Wzywamy wszystkich StarTerran z całej Galaktyki,

W związku z nadchodzącym końcem tego pełnego wrażeń tygodnia, pomyśleliśmy, że najlepiej będzie podsumować to, co działo się w StarTerra – nowe, ekscytujące partnerstwa, airdropy, rozwój naszej platformy i wiele innych!

Tak więc, oto podział tego, co zamierzamy opisać w tym cotygodniowym ogłoszeniu:

 • Angel Protocol IDO
 • Siła społeczna w Angel Protocol
 • Nowe partnerstwa
 • Play2Earn Dashboard
 • Zaangażowanie w zarządzanie
 • Airdropy!
 • Kujira

Angel Protocol IDO

Śledząc uważnie, Angel Protocol IDO otworzył swoje drzwi do rejestracji 20.11.2021 i są szanse, że gdy to czytasz, nadal trwa, do 22.11.2021 o 19:00 UTC, więc jeśli po raz pierwszy słyszysz o tym, teraz byłby to doskonały czas, aby je sprawdzić.

Ale po pierwsze, co to jest Angel Protocol i jak mogę z nich skorzystać? Cóż, Angel Protocol jest globalnym przedsięwzięciem społecznym zbudowanym na Terra blockchain, który wykorzystuje zdecentralizowane finanse (DeFi) do tworzenia wieczystych dotacji dla organizacji charytatywnych i poprzez staking ich rodzimych token $HALO z dowolną wybraną organizację charytatywną, zyskujesz udziały w danej organizacji charytatywnej, które mogą być następnie wymienione w zamian za $HALO dla osobistego zysku lub do reinwestycji w innej organizacji charytatywnej. Ale to nie do końca jest pełny obraz działania, więc w celu pełnego zrozumienia Angel Protocol odwiedzić te linki:

Strona internetowa – https://www.angelprotocol.io/

Medium – https://angelprotocol.medium.com/

Angel Protocol Dzień 1 Statystyki

Za nami pierwszy dzień tego 3-dniowego eventu, sprawdźmy kilka statystyk z tego IDO:

 • Całkowita ilość STE: 7246202.43 STE
 • Uczestnicy: 2685
 • Top frakcja: Lunatics
 • Top whale: Lunatic z 518742.56 STE
 • Whales według frakcji: Lunatics 30; Degens 33; Interstellars 37
 • Łączna kwota depozytu: 5,781,463.91 $UST

Odwiedź stronę rejestracyjną IDO w StarTerra, aby skorzystać z tej okazji:

https://app.starterra.io/project/angel-protocol

Dalszy artykuł o szczegółach IDO i więcej informacji na temat protokołu można znaleźć tutaj:

https://medium.com/@StarTerra/angel-protocol-ido-start-time-and-details-c17cb58c46f3

Siła społeczna w Angel Protocol

Jak być może już wiesz, używamy różnych metryk IDO,decydujących o tym, która frakcja wygrywa większość z 15% gamifikowanej puli gry. Te wskaźniki to STE, członkowie w WhaleCraft, kilka innych i w końcu Social Power. Jednak w przypadku Angel Protocol postanowiliśmy pójść o krok dalej.

A to dlatego, że w Angel Protocol zdecydowaliśmy, że Siła Społeczna w formie darowizn na cele charytatywne będzie używana jako kluczowa metryka przy decydowaniu o większości z 15% gamifikowanej puli. Zamierzamy zachęcić do tego poprzez ogłoszenie, że frakcja, która przekaże najwięcej datków na Angel Protocol Charity Index za pomocą portfeli podanych w poniższym artykule, będzie miała znacznie więcej punktów decydujących o wyższej alokacji. Zasadniczo oznacza to, że możesz pomóc swojej frakcji, jak również pomóc dobrej sprawie za pomocą prostej darowizny.

Więc co musisz zrobić jako Lunatic, Degen lub Interstellar?

Wysyłasz darowiznę w $UST bezpośrednio ze swojego Terra Wallet do jednego z poniższych portfeli frakcji. Na koniec IDO 22 listopada o 19UTC, zrobimy snapshot portfeli i portfel z największą ilością zebranych funduszy otrzyma najwięcej punktów w puli gamifikowanej!

Portfele Angel Protocol Charity Index:

 • Lunatics: terra1jszsnm56kl38l6x2tz9tt3epsj7s8p5ctzpu3r
 • Degens: terra1t60cy2y6zm5najacddck8tqvnye0nx7w6u8pkj
 • Interstellars: terra1clj73qf4ek00reaxt0ztrfj4u3jymgqad26g4c

Odwiedź nasz artykuł na temat tego, jak pomóc światu i swojemu zespołowi w ramach Angel Protocol IDO na stronie:

https://medium.com/@StarTerra/angel-protocol-ido-social-power-a6bcdec0d575

Nowe partnerstwa

Mamy przyjemność ogłosić 2 nowe partnerstwa w tym tygodniu, z których jednym jest najbardziej oczekiwana gra Play2Earn rozwijana na blockchainie Solana. Mamy już plany, aby włączyć do naszej roadmapy partnerstwa cross-chain, jednak będzie to pierwsza premiera tego na naszej platformie. Przedstawiamy SolChicks, opartą na NFT grę fantasy Play2Earn z aspektami MMO, a także możliwością zarabiania podczas zabawy i rozwijania swojej najpotężniejszej SolChick!

Po drugie, mamy jeden z pierwszych gamifikowanych rynków NFT na Terra, LuART. Piękny, nowy koncept podkreślający problemy z obecnymi rynkami, a po drugie dający możliwość zarabiania każdemu twórcy i zapalonemu użytkownikowi poprzez proste zaangażowanie się w platformę. Wszystko to jest prezentowane na wspaniałym, przyjaznym dla użytkownika interfejsie, konkurującym z każdym innym rynkiem. Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić nadejście obu projektów do StarTerra. Aby w pełni poznać możliwości każdego z projektów, odwiedź nasz artykuł na ten temat na:

https://medium.com/@StarTerra/daily-announcement-17th-of-november-fe9c36cfb99d

Alternatywnie, jeśli chcielibyście poznać oba projekty bezpośrednio, możecie to zrobić tutaj:

SolChicks

Telegram — https://t.me/solchicksnft

Website — https://www.solchicks.io/

Discord — https://discord.com/invite/solchicks

Youtube — https://www.youtube.com/channel/UCFEWATm3-mzN-R_LzEZHnbA

With a live game demo over at

https://solchicks.io/game-access

LuART

Website — https://luart-landing.vercel.app/

Medium — https://luart-io.medium.com/

Telegram — https://t.me/luart_io

Discord — https://discord.com/invite/5ADJ738tfu

Twitter — https://twitter.com/luart_io

Play2Earn Dashboard

Jako, że ostatecznym celem StarTerra jest bycie w pełni gamifikowanym launchpadem, sukcesywanie wprowadzamy aktualizacje, które sprawią, że stanie się to rzeczywistością. Tak więc w tym tygodniu, aby zbliżyć się do tego celu, Play2Earn StarTerra stworzył smartkontrakt, który będzie dystrybuował Play2Earn Payouts w $UST. Uczestnicy będą teraz mogli wejść na naszą stronę i skorzystać z dashboardu, aby zobaczyć swoją całkowitą wygraną i odebrać tokeny.

SnapShot dla Kujira IDO Play2Earn odbędzie się w okolicach IDO Angel Protocol i będzie wypłacany tylko uczestnikom, którzy utrzymają swoje tokeny w stakowaniu!

Aby sprawdzić Play2Earn Dashboard, odwiedź następujący link:

https://app.starterra.io/play2earn

Zaangażowanie w zarządzanie

Poza dashboardem Play2Earn, wprowadzamy również możliwość głosowania w formie Governance, aby upewnić się, że każdy posiadacz $STT ma wpływ na rozwój platformy! W naszej pierwszej iteracji, rada StarTerra zdecydowała się głosować nad spaleniem tokenów $STT Team & Advisory, stanowiących 6,5% podaży! Oznacza to, że 6.500.000 tokenów $STT jest przygotowanych do spalenia w zależności od wyniku tego specjalnego głosowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego nowego narzędzia dla posiadaczy tokenów $STT, odwiedź poniższy artykuł:

https://medium.com/@StarTerra/stt-governance-2825a113e2a7

Airdropy

Jak wiecie, z każdym IDO przyjdzie airdrop dla wszystkich $STT stakerów z minimum 250 stakowanych $STT, jednak zmieniamy zasadę jak te airdropy będą dostarczane. Wraz z ostatnim airdropem z $KUJI, ogłosiliśmy małą zmianę w wartości airdropów nadchodzących na naszej wersji V2 platformy. W tej zmianie, wartość airdropów będzie bezpośrednio skorelowana z czasem, na jaki Twoje $STT zostało stakowane, co oznacza znaczny wzrost kwoty airdropów, nagradzając naszych najbardziej lojalnych galaktycznych użytkowników!

Aby dowiedzieć się więcej o airdropie $KUJI i czy możesz ubiegać się o niego ubiegać, przejdź do artykułu, w którym znajdziesz wszystkie szczegóły:

https://medium.com/@StarTerra/kujira-airdrop-c9667af18a81

Podsumowując, całkiem pracowity tydzień! Na naszej platformie pojawiło się wiele aktualizacji i nowości, aby nasi drodzy użytkownicy byli na bieżąco z wydarzeniami w sieci Terra i nie tylko.

Kujira

Podczas gdy my stale dostarczamy Wam nowe IDO i partnerstwa, w tym tygodniu przyszła kolej na Kujira. Mówiąc prościej, Kujira z jej ORCA dApp ma na celu zapewnienie równych szans zarówno wielorybom, jak i zwykłym użytkownikom kryptowalut, z zaawansowanymi narzędziami i łatwą w użyciu platformą do licytowania zdyskontowanych, zagrożonych zabezpieczeń na Terra za pomocą kliknięcia przycisku. Aby dowiedzieć się więcej o Kujira i o tym, co robią, odwiedź stronę https://kujira.app/

Więc wiemy, czym jest teraz Kujira, ale co dokładnie z nimi zrobiliśmy na StarTerra? Cóż, od IDO po sprzedaż Early Bird wraz z listingiem $KUJI i airdropem dla wszystkich stakerów $STT, możemy powiedzieć, że byliśmy zajęci. Przy rekordowym IDO, gromadzącym ponad 11 mln $UST, stwierdzenie, że to się udało, byłoby niedopowiedzeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ich celem było tylko 3 mln $UST na początkowym IDO, co jest prawie czterokrotnością tego, co oczekiwano, po prostu niewiarygodne! Aby dowiedzieć się więcej o naszych rekordowych depozytach przedpłaconych w IDO, odwiedź ten artykuł:

https://medium.com/@StarTerra/daily-announcement-16th-of-nov-kujira-ido-results-9120a1c8b3a1

Tutaj możesz zobaczyć przegląd tego, jak frakcje rywalizowały o pulę, jak również nasz aspekt gamifikacji w pełnej mocy z przykładem, jak nagrody będą przyznawane i pule dzielone w przypadku, gdybyś się zastanawiał. W dodatku do tego IDO odbyła się sprzedaż early bird, która nie była ekskluzywna dla StarTerra, ale również miała miejsce na naszej platformie, jeśli chcesz zobaczyć łączne wyniki i więcej szczegółów na ten temat odwiedź stronę:

https://medium.com/@StarTerra/kujira-early-bird-closing-and-listing-date-be6efd3c391c

Jak widzicie, przeszliśmy samych siebie dostarczając Wam mnóstwo możliwości i nowości.

To the interplanetary Cosmos of StarTerra and Beyond!

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl