Ogłoszenie o współpracy: MintDAO

NFT odnotowały ogromny wzrost w 2021 roku, który sprawił, że stały się one dla niektórych bardziej mainstreamowe niż sama kryptowaluta. Widzieliśmy to we wszystkim, od poparcia celebrytów po odniesienia do kultury popularnej w filmach, muzyce i programach telewizyjnych. NFT zaczęły docierać do zwykłej publiczności i zostaną z nami na zawsze.

Wejdź do MintDAO

MintDAO będzie działać jako usługa B2B klasy premium dla projektów kryptowalutowych, które chcą zintegrować NFT. Usługa będzie polegała na tworzeniu i uruchamianiu dostosowanych do potrzeb klienta kolekcji NFT, w tym użyteczności dla swoich partnerów. Każdy projekt będzie posiadał unikalny system nagród dostosowany do specyfiki zarówno projektu, jak i jego społeczności. Z pomocą MintDAO, projekty mogą osiągnąć wysokiej jakości integrację NFT bez konieczności przeznaczania cennych godzin pracy programistów na to zadanie.

Dlaczego MintDAO

Jak już wspomniano, MintDAO zostało stworzone w celu ustanowienia cyfrowej platformy menniczej NFT, jest to nowy standard w przestrzeni kryptowalutowej, ponieważ rozwiązuje kilka z najczęstszych problemów posiadaczy NFT, platform i twórców: łatwość tworzenia NFT i integrację. MintDAO ułatwi platformom zewnętrznym tworzenie własnych NFT. Z MintDAO twórcy nie muszą się martwić o tworzenie własnej technologii NFT, MintDAO dostarczy wszystko za nich, od technologii po styl i system nagród.

Poza tym wszystkim, MintDAO może połączyć firmy spoza przestrzeni kryptowalutowej z nadchodzącymi projektami NFT. Mówiąc prościej, MintDAO i jego usługi sprawią, że NFT staną się bardziej wartościowe i jeszcze bardziej mainstreamowe.

Token $MINT

$MINT jest tokenem natywnym ekosystemu MintDAO. Ten token jest tokenem CW20 (Terra), więc użytkownicy będą również cieszyć się niskimi opłatami za transakcje w jednej z najszybciej rozwijających się i innowacyjnych sieci. Główne funkcje $MINT to:

  • Stake2Earn – Stake $MINT lub tokeny LP i zarabiaj UST z każdej sprzedaży MintDAO, jak również tantiemy na rynkach wtórnych.
  • Governance – Społeczność jest odpowiedzialna za podejmowanie decyzji.
  • Użyteczność – $MINT jest nagrodą generowaną dla posiadaczy NFT i Dostawców Płynności. Token ten stanowi wartość Projektu Mint, ponieważ pozwoli na zarządzanie funduszami Mennicy.

O Thorstarter

Thorstarter to pierwszy w swoim rodzaju model: hybrydowy launchpad IDO dla DAO inwestycyjnych. TS funkcjonuje jako zdecentralizowana firma VC oferująca szereg usług dla projektów partnerskich. Od inwestowania w obiecujące projekty, przez pomoc w marketingu i budowaniu społeczności, po wprowadzanie tokenów na rynek w aplikacji Thorstarter. Thorstarter jest najwyższej jakości, kompleksowym rozwiązaniem do inkubacji i wprowadzania na rynek.

Członkowie społeczności Thorstartera mają szansę inwestować wraz ze skarbcem Thorstartera, wchodząc do tierów Thorstartera z tokenem $XRUNE.

Thorstarter obecnie uruchamia projekty THORChain, ETH i Terra; z rozszerzeniem na Polygon i Fantom w styczniu 2022 roku.

Jesteśmy podekscytowani, że 15 lutego przyniesiemy Wam IDO MintDAO.

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl