Ostatni przedświąteczny tydzień za nami, czas więc spojrzeć na to, co działo się w StarTerra. W tym tygodniu dostarczyliśmy wiele ciekawych wydarzeń, od IDO, przez IGO, aż po zupełnie nowego lockdropu Astroport. Poza tym, dostarczyliśmy również aktualizację naszej platformy, aby nadal utrzymywać naszych graczy w najwyższym napięciu. Oto przegląd tego, co będziemy opisywać w tym tygodniu artykule:

  • SolChicks Listing & Vesting
  • Wizarre IGO & Listing
  • Astroport Lockdrop
  • Głosowanie governance – Astroport
  • Aktualizacja platformy

SolChicks Listing & Vesting

IDO SolChicks IDO miało miejsce już dość dawno temu, więc najwyższa pora, aby zacząć otworzyć możliwość handlowania tokenami $CHICKS. Aby wyjaśnić wszelkie niejasności, powodem, dlaczego rozpoczęcie notowanie jest tak późno, jest duża ilość launchpadów, na których SolChicks został uruchomiony. Przetworzenie danych z uruchomienia na ponad 30 oddzielnych launchpadach zajmuje trochę czasu.

W związku z tym, notowania odbyły się na giełdach MEXC i Raydium na blockchainie Solana, ale już niebawem pojawi się więcej giełd. Ponieważ TGE nie odbyło się za pośrednictwem Terra, niestety nie możesz ubiegać się o odbiór tokenów z vestingu za pośrednictwem StarTerra. Tokeny możesz odbierać na stronie SolChicks.

https://www.solchicks.io/

Jeżeli nadal nie wszystko jest dla Ciebie jasne, konieczne przeczytaj artykuł wyjaśniający szczegółowo temat notowania i nabywania uprawnień do $CHICKS. Nasz poprzedni artykuł wraz dokładnym opisem, oraz przydatnymi linkami:

https://medium.com/@StarTerra/solchicks-listing-99d7b7b5ae00

Sprawdź również linki do SolChicks:

Website: https://www.solchicks.io/

Game Demo: https://www.solchicks.io/game-access

Medium: https://solchicks.medium.com/

Telegram: https://t.me/solchicksnft

Discord: https://discord.gg/solchicks

Twitter: https://twitter.com/SolChicksNFT

Wizarre IGO & Listing

Najważniejszymi wydarzeniami na naszej platformie są cotygodniowe IDO, które w tym tygodniu było IGO (Initial Game Offering) Wizarre. Nowa, mobilna gra oparta na 2d NFT z turowym systemem walki, w której walczysz z różnymi czarodziejami z różnych krain ku swojej ostatecznej chwale! Osiągając ponad 6,000,000 $UST i ~5,000 uczestników nasze pierwsze IGO zdecydowanie zakończyło się sukcesem. 

Notowanie tokena Wizarre $SCRL miało miejsce następnego dnia po IGO. Ponieważ Wizarre jest zbudowany na blockchainie BSC, po raz kolejny vesting nie będzie dostępny ze strony StarTerra. Zobacz poniższy przewodnik, aby dowiedzieć się, jak odebrać swoje tokeny lub jeśli chcesz rozpocząć handel $SCRL:

https://medium.com/@StarTerra/wizarre-igo-results-listing-claiming-details-bd3b95c9af0f

Jeśli jesteś zainteresowany Wizarre i chciałbyś dowiedzieć się, co gra oferuje odwiedź poniższe linki:

Website: https://wizarre.io/

Whitepaper: https://wizarre.io/doc/wizarre-whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/WizarreGame

Telegram: https://t.me/WizarreGame

Discord: https://discord.gg/RnDxxHVv3T

Astroport Lockdrop

Niedawno ogłosiliśmy, że nasze tokeny $STT LP mają jedną z największych puli dla uczestników Lockdrop Astroport. Mogłeś przenieść swoje stakowane LP tokeny do Astroport, gdzie blokowałeś je na pewien okres (od 2 do 52 tygodni), a w zamian otrzymasz tokeny $ASTRO w zależności od czasu, na jaki zablokowałeś tokeny. Korzyści te obejmują airdrop, APY z ASTRO i STT oraz boost na STE w przypadku dłuższych blokad.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Lockdrop Astroport, odwiedź nasze powiązane linki:

Dlaczego warto wziąć udział: https://medium.com/@StarTerra/why-were-encouraging-astroport-for-your-lp-tokens-798bbfbec25e

Astroport: https://lockdrop.astroport.fi/active-phase

Głosowanie governance – Astroport

Po wydarzeniu lockdrop, ogłosiliśmy również nowe głosowanie governance dla wszystkich StarTerran, aby wspólnie podjąć decyzję. W tym tygodniu zaproponowaliśmy, aby wszystkie należące do protokołu (dodane jako początkowa płynność) tokeny LP, jak również nagrody STT-UST LP zostały przekierowane do Astroportu. Po jednogłośnej decyzji na tak, wszystkie tokeny LP przechodzą z Terraswap do Astroport, dając społeczności to, o co prosiliście.

Aktualizacje platformy

W tym tygodniu nie tylko przeprowadziliśmy dwa głosowania, ale także wdrożyliśmy kilka nowych i ulepszonych funkcji na stronie StarTerra, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z niej. Po pierwsze, mamy dashboard, który umożliwia w pełni przejrzysty wgląd w swój profil oraz profil innych uczestników.

Po drugie, na początku tygodnia przeprowadziliśmy pomniejsze głosowanie dotyczące wyboru naszego kolejnego IDO, jak również głosowanie na jeszcze jedną aktualizację platformy. Jeżeli chodzi o IDO, to wybraliście FanFury. Jak zawsze, Wasze życzenie jest dla nas rozkazem!

Kolejny tydzień pełen akcji za nami, przed nami świąteczny tydzień, czas na oderwanie się od międzygalaktycznej waśni i chwilę spokoju. Jednak StarTerra nadal będzie wypuszczać nowe treści dla wszystkich naszych uczestników, więc upewnijcie się, że jesteście na bieżąco z naszymi mediami społecznościowymi!

Źródło: link

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl