Poniżej zamieszczamy tłumaczenie artykułu, który ukazał się na medium.

Link do oryginału: Terrapins Update — Roadmap and a Thank You.Cześć Społeczności Terrapin,

Ten artykuł dostarczy nam kilku bardzo pożądanych informacji na temat roadmapy, jednak najpierw musimy zacząć od wielkich podziękowań.

Po pierwsze, do innych projektów NFT na Terrze. Przychodzisz na Terrę dla stablecoina, ale zostajesz dla społeczności. Jesteśmy bardzo wdzięczni zespołom Luna Bulls i Galactic Punks – od dzielenia się wskazówkami na temat platform menniczych i obsługi botów, po ogólne dobre wibracje. Dziękujemy, nie mogliśmy trafić na lepiej wspierający i współpracujący blockchain, niż Terra.

Po drugie, do RandomEarth. Jako pionierzy w uruchamianiu NFT na Terra, zarządzali 3 projektami NFT w ciągu kilku dni, szybko wprowadzając kolejne iteracje i ulepszenia z jednego projektu na drugi. Z naszej perspektywy byli niesamowicie szybcy, elastyczni i profesjonalni. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze mają w zanadrzu.

I na koniec, ale co najważniejsze, do społeczności. Od wczesnych dni członkowie naszej społeczności wspierali nas i uczynili społeczność Terrapin tym, czym jest dzisiaj. 

Dziękujemy za wyrozumiałość i elastyczność, ponieważ w ostatniej chwili wprowadziliśmy kilka zmian w prawie każdym aspekcie mintowania, włączając w to czas mintowania oraz plany whitelisty. Mimo, że nie obyło się bez problemów, jesteśmy dumni z faktu, że w końcu mamy ponad 5,000 unikalnych posiadaczy Terrapinów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie tp2-1024x1024.png

Roadmap – To jest droga

Wiele osób pytało o nasze plany dotyczące Terrapinów na przyszłość, a także o to, jaką użyteczność Terrapiny będą posiadać.

Integracje protokołów i fundusz wspólnotowy Terrapin

Nawiązaliśmy współpracę z Pylon Protocol – innowacyjnym protokołem generowania zysków w oparciu o Anchor Protocol. Pylon pozwala ludziom dokonywać bezstratnych depozytów UST, jednocześnie wspierając projekty poprzez konkretne kierowanie zysków.

Przeznaczyliśmy 1% całkowitej podaży (100 Terrapinów) do puli, w tym mieszankę zwykłych i rzadkich Terrapinów do 5-cio tygodniowej puli.

Za każde zdeponowane 100 UST, otrzymasz jeden ticket w cotygodniowym losowaniu z regularnymi snapshotami, aby zachęcić do długoterminowego posiadania.

Dodatkowo do depozytów UST, za każde stakowane $MINE o wartości 100UST dostajesz dodatkowy ticket (musisz mieć również równowartość UST zdeponowanych w puli Terrapin. np. 200 UST, 1000 MINE po 0.2UST to 4 wejścia na tydzień)*.

Każdego tygodnia, 18 zwykłych i 2 rzadkie Terrapins (<1.5%) będą uwalniane – z szansą na wygraną proporcjonalną do zdeponowanych UST. Możesz wycofać swoje UST w każdej chwili bez minimalnego okresu blokady.

W tym przypadku, zysk z puli UST zostanie skierowany do Funduszu Społeczności Terrapin, który będzie użyty do finansowania różnych projektów społecznościowych, konkursów i airdropów.

Po zamknięciu pierwszej puli Pylon, fundusz społecznościowy będzie zasilany z bieżących pul Pylon, jeśli będą dostępne, lub z tantiem ze sprzedaży na rynku wtórnym.

Rozdawanie nagród, nagrody i zrzuty; Diamentowe ręce zostaną nagrodzone.

 • Hare-pins: Jak stwierdzono w naszej roadmapie startowej – 5 szczęśliwych HODLerów otrzyma airdrop super rzadkich Hare-pins (5/10,000), snapshot będzie robiony codziennie o 22:00 UTC przez pierwsze 5 dni po starcie. Tylko diamentowe ręce kwalifikują się do losowania, nie wystawiaj go na sprzedaż, aby być uwzględnionym w snapshocie.
 • Trading giveaway: Przez następne 5 dni, będziemy prowadzić codzienny giveaway dla osób, które kupią Terrapiny na randomearth.io. Każdego dnia, jeśli zakupisz jakiegokolwiek Terrapina, weźmiesz udział w losowaniu Terrapina zwyczajnego. Jeśli kupisz Terrapina z cechą <1.5%, weźmiesz udział w losowaniu rzadkiego Terrapina z cechą <1.5% – spójrz na tabelę rzadkości.
 • Nagrody startowe: Wszystkie nagrody z naszych konkursów startowych zostaną wkrótce rozdane. Dzięki uruchomieniu funkcji P2P na RandomEarth możemy teraz przekazywać Wasze NFT! Jeśli jesteś jednym z tych zwycięzców, skontaktowaliśmy się z Tobą na Twitterze/Discord..
 • Loteria Diamentowych Rąk: Każdego tygodnia będziemy przeznaczać 500 UST$ dla losowo wybranego Terrapin HODLera z funduszu społecznościowego**. 
 • Terranozaury – więcej informacji wkrótce

Działalność charytatywna:

Jak wspomniano na naszej stronie internetowej terrapinsonterra.com – działalność charytatywna jest integralną częścią Terrapins.

 • 200 tokenów Luna zostanie przekazana za pośrednictwem Angel Protocol na rzecz organizacji charytatywnej wspierającej naszych braci żółwi i dbającej o czystość oceanów – obecnie prowadzimy rozmowy z Angel Protocol na temat organizacji charytatywnej, która najlepiej odpowiada wartościom społeczności Terrapin.
 • 20% wszystkich tantiem z wtórnej sprzedaży za pośrednictwem Random Earth zostanie przekazane Angel Protocol na rzecz organizacji charytatywnych, które pozwalają żółwiom mieć czystą wodę do pływania i szczęśliwą planetę do życia. W momencie pisania tego tekstu, mniej niż 24 godziny po publicznym uruchomieniu, jest to ponad 18.000 dolarów UST.

Puzzle

Społeczność terrapinów połączyła najpierw miłość do zagadek. Ale znalezienie Terror-pin to dopiero początek. W kosmosie zaginęło 5 Astro-pins i potrzebujemy Twojej pomocy w ich odnalezieniu. Miej oczy szeroko otwarte na więcej szczegółów.

Wiemy, że w społeczności jest wiele bardzo inteligentnych osób, ponieważ wiemy, jak szybko rozwiązaliście zagadki Terror-pina. Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby rozwiązać następną zagadkę, bądź na bieżąco. Za każde rozwiązanie zagadki, która zostanie zintegrowana z platformą, będziemy nagradzać $500 UST.

Gry

 • Szykuje się wojna domowa Terrapinów. To jest wezwanie do broni.
 • Terrapiny bojowe – z punktami umiejętności opartymi na rzadkości cech i ciężkiej pracy – trenuj swojego Terrapina, aby stał się siłą, z którą trzeba się liczyć.
 • Trening i ranga pozostają z Twoim Terrapinem – nawet jeśli zostanie on sprzedany na rynku wtórnym
 • Cotygodniowa pula nagród UST w wysokości 500$ dla najwyżej sklasyfikowanych Terrapinów, pochodząca z Funduszu Społeczności Terrapinów

Terranozaury

W trakcie przygotowania…Uwagi

* Proszę pamiętać, że te konkretne szczegóły mogą ulec zmianie, a wszelkie aktualizacje zostaną wyraźnie zakomunikowane przed uruchomieniem.

** W oczekiwaniu na odpowiednie fundusze w puli społeczności – będziemy początkowo rozwijać to z portfela deweloperaWszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl