TGE Lunaverse odbędzie się w piątek 25 lutego od godziny 12:00 UTC. Poniżej kilka szczegółów.

Podsumowanie

Podsumowując dotychczasowe wydarzenia, Lunaverse przeprowadziło IDO na StarTerra. IDO na TrustPad i NFTPad (launchpady nie związane z Terra) przyniosły Lunaverse ogromną popularność poza społecznością Terra. We wszystkich IDO wzięło udział 7815 osób, które będą stanowiły początkową bazę użytkowników Lunaverse.

Lunaverse odnotowało ogromny wzrost liczby obserwujących na portalach społecznościowych. Obecnie Lunaverse ma ponad 120 tysięcy obserwujących na Twitterze, co czyni z niego drugi najpopularniejszy projekt na Terra (więcej obserwujących ma jedynie Anchor Protocol). Ponadto projekt posiada aktywną i zaangażowaną społeczność Discorda, liczącą ponad 30 tysięcy zweryfikowanych członków, oraz kanał ogłoszeń na Telegramie, który ma ponad 100 tysięcy użytkowników. Zespół skutecznie zwiększał zasięgi  i nadal będzie to robił, rozwijając produkt i poszerzając współpracę z partnerami z Terra i poza ekosystemem.

Uruchomiono również Lunaverse v1.1, rozwiązanie oparte na przeglądarce internetowej, które umożliwia eksplorację Lunaverse San Francisco, wyświetla modele 3D budynków, metadane NFT i będzie stanowić podstawę do projektowania w przyszłych aktualizacjach.

Ryzyko w trakcie launchu

Oczywiste jest, że boty mają nieuczciwą przewagę w początkowych momentach TGE, ponieważ mogą one skanować łańcuch w poszukiwaniu płynności, która ma zostać dodana do puli, a następnie w pierwszym bloku transakcji mogą wykupić całą płynność tokenu. Jest to problem, z którym borykają się wszystkie podmioty wprowadzające tokeny na giełdę, i nie jest on związany z tym, że adres kontraktu jest publicznie znany.

Ostrzeżenie: jeśli zamierzasz wykorzystać początkowe chwile premiery, istnieje duże ryzyko niestabilności. Aby uniknąć oszustw, zamieszania i uczynić nasz start tak przejrzystym, jak to tylko możliwe, adres kontraktu podajemy już teraz.

Szczegóły launchu

$LUV będzie notowany na Terraswap i Loop Dex 25 lutego od 12:00 UTC. W przeciągu pierwszych 5 minut przewidujemy bardzo duże zainteresowanie. Zespół chcąc ułatwić użytkownikom dostęp, dodał możliwość zakupu przez stronę www.lunaverse.io.

Adres kontraktu tokenu $LUV: terra15k5r9r8dl8r7xlr29pry8a9w7sghehcnv5mgp6

Jako początkową płynność zespół dodaje 400 tys. w UST i 10 000 000 tokenów LUV na Terraswap i Loop Dex.

Staking $LUV

Po zakupie tokenów będziesz mieć możliwość stakowania swoich tokenów, aby otrzymać udział w nagrodach. Stakerzy będą otrzymywać zachęty w zależności od długości stakowania. Możliwe będzie stakowanie LP oraz Single Asset Staking. Więcej informacji o stakowaniu zostanie podanych w najbliższej przyszłości.

Należy pamiętać, że treść tego artykułu nie jest poradą inwestycyjną i nie stanowi oferty ani zachęty do oferowania lub polecania jakiegokolwiek produktu inwestycyjnego. Służy on wyłącznie celom ogólnym i nie uwzględnia indywidualnych potrzeb, celów inwestycyjnych ani konkretnej sytuacji finansowej użytkownika.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl