Minęło trochę czasu od ostatniego artykułu na temat Property On Demand (Nieruchomości na Żądanie), a Terra Land w międzyczasie z powodzeniem pozyskał fundusze na zakup dwóch nieruchomości: Mar de Pulpi w Hiszpanii i Fort Cambridge na Malcie. Równolegle z oficjalnym nabyciem pierwszej nieruchomości, uruchomiono Loan Farming, pozwalający użytkownikom na odblokowanie kapitału w formie pożyczki w $UST, z wykorzystaniem tokenów RPT jako zabezpieczenia, co znacząco może zwiększyć potencjalny zysk z inwestycji.

Na czym polega Loan Farming, możesz przeczytać w naszym artykule.

Od jakiegoś czasu często pytano zespół o POD, który choć nie został jeszcze uruchomiony, już teraz cieszył się ogromnym poparciem. Widząc, jak platforma się rozwija i osiąga kolejne kamienie milowe, wzrosło zaufanie do systemu i projektu.

Zgodnie z roadmapą, Property on Demand nie było do tej pory priorytetem twórców Terra Land. Jednak zgodnie z głosem społeczności, prace nad tą funkcją przesunięta na szczyt listy.

Zespół wprowadził również zmiany w grupie docelowej, dla której przeznaczony jest POD. Początkowo miał on być przeznaczony wyłącznie dla członków Terra Land Premium Club (Top100 LP oraz Top50 SAS). Teraz, po zmianie zmianie, POD będzie dostępne dla większej grupy zainteresowanych użytkowników.

Co to jest Property on Demand i jak to działa?

Nowy system umożliwia zakup nieruchomości na własność. 100% nieruchomości trafia do nowego właściciela (nowych właścicieli). Może to być pojedyncza osoba lub grupa osób, które wcześniej zebrały się i uzgodniły między sobą zakup nieruchomości.

Będąc pełnoprawnym właścicielem, decydujesz, czy chcesz mieszkać w nowej nieruchomości, używać jej jako domu letniskowego, czy wynajmować ją. Możliwości są nieograniczone.

Wymagania dotyczące uczestnictwa w programie Property on Demand

Dawniej dostęp do POD mieli mieć tylko członkowie TLPC. W związku z rezygnacją z tego warunku, ustaliliśmy nowe wymagania, które będą korzystne dla wszystkich użytkowników zainteresowanych dalszym, długoterminowym rozwojem projektu.

Aby uzyskać dostęp do POD, użytkownicy będą musieli stakować tokeny $TLAND (LP lub SAS) o wartości minimum 2.000,00 $UST. Kurs wymiany jest ustalany w momencie złożenia wniosku o nieruchomość POD. Aktywa będą musiały być nadal stakowane do momentu zakończenia procesu oficjalnego nabycia nieruchomości.

Dodatkowo, po zakończeniu procesu Terra Land zakupi z rynku tokeny $TLAND o wartości równej 1% wartości nieruchomości i spali je, co jeszcze bardziej wpłynie na deflacyjność tokenu i podniesie jego wartość dla inwestorów.

Jakie nieruchomości będą dostępne?

Oferta Property on Demand zawsze będzie dla Ciebie odpowiednio dopasowana. Inwestor wybiera, czy chce konkretną nieruchomość, którą już sam znalazł, czy też chciałby skorzystać z pomocy zespołu Terra Land w znalezieniu wymarzonego domu. Wybór jest więc prosty:

  • Przyjdź z konkretną nieruchomością, a zespół zajmie się resztą formalności.
  • Przyjdź z pomysłem, co chciałbyś kupić (im więcej szczegółów, tym lepiej), a zespół pomoże Ci znaleźć odpowiednie miejsca do wyboru (ta opcja wiąże się z wstępną opłatą na pokrycie kosztów poszukiwania nieruchomości). W przypadku sukcesu opłata ta automatycznie zostanie rozliczona jako przedpłata na poczet zakupu nieruchomości.

Podsumowując, od teraz każdy ma dostęp do usługi Property on Demand.

Każdy nowy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, a my omówimy warunki tak, by pasowały do każdego inwestora. Zakup domu dla siebie to ogromny i niezwykle osobisty krok milowy. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci znaleźć to, o czym marzysz. Pomożemy Ci nie zepsuć tego marzenia żmudnymi sprawami. Terra Land zajmie się wszystkimi sprawami ogólnymi, abyś mógł w pełni cieszyć się chwilą, gdy przejdziesz przez te drzwi z kluczami w ręku.

Jesteś zainteresowany usługą Property On Demand? Wyślij wiadomość na adres – pod@terraland.io

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl