Liquality umożliwia użytkownikom swobodne poruszanie się pomiędzy łańcuchami i dostęp do możliwości w każdym ekosystemie blockchain. Wykonaliśmy bardzo dużo pracy aby móc współpracować z Terra, dając możliwość wykorzystania wszystkie naszych narzędzi i oprogramowania. LUNAtycy mogą teraz wysyłać, odbierać i wymieniać aktywa. Mogą również używać zdecentralizowanych aplikacji, oraz korzystać z wielu innych opcji Liquality Wallet! To sprawia, że jest to nie tylko najłatwiejszy do wdrożenia w Terra, ale również najwygodniejszy portfel do przechowywania wszystkich Twoich kryptowalut w jednym miejscu.

Dzięki tej integracji użytkownicy mogą dokonywać wymian z i na rodzime aktywa LUNA firmy Terra oraz pomiędzy głównymi blockchainami, w tym BTC, ETH, MATIC, NEAR i RSK. Minimalna wielkość wymiany wynosi $200, a opłata za transakcję wynosi 1%.

Wymiana ETH <> LUNA na portfelu Liquality

Co więcej, portfel Liquality Wallet umożliwia użytkownikom bezproblemowe korzystanie z aplikacji Terra. Na przykład, można użyć rozszerzenia przeglądarki, aby szybko uzyskać dostęp do Anchor Protocol i zarobić na aktywach Terra.

Złożenie depozytu UST w Anchor Protocol

Dlaczego jesteśmy podekscytowani Terra

Terra to szybko rozwijająca się sieć L1 zoptymalizowana pod kątem programowalnych pieniędzy. Posiada silną i zaangażowaną bazę użytkowników – która we wrześniu przekroczyła kamień milowy w postaci 2 000 000 kont – dzięki takim funkcjom jak skalowalne algorytmiczne stablecoiny, w tym UST, piąty co do wielkości na rynku. Umożliwiło to zbudowanie całego zestawu rzeczywistych aplikacji na szczycie sieci, począwszy od aktywów syntetycznych, takich jak mTSLA przy użyciu Mirror do 20% APY kont oszczędnościowych na Anchor. Co więcej, Terraform Labs Ecosystem Fund pozyskał ostatnio 150 milionów dolarów na dalszą ekspansję.

“Liquality widzi przyszłość wielołańcuchową, a płynność międzyłańcuchowa leży u podstaw udostępnienia jej użytkownikowi. Wierzymy, że Terra szybko staje się ważną częścią tej przyszłości i w tej chwili jesteśmy jedynym portfelem, który zapewnia wielołańcuchowe onboarding i wstrzykiwanie dapp w ich sieci. Cieszymy się, że możemy wspierać rosnący ekosystem Terra i nie możemy się doczekać tworzenia natywnych integracji w naszym portfelu, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia użytkownikom Terra.” – Współzałożyciel Liquality Simon Lapscher

Jesteśmy bardzo wdzięczni zespołowi Terra za wspieranie rozwoju Terra w naszym systemie oraz za ich wsparcie w angażowaniu społeczności Terra. Dzięki Liquality Wallet, użytkownicy mają teraz szybki i łatwy w użyciu pomost do ekosystemu Terra i przyjemne doświadczenia ze zdecentralizowanymi aplikacjami z Terra. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, co to może oznaczać dla Twojego portfela.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl