Kolejny niesamowicie pracowity i udany tydzień za nami. Nadszedł więc czas na przegląd naszych nowych partnerstw, podsumowanie IDO, a także kilka małych bonusowych ogłoszeń. Oto przegląd tego, o czym będzie bieżący artykuł:

  • PlayNity IDO Wyniki & Vesting
  • Partnerstwo Kaizen
  • Partnerstwo LunaVerse
  • Partnerstwo Wizarre
  • Palenie tokena governance
  • Play2Earn Dystrybucja wypłat

Wyniki IDO PlayNity

W StarTerra jest wiele nowych projektów i postępów w przestrzeni kryptowalutowej, jednak w tym tygodniu światło reflektorów zostało bez wątpienia skradzione przez PlayNity. Platforma do gier Play-2-Earn oparta na uczynieniu środowiska metaverse bardziej dostępnym, opłacalnym, przejrzystym i zrozumiałym dla wszystkich potencjalnych, początkujących i zaawansowanych uczestników, kluczowa dla rozwoju nowego trendu Play2Earn. PlayNity wykorzystując Play2Earn do stworzenia strumienia przychodów pozwoli temu projektowi przetrwać wszelkie warunki rynkowe.

Z dodatkowym bodźcem do stworzenia świadomej i silnej społeczności, która dostarczy motywacji, wsparcia i korzystnych programów zarobkowych. Zostanie to osiągnięte poprzez opracowanie nowych rozwiązań PlayNity w zakresie programów motywacyjnych, zbierania danych i NFT, analizowania trendów, partnerstwa w grach oraz zarządzania aktywami NFT. Zasadniczo, Play2Earn łączy w sobie doświadczenia związane z grami, aby gracze czuli się mniej wyobcowani przez skomplikowane procesy, które są z tym związane.

Zebraliśmy ponad 6200 uczestników w całym IDO, pobijając poprzedni rekord o zaledwie 100 osób, ale biorąc pod uwagę, że to IDO miało miejsce tak szybko po poprzednim, jest to duży sukces! Ponad 100 nowych osób zainwestowało i zaufało w jeden z naszych projektów. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem i tym, co przyszłość ma w zanadrzu dla wszystkich zaangażowanych.

Jeżeli zdobyłeś alokację, przejdź na naszą stronę internetową, aby rozpocząć nabywanie uprawnień:

https://app.starterra.io/project/playnity/vesting

Jeśli chcesz się zaangażować i zacząć kupować tokeny, możesz to zrobić tutaj, na Terraswap:

https://app.terraswap.io/#Swap

Token Address: terra13awdgcx40tz5uygkgm79dytez3x87rpg4uhnvu

Alternatywnie, użyj Pancakeswap z adresem token:

0x5f39dd1bb6db20f3e792c4489f514794cac6392c

Przeprowadziliśmy również konkurs SweepWidget o 20k nagrody alokacyjnej dla PlayNity IDO poprzez nasze media społecznościowe, więc upewnij się, że jesteś na bieżąco, aby nie przegapić żadnych innych spontanicznych gratisów!

Partnerstwo Kaizen

Kaizen Finance to nowa, pierwsza w historii platforma do zarządzania cyklem życia tokenów dla inwestorów i projektów, mająca na celu wyeliminowanie wielu luk, które obiecnie posiada DeFi, które subtelnie zakłócają uruchomienie projektu, jak również jego kontynuację w wydarzeniach związanych z nabyciem uprawnień i płynnością, czyniąc go bardziej bezpiecznym i dostępnym dla każdego zaangażowanego uczestnika, jak również ułatwiając tworzenie tokena bez konieczności samodzielnego kodowania. Zespół Kaizen przygotowuje się na każdą ewentualność, a ich kompatybilność między łańcuchami sprawia, że można to zrobić na każdym blockchainie.

Ponieważ ich post IDO odbędzie się w przyszłym tygodniu na StarTerra, chcemy jasno powiedzieć, że będzie to dodatkowa oferta na StartTerra po ich TGE. Aby poznać więcej szczegółów na temat Kaizen artykuł pod adresem:

https://medium.com/@StarTerra/kaizen-x-starterra-ido-partnership-a443da114fce

Więcej szczegółów na temat Kaizen można znaleźć na stronie:

Website: https://kaizen.finance/

Medium: https://kaizenfinance.medium.com/

Twitter: https://twitter.com/kaizen_finance

Telegram: https://t.me/KaizenFinance

Whitepaper: https://kaizen.finance/assets/white-papers/The%20Kaizen%20Protocol%20Wite%20paper%20v4%202021.pdf

Nasza strona dotycząca tego Post-TGE-IDO zostanie opublikowana w późniejszym terminie, więc upewnij się, że śledzisz nas na Twitterze i Telegramie, aby nie przegapić TGE w najbliższych dniach!

Partnerstwo LunaVerse

Poza Kaizen, w tym tygodniu ogłosiliśmy jeszcze 2 nowe partnerstwa! Pierwszym z nich, jest LunaVerse. LunaVerse to Metaverse, wirtualny świat zbudowany na blockchainie Terra, z połączeniem realistycznych modeli miast w 3D i nieruchomości NFT połączonych z depozytami przynoszącymi zyski na protokołach DeFi. Wykorzystując silnik gry Unreal w połączeniu z Cesium (oprogramowanie geoprzestrzenne), LunaVerse ma na celu stworzenie metawersum o wysokiej wierności, do którego dostęp można uzyskać za pomocą wielu różnych urządzeń, jednocześnie płynnie integrując się z Terra.

LunaVerse, mając w planach pełną grę towarzyszącą tej metawersji, zawierającą grywalne postacie w 3D, a także pełnowymiarowe miasta i cele, dostarcza bardzo obiecujący projekt z interesującym wykorzystaniem systemu Terra, pozwalającym ludziom na wykorzystanie jego maksymalnego potencjału bez przytłoczenia skomplikowanymi aspektami technicznymi. Dowiedz się więcej na stronie LunaVerse:

Website: https://lunaverse.io/

Twitter: https://t.me/lunaverse_io

Telegram: https://t.me/lunaverse_io

Litepaper: https://lunaverse.io/litepaper

LunaVerse 1.0: https://lunaverse.io/lunaverse

Partnerstwo Wizarre

Ostatnim ogłoszeniem partnerskim tego tygodnia jest Wizarre. Wizarre jest grą free-to-play, P2E, 2d fantasy NFT opartą na blockchainie BSC. Łącząc aspekty popularnych gier „Worms” i „Magicka”, Wizarre tworzy turową walkę PVP z wykorzystaniem proceduralnego systemu zaklęć, jak również włącza w aspekty gry zarabianie, aby stworzyć najlepsze doświadczenie w grach blockchain. Ponieważ ta gra jest oparta na NFT, oznacza to, że będziesz mógł zbierać swoich ulubionych czarodziejów, ziemie i sprzęt w miarę postępów.

Nasze drugie partnerstwo cross-chain przyniesie Ci międzyplatformowe doświadczenie, ponieważ ta gra będzie również dostępna na urządzeniach mobilnych, jako jedna z pierwszych tego typu, dając Play-2-Earn dostęp do wszystkich obszarów świata. W związku z tym, że ten projekt pojawi się wkrótce w naszym IDO spotlight, możesz chcieć dowiedzieć się więcej o tym projekcie i o tym, co zespół ma w zanadrzu. Zrób to, przechodząc do naszego artykułu:

https://medium.com/@StarTerra/lunaverse-x-starterra-ido-partnership-f281879345a4

Lub, korzystając z poniższych linków:

Website: https://wizarre.io/

Whitepaper: https://wizarre.io/doc/wizarre-whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/WizarreGame

Telegram: https://t.me/WizarreGame

Discord: https://discord.gg/RnDxxHVv3T

Spalenie tokenów governance

Jesteśmt po piewszym głosowaniu, które dotyczyło spalenia tokenów STT Team & Advisory o wartości 6,5 miliona dolarów. To wydarzenie postanowiliśmy pokazać na żywo, na naszym nowym kanale StarTerra TV na Youtube. Nagranie znajdziecie pod adresem:

Link do potwierdzenia na Terra finder:

https://finder.terra.money/mainnet/tx/D76979F5F5ABDCB40EAA9DE9FF6F850B7F3554F1B7132868994AC7FF07F24C64

Wypłaty Play2Earn

Ostatnią kwestią, którą chcielibyśmy poruszyć jest to, że wypłaty Play2Earn z naszego ostatniego SolChicks IDO zostały rozdzielone pomiędzy zwycięzców, co oznacza, że 45 szczęśliwych graczy Frakcji może zgarnąć 100 $UST, a 20 szczęśliwych Rekrutów 50 $UST, w sumie 5,5k $UST w wypłatach Play2Earn od nas!

Sprawdź, czy wygrałeś tutaj:

https://app.starterra.io/play2earn

To już koniec naszego cotygodniowego przeglądu wydarzeń w StarTerra. Jak widzicie, był to kolejny pracowity tydzień pełen ogłoszeń i nagród rozdawanych na lewo, prawo i w centrum. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością dalszego rozwoju ekosystemu Terra wraz z naszą fantastyczną społecznością. Upewnijcie się, że będziecie śledzić nasze konta w mediach społecznościowych, aby nie przegapić żadnej okazji.

Jako bonus, wśród naszej międzygalaktycznej załogi rozeszła się plotka ostrzegająca naszych kosmonautów o nadchodzącej nowości – Multi-Planetary Farming, w której już wkrótce będziecie mogli ubiegać się o cotygodniowe airdropy!

To Luna and Beyond!

źródło: link


Artykuły te znajdziesz u nas w języku polskim. Jeżeli jeszcze ich nie czytałeś, to możesz to nadrobić poniżej!

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

StarTerra – https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl