Palenie $STT, Astroport Lockdrop, PlayNity IDO + AMA, Statystyki SolChicks, Instagram i inne!

Po kolejnym produktywnym tygodniu, nadszedł czas aby poinformować wszystkich o tym co się aktualnie dzieje, jak również o kilku ogłoszeniach dotyczących przyszłości StarTerra Labs. Rozpoczynając od 2 nowych IDO aż po dodatek w postaci lockdropu, który nigdy wcześniej nie miał miejsca. Chcemy zapewnić wam wszystkim unikalne doświadczenia na naszym bardzo unikalnym launchpadzie. Więc co robiliśmy w tym tygodniu? Oto krótki przegląd;

  • Palenie $STT Governance tokenów
  • Astroport Lockdrop
  • PlayNity IDO 3.12
  • PlayNity AMA 2.12
  • SolChicks IDO
  • Instagram
  • Linki z ostatnich tygodni

Spalanie tokenów $STT

Zgodnie z naszą misją w StarTerra, chcemy zapewnić możliwość zarządzania dla wszystkich posiadaczy $STT, aby promować uczestnictwo, jak również dać właścicielom tokenów prawo do głosowania na temat tego, co dzieje się na wybranej przez nich platformie startowej. W związku z tym, przeprowadziliśmy nasze pierwsze galaktyczne głosowanie, w wyniku którego ustaliliśmy, że 6,5 miliona $STT zostanie spalonych. 5 milionów to tokeny zespołu, a kolejne 1,5 miliona to tokeny doradców.

Więcej na temat trwającego spalania: https://medium.com/@StarTerra/stt-governance-2825a113e2a7

Pamiętajcie, że to dopiero pierwsza decyzja podjęta przez Was. W przyszłości będzie jeszcze wiele decyzji na które będziecie mieli wpływ. Pilnujcie więc tego, aby być na bieżąca z wszystkimi informacjami na temat StarTerry, które pojawiają się w naszych mediach społecznościowych.

Astroport Lockdrop

Zaledwie wczoraj ogłosiliśmy pierwsze wydarzenie lockdrop, które odbędzie się w Astroport. W skrócie –  lockdrop będzie polegał najpierw na migracji twoich tokenów LP z Terraswap do Astroport, a następnie zablokowaniu ich na żądany czas. Po tym czasie otrzymasz tokeny $ASTRO, w zależności m.in. od tego, na jak długo zablokowałeś swoje tokeny.

Aby uzyskać szerszy obraz, przeczytaj naszą pełną zapowiedź i relację z tego, jak to będzie działać w naszym najnowszym artykule na:

https://medium.com/@StarTerra/astroport-x-stt-lockdrop-b5d1140bb742

Staramy się pomagać w uruchamianiu projektów nie tylko poprzez IDO, ale poprzez wiele różnych metod, a ta jest najnowszą w tej kolekcji.

IDO PlayNity

Ponieważ w tym tygodniu odbywają się już 2 IDO, musimy utrzymać to tempo! PlayNity IDO odbędzie się w piątek, 03.12.2021. Wizja PlayNity obejmuje uczynienie środowiska metaverse bardziej dostępnym, dochodowym, przejrzystym i zrozumiałym dla wszystkich potencjalnych, początkujących i zaawansowanych uczestników, co ma kluczowe znaczenie na wczesnych etapach nowego rosnącego trendu Play2Earn. PlayNity wykorzystując Play2Earn do tworzenia strumienia przychodów pozwoli temu projektowi wytrzymać wszelkie warunki rynkowe.

Z dodatkowym bodźcem do stworzenia świadomej i silnej społeczności, która dostarczy motywacji, wsparcia i korzystnych programów zarobkowych. Zostanie to osiągnięte poprzez opracowanie nowych rozwiązań PlayNity w zakresie programów motywacyjnych, zbierania danych i NFT, analizowania trendów, partnerstwa w grach oraz zarządzania aktywami NFT. Zasadniczo będzie to połączenie doświadczeń związanych z grami Play2Earn, aby gracze czuli się mniej wyobcowani przez skomplikowane procesy, które są z tym związane.

Nasza strona wraz ze szczegółowym podziałem PlayNity. ich tokenomi, zespółu, i wszystkiego co istotne będzie dostępna w najbliższych dniach. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co PlayNity ma do zaoferowania, spójrz na te linki:

Website: https://playnity.io/

Whitepaper: https://playnity.io/uploads/WhitePaper_PlayNity

Telegram: https://t.me/PLAYNITY

Twitter: https://twitter.com/play_nity

Discord: https://discord.com/invite/playnity

Wkrótce na StarTerra pojawi się odpowiednia podstrona, na której będzie można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi IDO. Wkrótce ogłosimy to na naszych mediach społecznościowych.

PlayNity AMA

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej od naszego zespołu na temat tego, co będzie się działo, w czwartek 02.12.2021 o 19 UTC odbędzie się AMA na kanale Discord PlayNity z naszym udziałem. Discord PlayNity, można znaleźć tutaj:

https://discord.com/invite/playnity

Dodatkowo, jeśli macie jakieś pytania do nas, śmiało pytajcie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2BcoIEhE5w_z-MKZmTe42dwCPg6fnARoT93oQbbaFYDXpcA/viewform?usp=sf_link

SolChicks IDO

W chwili obecnej, nasza rejestracja do IDO SolChick jest w toku! To bardzo popularna gra MMO w stylu Play2Earn, oparta na uroczych SolChick NFT, którą zainteresowało się ponad 200 dużych inwestorów, a ponad 20 milionów dolarów zostało już zebranych w ramach prywatnego finansowania. Twoja szansa, aby wskoczyć do SolChick tak wcześnie będzie trwać do wtorku 30.11.2021. Czas rejestracji kończy się o 12 UTC, więc upewnij się, aby dostać się do tego wcześnie, dopóki jeszcze można, ponieważ możemy zapewnić, że będzie to projekt wart inwestycji.

Ponieważ jest to już 3 dzień IDO, pomyśleliśmy, że będzie uczestnicy będa zainteresowani tym, aby zobaczyć jak radzą sobie obecnie poszczególne frakcje:

Z ponad 3 milionami $UST depozytu i imponującą liczbą uczestników z każdej frakcji osiągniętą zaledwie w ciągu pierwszych 2 dni, nowe szczyty i rekordy finansowania i uczestnictwa mogą być osiągnięte w tym projekcie! Pomóż swojej frakcji i sobie w zdobyciu łupów z puli nagród w grze, oraz możliwości bycia tak wcześnie w tym projekcie. Strona IDO:

https://app.starterra.io/project/solchicks

https://medium.com/@StarTerra/solchicks-x-starterra-ido-details-c77cc154bd

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, w co zamierzasz zainwestować, spójrz na poniższe linki!

Website: https://www.solchicks.io/

Game Demo: https://www.solchicks.io/game-access

Medium: https://solchicks.medium.com/

Telegram: https://t.me/solchicksnft

Discord: https://discord.gg/solchicks

Twitter: https://twitter.com/SolChicksNFT

Instagram

Dla tych, którzy chcą otrzymywać jak najwięcej wiadomości o StarTerra z wielu źródeł, rozpoczęliśmy aktywne publikowanie na Instagramie i chcielibyśmy, abyście nas tam śledzili. Będziemy tam zamieszczać filmy, jak również piękne grafiki, które użytkownicy będą mogli podziwiać wraz z innymi kreatywnymi treściami! Aby nas śledzić, wejdź na https://www.instagram.com/starterra.io/

Wiadomości z poprzednich tygodni

Z tymi wszystkimi ekscytującymi wiadomościami, trudno się dziwić, że nie możemy zmieścić wszystkiego w jednym artykule! Mamy zamiar skierować Cię do linków z wszystkich wydarzeń z tego tygodnia, jeśli chcesz zacząć poznawać, co oferujemy Ci na naszej platformie;

Zamknięcie i wyniki IDO Angel Protocol: https://medium.com/@StarTerra/angel-protocol-ido-closing-results-b10c9e9eda22

Wypłaty z Kujira i Angel Protocol Play2Earn: https://app.starterra.io/play2earn

Ogłoszenie o naszym partnerstwie z LuARTi: https://medium.com/@StarTerra/luart-x-starterra-ido-partnership-a665737c1ab3

Nasza nowa funkcja natychmiastowej migracji między frakcjami: https://medium.com/@StarTerra/instant-migration-and-what-that-means-for-you-the-player-20c66ccf457a

Najwyraźniej, kolejny tydzień pełen akcji z masą informacji i możliwości, które zostaną rzucone na Ciebie, graczu! Będziemy ogłaszać kolejne ekscytujące funkcje i nadchodzące projekty na naszym Telegramie, Twitterze i Instagramie, więc włączcie powiadomienia i upewnijcie się, że nie przegapicie kolejnej ekscytującej okazji, która będzie miała miejsce na naszym launchpadzie.

To the space docks of AstroPort, metaverses of SolChick & PlayNity and the deep cosmos of Luna,

StarTerra

źródło: link

Większość tych artykułów w języku polskim znajdziecie na naszym portalu. Wystarczy, że wejdziecie w tag StarTerra.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl