O tym, że 10% z całkowitej podaży tokenów $TND zostanie przekazanych na airdrop retrospektywny dowiedzieliśmy się z whitepaper. Teraz zespoł Terrnado Cash zdradza szczegóły dystrybucji tego airdropa.

Airdrop będzie okresowym systemem nagród, co oznacza, że będzie dystrybuowany w częściach rozłożonych w czasie i będzie miał na celu docenienie najbardziej oddanych użytkowników protokołu. 

Pierwszą część otrzymają użytkownicy Terrnado, którzy wspierali Anonymity Pool poprzez wpłaty tokenów $UST. Tokeny będą do odbioru w pierwszym tygodniu po TGE, czyli na początku maja.

Fundusze na pierwszy airdrop, który zapoczątkuje system nagradzania Terrnado, zostaną podzielone na dwie części. Pierwsza trafi na adresy portfela, które przetworzyły 7 i więcej prywatnych transakcji za pomocą platformy, a druga część zostanie podzielona równo między pozostałych użytkowników, którzy dokonali wpłat w $UST i obsługiwali Anonymity Pool $UST. Jak widać, bycie aktywnym użytkownikiem się opłaca!

Ponadto, zgodnie z tokenomią, 1% od każdej wymiany/transferu $TND również jest przeznaczony na retrospektywny airdrop, więc aktywni użytkownicy mogą spodziewać się sporej ilości nagród.

Ponieważ do TGE zostało jeszcze trochę czasu, nadal masz szansę na załapanie się na airdrop. Zgodnie z powyższą informacją, wystarczy wykonanie jednej wpłaty aby otrzymać jakąś część tokenów $TND.

Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z protokołu Terrnado Cash, bardzo pomocne będzie nagranie przygotowane przez Michała Lewicz.

Źródło: link

Może Cię zainteresować

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl