Ubiegły tydzień obfitował w bardzo ciekawe wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi z nich.

11 październik 2021 – poniedziałek

Shade Protocol ogłasza szczegóły snapshotu – w artykule udostępnionym na medium, uwzględniono wszystkie informacje, jakie powinniście poznać. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w artykule: Shade Protocol szczegóły snapshotu.

Pierwsza kampania Valkyrie Protocol – w tym dniu Valkyrie Protocol ogłosił start swojej pierwszej kampanii. W trakcie kampanii można było zdobyć 100 tokenów $VKR wartych na dzień dzisiejszy około 280 UST. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w artykule: Pierwsza kampania Valkyrie Protocol.

12 październik 2021 – wtorek

Kujira zaprezentowała swój interfejs – Kujira to protokół, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł rywalizować z wielorybami oraz ich botami w likwidowaniu przelewarowanych pożyczek w ekosystemie Terra. Jeżeli jeszcze nie widziałeś jak będzie wyglądał interfejs protokołu, zobacz w artykule: Kujira zaprezentowała swój interfejs.

AntiMatter zawita na Terra – Antimatter to centrum zdecentralizowanych produktów finansowych on-chain (takich jak instrumenty pochodne i finansowe NFT). W dniu 12.10.2021 ogłosili rozpoczęcie współpracy z Terra. Więcej informacji znajdziesz w artykule: AntiMatter zawita na Terra.

13 październik – środa

Airdrop $VKR. Środa była bardzo dobrym dniem dla stakerów $LUNA. W tym dniu pojawiła się możliwość odebrania airdropa tokenu $VKR. Nie zapomnijcie o odbieraniu cyklicznych airdropów, które powinny pojawiać się co 200 000 bloków. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Airdrop $VKR do odebrania!

14 październik – czwartek

StarTerra ogłosiła w tym dniu szczegóły pierwszego IDO, które będzie miało miejsce na ich plaftormie. IDO startuje dzisiaj (18.10). Jeżeli jeszcze nie zapoznałeś się ze szczegółami, zapraszamy do artykułu: Loop X StarTerra Post-IDO.

15 październik – piątek

W tym dniu otrzymaliśmy bardzo dobre dla całego ekosystemu informacje od Binance.

Najpierw Binance Australia ogłosił dodanie nowej pary LUNA/AUD.

Następnie otrzymaliśmy informacje, że na Binance będzie możliwe zakupienie tokenów LUNA płacąc bezpośrednio kartą kredytową.

16 październik – sobota

Polski projekt Terra Land wcześniej znany jako FCQ Platform ogłosił airdrop dla stakerów $LUNA. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Terra Land Airdrop!

Projekt Kinetic Money ogłosił airdrop dla stakerów tokena ANC.

17 październik – niedziela

W niedzielę otrzymaliśmy informacje, że poza stakerami ANC, airdrop otrzymają również stakerzy tokenów LUNA. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Airdrop Kinetic Money dla stakerów $LUNA oraz $ANC!

Podsumowanie:

W poprzednim tygodniu dodaliśmy również kilkanaście kolejnych projektów, oraz tutorial autorstwa Michała Lewicz na temat wyboru walidatora. Zachęcamy do zapoznania się w zakładkach Projekty oraz Poradniki.

W bieżącym tygodniu poprowadzimy Was przez pierwsze IDO na platformie StarTerra, dodamy kolejnych kilkanaście opisów projektów, oraz oczywiście będziemy informowali o wszystkich newsach z ekosystemu.

Jeżeli jeszcze nie śledzisz nas na Twitterze, to konieczne musisz to zmienić! Link do naszego profilu: Terrainfo.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami!