Jak już wcześniej informowaliśmy, rejestracja do IDO Terra Land rozpocznie się 27 października o godzinie 18 UTC, a zakończy 31 października o godzinie 18 UTC!

StarTerranie,

Nowa misja jest transmitowana przez przestrzeń kosmiczną, gdzie odkryliśmy bogate ukryte terytorium zawierające nowy egzotyczny klejnot o nazwie Terra Land. Nasz WhaleCraft jest już w drodze, ponieważ klejnot ten znajduje się tuż za kwadrantem Loop! Zmęczeni podróżnicy będą mogli znaleźć odpoczynek i komfort w ekskluzywnych sklepach Terra Land, które można nabyć jedynie za klejnot Terra Land! Zachęcamy nowych rekrutów do przyłączenia się do Terra Land, naszej następnej misji IDO, gdyż będzie to bitwa na wieki wieków!

Czym jest Terra Land?

Terra Land pozwala Ci na zakup nieruchomości, o której zawsze marzyłeś, na całym świecie, bez opuszczania swojego miejsca zamieszkania! Terra Land pozwala na udział w sprzedaży kapitałowej nieruchomości poprzez globalną platformę handlową opartą na technologii Blockchain. Terra Land umożliwi zakup udziałów w wybranych nieruchomościach na całym świecie za pomocą swojego rdzennego tokena $TLAND, począwszy od jednej jednostki danego mieszkania do wszystkich dostępnych mieszkań w danej nieruchomości. Bezpieczeństwo i automatyzacja procesu zapewnione przez technologię blockchain i smartkontrakty Terra Land gwarantują, że cały proces będzie w pełni zautomatyzowany, zdalny i bezpieczny. Decentralizacja procesu pozwala użytkownikom na zakup nieruchomości za pomocą $UST i geograficzną dywersyfikację swojego portfela nieruchomości. Aktywa posiadaczy tokenów są elektronicznym odpowiednikiem danego kapitału nieruchomości, który inwestor może w każdej chwili zamienić na realne udziały w nieruchomości!

Metryka IDO

 • Cena tokenu w IDO: 0.09 $UST
 • Vesting: TGE 20% + 6 miesięcy liniowo
 • Wartość: 800,000 $UST

Metryka tokena

 • Ticker: TLAND
 • Sieć Blockchain: TERRA
 • Podaż tokenów: 100,000,000
 • Wycena projektu: 10.000.000 UST
 • Początkowy obieg tokenów: 6,250,000
 • Początkowa kapitalizacja rynkowa: 625 000 UST
 • Pozyskane środki na Platformie StarTerra: 800,000 UST

STT Staker Exclusive Airdrop

Pomiędzy chwilą obecną a rozpoczęciem IDO nastąpi snapshot stakerów $STT (SAS+LP) i ci stakerzy, którzy stakują tokeny warte minimum 250STE otrzymają airdrop Terra Land post TGE do odebrania na stronie Terra Land!

Terra Land X StarTerra AMA

Przeprowadzimy AMA z Terra Land jutro na naszym czacie telegramowym 26 października o 18 UTC. Dołącz do nas, a jeśli chciałbyś uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, wypełnij poniższy formularz, w którym możesz usłyszeć, jak Twoje imię i pytanie zostaną wymienione i odpowiedziane na żywo!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSde1GBrA2JpFgbQtb_eRmYDxkxukvlpozc7DB93pmAqwTDU9Q/viewform

Dostosowanie tierów dla Terra Land

Mając na celu udoskonalenie procesu IDO, chcemy zachować elastyczność, biorąc pod uwagę opinie społeczności i graczy. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, możemy nieznacznie zmienić zasady, aby poprawić wrażenia graczy w zależności od wielkości zbiórki! Wprowadziliśmy niewielkie zmiany w oparciu o opinie, które otrzymaliśmy do tej pory.

 • Minimalny poziom rekruta: 250STE(Pozostaje bez zmian)
 • Squadron(Szwadron) Minimum: 500-2999STE (Zmienione z 250STE Minimum)
 • Maksymalna ilość uczestników szadronu: 15 uczestników, brak maksymalnego STE(Zmieniono z 15000STE Maximum)
 • Frakcja Minimum: 3000STE(Pozostaje bez zmian)
 • WhaleCraft: 100 najlepszych uczestników we wszystkich frakcjach (Bez zmian)
 • STE = $STT + ($STT-UST LP x 1.25)

Dokładne kwoty przydziałów dla części opartej na loterii oraz przydziałów dla WhaleCraft zostaną ogłoszone tuż przed rozpoczęciem IDO.

Więcej informacji na temat Terra Land IDO można znaleźć na naszej stronie badawczej: https://app.starterra.io/project/terraland.

Proszę również pamiętać o sprawdzeniu linków Terra Land, by uzyskać więcej informacji na temat tego projektu:

Terra Land Website

Terra Land Twitter

Terra Land Ann Chan

Terra Land Telegram

Terra Land Medium

To the Territory of TerraLand and Beyond,

StarTerra

Od rekacji: więcej informacji o Terra Land znajdziecie na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziecie w TAG Terra Land.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl