Kolejny tydzień za nami! Czas na małe podsumowanie najciekawszych wydarzeń z ostatniego tygodnia.

4 październik

Valkyrie Protocol ogłasza airdrop – wysokość airdropa wyniesie 5% całkowitej podaży. Ponadto, co 200 000 bloków, stakerzy LUNA dostaną nagrodę. Przez ok. 4 lata będzie to kolejne 5% całkowitej podaży. WIęcej informacji znajdziecie w artykule: Airdrop Valkyrie Protocol.

5 październik

Start RandomEarth i Galactic Punków – Ten dzień był przełomowy dla całego NFT na Terra, ponieważ uruchomiono zapowiadaną od dawna giełdę tokenów NFT czyli RandomEarth (dawniej StarDust). Galactic Punki będące pierwszą kolekcją na tej giełdzie również odniosły ogromny sukces. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w artykule: Galactic Punki już dostępne na RandomEarth!

Terra Station z językiem polskim! Tego dnia pojawił się również język polski na portfelu Terra Station na komputery i laptopy. Więcej informacji w artykule: Terra Station z językiem polskim !

6 październik

Premiera Terra Floki. Premiera pierwszego meme coina w sieci Terra. Więcej informacji o Terra Floki znajdziecie w artykule: Terra Floki. O co tyle zamieszania?

7 październik

Airdrop $LOOP. Pierwszy airdrop dla stakerów $LUNA po Columbus-5. Szczegóły airdropu oraz link do odebrani w artykule: Airdrop $Loop do odebrania!

Launch VKR na Pylon Swap – premiera Valkyrie Protocol, która niestety pozostawiła po sobie niesmak. Więcej informacji: Launch VKR na Pylon Swap.

8 październik

Shade Protocol ogłasza airdrop! Szczegóły airdropa powinny się ukazać w dniu dzisiejszym. Więcej informacji o protocole znajdziecie w artykule: Shade Protocol ogłasza airdrop!

Problem z odbieraniem airdropów! W tym dniu pojawiła się również informacja, o problemach z działaniem systemu Mantle. Utrudnienia trwają do dzisiaj. Więcej informacji znajdziesz w artykule: Problem o odbieraniem airdropów.

Jakie mamy plany na nadchodzący tydzień?

W tym tygodniu poświęcimy więcej czasu nadchodzącemu IDO StarTerry, przybliżymy Wam czym jest FCQ Platform i jakie korzyści niesie dla ekosystemu, zakładkę projekty uzupełnimy o kilkadziesiąt nowych opisów projektów, oraz będziemy informowali o bieżących wydarzeniach.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl