Premiera Glow Yield zbliża się wielkimi krokami. Kilka tygodni temu ogłosiliśmy nasze partnerstwo z Pylon Protocol w celu zwiększenia popularyzacji farmienia na Terra, a dziś wracamy do Was ze szczegółami wprowadzenia tokena na Pylon Gateway, które będzie miało miejsce 19 grudnia 2021 (dokładny czas zostanie podany niebawem)!

Glow to programowalny ekosystem farmienia zbudowany na platformie Terra, wykorzystujący możliwości DeFi. Naszym nadrzędnym celem jest wprowadzenie kolejnego miliarda użytkowników do kryptowalut i uczynienie $UST walutą internetu.

Pierwszym zestawem produktów, które będą dostępne w ekosystemie Glow są:

  • Glow Lotto: konto oszczędnościowe z nagrodami, które oferuje bezstratną cotygodniową loterię, w której zarabiasz 5% odsetek w skali roku od swoich oszczędności a dodatkowo masz możliwość wygrania jackpota. Glow Lotto zostało już poddane audytowi przez Oak Security i zostanie uruchomione już wkrótce. Więcej informacji znajdziecie na www.glowlotto.com oraz w naszym artykule Wprowadzenie do Glow Lotto.
  • Glow Creators: zdecentralizowana aplikacja, która pomaga członkom społeczności wspierać swoich twórców bez ponoszenia kosztów. Glow Creators to pieniądze społeczne, przyjmujące zasadę no-loss dla wszystkich zainteresowanych. Premiera w pierwszym kwartale 2022 roku.
  • Dodatkowe dApps opracowane przez społeczność w 2022 roku.

Token $GLOW będzie odgrywał centralną rolę w ekosystemie Glow, efektywnie zarządzając protokołem. Co więcej, będzie on przynosił dochody stakerom i posiadaczom tokenów z każdej aplikacji dApp zbudowanej przy użyciu Glow SDK. Długoterminowi stakerzy i aktywni uczestnicy zarządzania otrzymają również airdropy pieniędzy społecznych, darmowe losy Lotto i możliwość uczestniczenia w gospodarce twórców tokenów Terra z uprzywilejowanej pozycji.

Glow & Pylon Gateway

Kochamy społeczność Pylon Protocol, a ponadto zbieżność naszych misji jest oczywista. W zeszłym tygodniu zaproponowaliśmy Pule Glow Pylon oraz airdrop dla stakerów Pylon, aby wzmocnić tę długoterminową zgodność wizji i zachęt. Dziś mamy przyjemność ogłosić, że nasza propozycja została przyjęta!

Przeznaczamy 21M $GLOW (2,1% całkowitej podaży) w 3 pulach Pylon. Minimalna ilość stakowanych tokenów $MINE została oreślona na 5 000 sztuk.

Podział puli jest następujący:

Pula 1

Alokacja tokenów: 2M $GLOW

Okres nabywania uprawnień: 6 miesięcy

Nagrody Glow będą dostępne po: 3 miesiącach

Pula 2

Alokacja tokenów: 5.5M $GLOW

Okres nabywania uprawnień: 12 miesięcy

Nagrody Glow będą dostępne po: 6 miesiącach

Pula 3

Alokacja tokenów: 13.5M $GLOW

Okres nabywania uprawnień: 18 miesięcy

Nagrody Glow będą dostępne po: 9 miesiącach


Ponadto, 10.000.000 $GLOW zostanie przekazane w ramach airdropu dla stakerów $MINE w ciągu pierwszych 12 miesięcy po Genesis airdropie (1% maksymalnej podaży tokenów).

Źródło: link

Więcej informacji o Glow Yield znajdziecie tutaj.

Polecamy również artykuł o airdropie dla stakerów $LUNA.

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować za 1000 followestów na Twitterze!

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl