Boże Narodzenie

To dla wielu magiczny czas. Czas refleksji, radości, rodzinnych spotkań, wspólnych posiłków i prezentów.

To czas, kiedy ludzie spędzają razem czas, czują błogą atmosferę świąt i zapominają o troskach dnia codziennego.

Każdy chce w tym czasie dać innym to, co najlepsze, ale nie każdego na to stać.

Dla nas ten czas również jest magiczny z wielu powodów. Jak co roku, postanowiliśmy podzielić się miłością i szczęściem, którym jesteśmy otoczeni na co dzień.

Ale teraz mamy również Was #LUNAtycy!

Nasz zespół będzie wspierał coroczną inicjatywę Szlachetna Paczka – DOBRY DAR (https://www.szlachetnapaczka.pl), ale tym razem chcemy dać Wam możliwość uczestniczenia w niej razem z nami.

Kilka słów o co chodzi w tej inicjatywie.

SZLACHETNA PACZKA W PIGUŁCE

  • WSPIERA LUDZI W TRUDNEJ SYTUACJI – wokół nas są ludzie, którzy mają trudniej, często nie mają wsparcia i zainteresowania innych, a wolontariusze Szlachetnej Paczki docierają do nich.
  • POMAGAJ MĄDRZE – mądra pomoc to taka, dzięki której człowiek sam zaczyna radzić sobie z trudnościami. To pomoc, która pobudza do pozytywnych zmian.
  • CHCEMY, ABY KAŻDY MÓGŁ SAM ZARZĄDZAĆ SWOIM ŻYCIEM – Pomoc Szlachetnej Paczki nie kończy się na przekazaniu paczki. Wolontariusze towarzyszą Rodzinie w kolejnych tygodniach.
  • DOŁĄCZ DO POMOCY. BUDUJ SOLIDARNOŚĆ SPOŁECZNĄ – Szlachetna Paczka łączy potrzebujących z tymi, którzy mogą pomóc. Angażuje również media i biznes w sposób odpowiedzialny społecznie.
  • PROGRAMY PACZKI OPARTE SĄ NA ZMIANIE MENTALNOŚCI – Tak, prowadzą do trwałej zmiany. Celem jest usamodzielnienie ludzi, danie im nadziei i zmiana postawy.

Jak pomożemy?

Środki zgromadzone w okresie od 26 listopada – godz. 0.00 CET do 6 grudnia – godz. 12.00 CET z opłat transakcyjnych dokonanych za pośrednictwem naszej strony internetowej (https://terraland.io/tland-token) zostaną przekazane na przygotowanie Szlachetnych Paczek dla jak największej liczby rodzin.

Jak możesz pomóc?

Dokonuj transakcji KUPNA / SPRZEDAŻY, dodaj LP / wycofaj LP, dodaj SAS / wycofaj SAS za pośrednictwem naszej strony internetowej https://terraland.io/

Razem sprawmy, aby nadchodzące święta były magiczne dla wszystkich wokół nas.

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl