Już za kilka godzin nasz Token Generation Event, jak również Lotto Mainnet zostaną oficjalnie uruchomione! Przygotowywanie początku podróży $GLOW było niezwykle ekscytujące. Nasze IDO na Pylon Gateway było wielkim sukcesem, z ponad 8.3M UST zdeponowanych do tej pory, a nasz publiczny testnet Lotto działa dobrze przez ostatnie kilka dni.

Na Twitterze, Discordzie i Youtubie omawialiśmy nasze plany na przyszłość i odpowiadaliśmy na setki pytań od społeczności. Dziś przedstawiamy Wam szczegóły dotyczące naszego startu. Miłej lektury!

Glow Lotto, pierwsza z naszych zdecentralizowanych aplikacji, wystartuje jeszcze dziś, 10 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00 UTC.

Więcej o tym, jak to działa możesz przeczytać w naszym poprzednim poście, ale w skrócie, to są kroki, które musisz wykonać, aby wziąć udział w Glow Lotto:

  • Pobierz Terra Station i wpłać trochę $UST, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
  • Kliknij na https://app.glowlotto.com/ i podłącz swój portfel. Upewnij się, że wchodzisz w interakcję z właściwym adresem URL. Często zdarza się, że oszuści podszywają się pod projekty celem kradzieży funduszy. Raz jeszcze, wchodz w interakcję tylko z adresem https://app.glowlotto.com/ i nigdy nie udostępniaj frazy seed nikomu, nawet jeżeli ktoś twierdzi, że jest z zespołu Glow. To są oszuści, którzy chcą tylko twoich pieniędzy! Adres tokena $GLOW to „terra13zx49nk8wjavedjzu8xkk95r3t0ta43c9ptul7”.
  • W zakładce Dashboard, kliknij na „deposit” i zostaniesz przekierowany na stronę jak poniżej. Pamiętaj, że za każde 25UST wpłaty otrzymasz los na loterię bez utraty swojego kapitału początkowego. Magia zysku!
  • Na następnej stronie zobaczysz swój wybór losów na loterię. Numery są przydzielane losowo, ale zawsze możesz odświeżyć dowolną kombinację kuponu lub wszystkie naraz, klikając przycisk odświeżania.
  • Gdy transakcja zostanie potwierdzona, kliknij „Potwierdź i zamknij”. Teraz powinieneś być w stanie zobaczyć w dashboardzie ilość posiadanych przez Ciebie losów, jak również ilość zdeponowanych UST, które zarabiają około 5% odsetek w skali roku. Teraz masz szansę na wygranie cotygodniowego jackpota w każdą niedzielę bez konieczności robienia czegokolwiek! Usiądź i zrelaksuj się.

Token $GLOW: gdzie kupić i sprzedać, jak stakować i zapewnić płynność, szczegóły airdropu

Zwróciliśmy uwagę na poprzednie starty i wydaje się prawdopodobne, że boty będą aktywne podczas startu i będą manipulować, jak to się zdarzało w przeszłości. To prawdopodobnie sprawi, że pierwsze godziny po uruchomieniu będą bardzo niestabilne, więc proszę być bardzo ostrożnym w handlu $GLOW w pierwszych godzinach po uruchomieniu.

Glow token ($GLOW) jest tokenem zarządzającym i generującym przychody Glow Protocol. Całkowita podaż tokena wynosi 1 000 000 000 $GLOW, który będzie wybijany i dystrybuowany przez okres co najmniej 4 lat. Dystrybucja $GLOW rozpoczyna się dzisiaj podczas wydarzenia airdropu tokena startowego.

Aby kupić, stakować lub zapewnić płynność dla $GLOW, wystarczy przejść do zakładki zarządzania Glow. Gdy już tam będziesz, kliknij „Buy”, „Stake” lub „Provide” i potwierdź transakcję.Poniższy zrzut ekranu jest przykładem tego, jak kupić token:

Jeśli masz jakieś pytania, uderz do nas na Discordzie, a my z przyjemnością pomożemy.

Jeśli chodzi o airdrop, 40M glow tokenów będzie można odebrać po naszym TGE około 19:00 UTC. Jeśli Twój adres kwalifikuje się do airdropu, w prawym górnym rogu pojawi się okienko Airdrop. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć na niego i nacisnąć przycisk claim. Jeśli nie widzisz pop-up po 19:00 UTC i jesteś pewien, że się kwalifikujesz, odśwież stronę kilka razy i przejdź do zakładki Governance.

Zaczynajmy. Ciesz się $GLOW!

Twitter: https://twitter.com/glowyield

Discord: https://t.co/k8v0wZGTqr

Źródło: link

Może Cię zainteresować:

Polecamy dzisiejsze nagranie Michała Lewicz, z przeglądem informacji z ekosystemu Terra.

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl