Terra Land

Projekt Terra Land to globalna platforma transakcyjna zaprojektowana z myślą o sprzedaży całych nieruchomości lub ich części, oparta na technologii blockchain. Pierwszym etapem będą nieruchomości inwestycyjne klasy komercyjnej, czyli takie, które przynoszą inwestorom zwrot bez dalszego zaangażowania. Naszą misją jest łączenie świata zasobów cyfrowych ze światem cegieł i zapraw, czyli zasobów świata realnego. Dodatkowo w dobie dużej zmienności cen walut cyfrowych chcemy stworzyć „bezpieczną przystań” dla inwestorów, sposób na dywersyfikację swoich portfeli poprzez dodanie elementu opartego na jednej z największych klas aktywów na świecie, uważanej za najbardziej stabilną, czyli nieruchomościach. Naszą główną misją jest udostępnienie tej klasy aktywów wszystkim. Ponadto zaprojektowaliśmy nasza platformę z myślą o użytkownikach protokołów DeFi. Oznacza to, że nasi inwestorzy wspólnie z nami budują naszą platformę, angażują się w jej zarządzanie i czerpią korzyści z jej działalności.

Website: terraland.io

Twitter:

Telegram:

Token $TLAND - Metryka

Metryka tokena

 • Ticker: TLAND
 • Sieć Blockchain: TERRA
 • Podaż tokenów: 100,000,000
 • Wycena projektu: 10.000.000 UST
 • Początkowy obieg tokenów: 6,250,000
 • Początkowa kapitalizacja rynkowa: 625 000 UST
 • Pozyskane środki na Platformie StarTerra: 800,000 UST
 • Cena w IDO oraz Private Sale: 0,09 UST
 • Cena listingu: 0,10 UST
 • Airdrop dla stakerów $LUNA oraz $STT: 1% tokenów (1,000,000)

Nieruchomości na sprzedaż:

THE EDGE - Hiszpania

Adres nieruchomości: Hiszpania, Marbella, Av. Duque de Ahumada

Marbella to miasto położone w południowej Hiszpanii, bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym, na wybrzeżu Costa del Sol, w prowincji Malaga, w Andaluzji. Jest znanym luksusowym kurortem turystycznym i portem rybackim. Miasto, ze względu na swoją burzliwą historię, łączy w sobie kulturę chrześcijańską i muzułmańską.

Dla turystów Marbella jest idealnym miejscem na spędzenie letnich wakacji. Plaże mają długość 26 km. Najbardziej znane plaże to między innymi: Rio Verde, La Bajadilla, Guadalmina, plaża El Pinillo, La Fontanilla, Nagüeles, Puerto Banus, plaża, Los Monteros, Artola-Cabo Pino, San Pedro de Alcantara.

Inwestycja ma kameralny charakter. Składa się z 5 budynków oraz dwóch domów jednorodzinnych – pięknych willi. Dostępne są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Mieszkania na parterze posiadają ogródek, mieszkania na pierwszym piętrze przestronny taras, a mieszkania na ostatnim piętrze ogromne tarasy na dachu budynku, skąd rozpościera się fantastyczny widok na Morze Śródziemne i wyłaniającą się z jego wód charakterystyczną skałę Gibraltar. Kompleks posiada piękny wspólny obszar z trzema dużymi basenami w stylu infinity z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne. Obszar wspólny oferuje mieszkańcom strefę spa, bardzo dobrze wyposażoną z niezwykłą estetyką, gdzie można znaleźć sauny, kryty basen, przeszkloną siłownię z widokiem na morze, korty tenisowe i basen z wiosłami, wśród innych udogodnień. Obiekt jest chroniony przez 24 godziny.

Dane techniczne

Liczba sypialni: 3

Powierzchnia willi: 127 m²,

Powierzchnia tarasu: 35 m²

Ogród: 46 m²


Cena jednego tokenu: 400 UST
Cena całkowita: 1.256.640 UST
Minimalna inwestycja: 2 tokeny
Szacunkowa roczna stopa zwrotu: 5,9%
Termin wypłaty dywidendy: miesięcznie
Początek zbiórki funduszy w dniu: 20/12/21
Zakończenie zbiórki funduszy w dniu: 20/1/22
Dostępne tokeny: 3141.6

TOWER NINE ELMS LONDON - Wielka Brytania

DAMAC Tower Nine Elms Londyn

DAMAC Tower Nine Elms Londyn to wyjątkowa i bardzo nowoczesna 50-piętrowa wieża, która zdecydowanie będzie wyróżniać się na panoramie Londynu. 

Wykorzystanie materiałów takich jak kamień oraz szkło do utworzenia jednej spójnej bryły, tworzy niesamowitą inspirację do wejścia w luksusowy sposób życia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Podobnie jak Versace, Nine Elms również będzie kwintesencją luksusu. 

Versace to nie tylko bogata historia, ale również produkty najwyższej jakości, zaprojektowane z niemal perfekcyjną starannością. Mistrzostwo zastosowane przez Damac w przypadku Versace polegało na połączeniu mitologii domu z najlepszym rzemiosłem i innowacyjnością, co w konsekwencji ukazuje nam najwyższy poziom luksusu.

Produktem Demac są 50-piętrową North Tower i 24-piętrową South Tower. Inwestycja zlokalizowana jest w Nine Elms na Południowym Brzegu. Wnętrza wieży zostały wyposażone przez Versace. W ofercie znajduje się łącznie 360 apartamentów, powierzchnie biurowe na pięciu piętrach oraz platformy łączące z Wieżą Południową, zakończone szerokim ogrodem dachowym na 23 piętrze. W kompozycji powinny znaleźć się również ogrody zimowe, z wyłączeniem możliwości podziwiania panoramy miasta.

Ponadto, we wnętrznach znajdą się: plac zabaw, basen, jacuzzi, nowoczesna siłownia, usługi hotelowe oraz wspólne ogrody.

Projekt wyróżnia się ogromnym lobby, oraz miłą obsługę dbającą o każdy szczegół, nawet taki jak kwiaty na powitanie. Kolejną atrakcją są ogrody zimowe, których fascynujące inscenizacje wprawiają w zachwyt nawet najbardziej wygodnych klientów. Basen z mozaikami inspirowanymi greckimi mitami przeniesie każdego w styl romantycznego świata Versace.

Dane nieruchomości

Piętro: 25
Liczba sypialni: 1 Sypialnia
Powierzchnia apartamentu: 53,3 m²,
Ogród zimowy: 3 m²,
Widok z okna: Tamiza

Metryka nieruchomości

Przedstawione dane są poglądowe i do czasu sprzedaży mogą ulec zmianie

Cena jednego tokena: 900UST
Całkowita cena: 1 687 137 UST
Minimalna inwestycja: 3 tokeny
Szacowana roczna stopa zwrotu: 3,8%
Termin wypłaty dywidendy: co miesiąc
Początek zbiórki: 31.12.21
Koniec zbiórki : 31.01.2022
Dostępne tokeny: 1874

DAMAC Tower Nine Elms London znajduje się pomiędzy Vauxhall i Battersea. Ta wielomiliardowa inwestycja radykalnie przekształca ten obszar w ultranowoczesną dzielnicę mieszkaniową i znaczącą na arenie międzynarodowej dzielnicę biznesową, która stanie się nowym centrum sztuki i kultury w stolicy. Obszar ten znajduje się w pobliżu stacji kolejowej i autobusowej Vauxhall Cross, a także metra. Ponadto, nowe przedłużenie linii Northern Line oraz projekt Crossrail dodatkowo wzmacniają solidne połączenia komunikacyjne z resztą Londynu.

Budynek znajduje się w dogodnej lokalizacji, z łatwym dojazdem do wielu zabytków. Poniżej przedstawiamy estymowany czas dojazdu samochodem do głównych zabytków:

 • Pałac Buckingham – 10 minut
 • Katedra św. Pawła – 15 minut
 • The Shard – 20 minut
 • Battersea Power Station – 4 minuty
 • The Covent Garden – 12 minut
 • Tate Modern – 14 minut
 • Knightsbridge z legendarnymi sklepami Harrodsa – 12 minut
 • Hyde Park – 10 minut
 • Piccadilly Circus i Leicester Square ze słynnymi teatrami – 12 min

Pełną broszurę znajdziecie tutaj.

Nagranie z nieruchomości możecie znaleźć poniżej:

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące projektu, zachęcamy do zapoznania się z FAQ.