TerraLand – doskonale wszystkim znany polski projekt, który umożliwia zakup nieruchomości za $UST, ogłasza akcję promocyjną! Od dzisiaj będziesz mógł cieszyć się z zerowanego(!) oprocentowania pożyczki Loan Farming aż do 5 miesięcy! Aby skorzystać z tej promocji, musisz odebrać specjalne tokeny!

Jak otrzymać tokeny uprawniające do promocji?

1. Jeżeli miałeś zaciągniętą pożyczkę w Anchor Protocol przed 01/04/2022, 07:42:28 CET:

Te dwa proste kroki pozwolą Ci cieszyć się pożyczką z oprocentowaniem 0% aż do 5 miesięcy!

2. Jeżli jesteś użytkownikiem, który nie korzystał z Anchor Protocol przed 01.04.2022, 07:42:28 CET nic nie szkodzi! TerraLand również przygotował dla Ciebie kilka ciekawych rzeczy!

Jeżeli wykonasz poniższe trzy kroki, będziesz mógł cieszyć się 0% oprocentowania Loan Farmingu przez 3 miesiące!

Możliwość odbioru tokenów rozpocznie się 5 kwietnia 2022 roku!

Ważne! 

  • tokeny uprawniają do zerowego oprocentowania przez okres do 5 miesięcy pożyczki. Nadal będziesz potrzebować tokenów RPT jako zabezpieczenia.
  • zaciągając kredyt będziesz musiał wybrać poziom (a tym samym oprocentowanie, które będzie Cię obowiązywać po zakończeniu okresu promocyjnego), oraz musisz stakować określoną w kalkulacji ilość tokenów $TLAND.

Kto kwalifikuje się do airdropa?

  1. Wszyscy użytkownicy Anchor Protocol do 01.04.2022, 07:42:28 CET są uprawnieni do airdropa. Aby odebrać airdrop, muszą być zarejestrowani i muszą mieć zweryfikowany swój portfel, bez względu na to, kiedy to zrobili.
  2. Wszyscy użytkownicy, którzy nie korzystali z Anchor Protocol do 01.04.2022, 07:42:28 CET i nie przeszli rejestracji, weryfikacji portfela i KYC.
    Aby odebrać airdrop, muszą się zarejestrować, zweryfikować swój portfel i przejść przez KYC.
  3. Wszyscy użytkownicy, którzy nie korzystali z Anchor Protocol do 01.04.2022, 07:42:28 CET i nie przeszli tylko przez KYC, ale zweryfikowali swój portfel i są zarejestrowani.

Kto nie kwalifikuje się do airdropa

Wszyscy użytkownicy, którzy nie korzystali z Anchor Protocol do 01.04.2022, 07:42:28 CET i przeszli rejestrację, weryfikację portfela i KYC przed 5 kwietnia 2022.

W przejściu procesu KYC oraz weryfikacji portfela, pomocny będzie nasz poradnik:

Zastanawiasz się czy warto skorzystać z Loan Farmingu? Szczegóły w artykule:

Źródło: link

Polecamy również nagranie Michała Lewicz.

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl