Obiecaliśmy, że ujawnimy kolejną kartę z naszej talii. Dziś zdradzimy tajemnicę naszej specjalnej usługi Terra Land Premium Club. Jest to usługa, którą będziemy stale rozwijać i ulepszać, ale dziś dowiecie się o założeniach TLPC, które zostaną wprowadzone jako pierwsze.

O TLPC będą mogli ubiegać się użytkownicy z top100 Liquidity Providers. Jest to jeden z warunków, ale nie jedyny. Dlaczego warto tam być?

Usługa Property On Demand, o której pisaliśmy w poprzednim artykule, będzie dostępna tylko dla członków TLPC.

Najbardziej preferencyjne warunki pożyczki w ramach Loan Farmingu, niższe nawet o 40% od standardowej oferty. Co więcej, dla członków TLPC dedykowane będzie najwyższe APR za korzystanie z pożyczki.

Lubisz podróżować i zwiedzać różne zakątki świata, a jednocześnie dostrzegasz wartość posiadania nieruchomości? W swoim miejscu pracy masz dostęp do komputera i Internetu?

TLPC jest właśnie dla Ciebie. Jeśli posiadasz nieruchomość zakupioną na naszej platformie, będziesz mógł dodać ją do usługi House Swapping, co oznacza, że udostępniasz swoją nieruchomość za darmo innemu użytkownikowi na określony czas, w zamian on również udostępnia swoją za darmo Tobie.

Wszyscy nasi użytkownicy będą weryfikowani poprzez KYC, więc możesz być pewien kim jest dana osoba. W ramach TLPC będziesz mógł zawrzeć stosowną umowę, która zostanie opracowana przez nasz dział prawny, będziesz mógł skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia od ewentualnych nieprzewidzianych sytuacji, a na koniec będziesz mógł cieszyć się swobodą podróżowania, będąc właścicielem nieruchomości.

Każdy członek TLPC otrzyma unikalną kartę członkowską w postaci NFT potwierdzającą przynależność do klubu. Karta klubowa będzie uprawniała do wstępu na różnego rodzaju wydarzenia organizowane przez TLPC. Z czasem będą to również różnego rodzaju benefity w ramach partnerstw z projektami zewnętrznymi.

Jak wspomnieliśmy na początku, serwis będzie się stale rozwijał, mamy sporo pomysłów, ale będziemy o nich informować w miarę zbliżania się do ich realizacji. Tak czy inaczej, warto dołączyć do TLPC.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: link

Więcej informacji na temat Terra Land znajdziesz pod tagiem.

Kilka informacji o tym, co będzie się działo cyklicznie na kanałach Terra Land.

1. Czaty głosowe

  • Kanał PL w każdy czwartek o 21 CET (od tego tygodnia)
  • Kanał ENG o 21 CET (od 29.11 @wojciuu)

2. Cotygodniowe aktualizacje – wszystkie zmiany i aktualizacje będą dostarczane przez IT w czwartki.

3. Kolejną rzeczą jest to, że niestety nie wszyscy wiedzą o Loan Farming – zamierzamy zrobić serię informacji dla społeczności w formie porównania do innych protokołów.

4. Wpisy na Twitterze odnoszące się do artykułów na Medium

Telegram grupa Polska: https://t.me/terralandplchat

Telegram grupa międzynarodowa: https://t.me/terra_land

Twitter: https://twitter.com/Terra_Land

Medium: https://medium.com/@terraland-io

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl