znów wykonało Binance, publikując obszerny artykuł na temat ekosystemu Terra Luna. Artykuł w polskiej wersji językowej pojawi się dzisiaj na naszym portalu.

Również 14 października dotarła do nas informacja, że TrustWallet, którego właścicielem jest Binance, zintegrował ze swoją aplikacją tokeny $LUNA oraz $UST.


Wszystkie te wydarzenia składają się w jedną całość i zdają się potwierdzić to, co Do Kwon powiedział na TeFi Alpha w Nowym Jorku, że $UST na początku przyszłego roku będzie dostępny na kilkudziesięciu CEXach (zcentralizowanych giełdach, jak Binance, czy Coinbase).

Jeżeli tylko zdobędziemy oficjalne potwierdzenie tych informacji, bezzwłocznie umieścimy je na naszym portalu.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl