Już za 9 dni startuje pierwsza sprzedaż nieruchomości za pośrednictwem Terra Land. Poniżej przedstawiamy nieruchomość, którą będziesz mógł nabyć za $UST, bez wychodzenia z domu.

Już niebawem, możesz cieszyć się domem wakacyjnym w Mar de Pulpí Pueblo Mediterráneo.

Mar de Pulpí jest śródziemnomorską oazą dla każdego, kto chce cieszyć się autentycznym śródziemnomorskim stylem życia, relaksować się w słońcu, odkrywać zachwycające okolice Costa Almería lub cieszyć się przyjemną atmosferą towarzyską.     

Apartamenty w pobliżu morza, na wybrzeżu Almerii. Los Jazmines 195,76 m2 posiada 3 sypialnie, 2 łazienki (1 en-suite), z czego 27,01 m2 to taras, a 73,03 m2 solarium na dachu. Dodatkowo nieruchomość posiada pomieszczenie do przechowywania i miejsce parkingowe. Do nieruchomości przynależy ponad 5.000 m2 wspólnych obszarów wyposażonych w 2 odkryte baseny, z których jeden jest podgrzewany, jacuzzi, palapa i strefa chill out. Zamknięty kompleks w cichej lokalizacji w spektakularnym środowisku naturalnym z szeregiem usług w zasięgu ręki. W okolicy znajdują się doskonałe kryte i odkryte obiekty sportowe. Restauracje, supermarkety i sklepy w pobliskim centrum handlowym są otwarte przez cały rok. Tuż przy nieruchomości znajdują się wspaniałe plaże La Entrevista i Los Nardos a słynna Cala Cocedores i pola golfowe Aguilón Golf i Desert Spring Golf są w odległości kilku minut jazdy samochodem. Miasto Águilas oddalone jest o zaledwie 10 minut jazdy.

Apartament 

Powierzchnia zabudowana wewnętrzna – 95.72 m2

Powierzchnia zabudowana solarium – 73,03 m2 

Powierzchnia zabudowanego otwartego tarasu – 27,01 m2 

Całkowita powierzchnia – 195.76 m2

Sypialnie – 3

Łazienki – 2 (1 en-suite)

Adres – Spain, Almería, Calle Viena

Słońce, natura i morze to magiczne składniki, które pozwalają cieszyć się zdrowym stylem życia. Urok śródziemnomorskiej wioski z jej typowymi białymi domami, poszukiwanie letniego cienia, przepiękne patia pełne kwiatów… esencja każdego ukrytego zakątka… Ciesz się przejażdżką rowerową wzdłuż wybrzeża, porannym biegiem, grą w tenisa przed kolacją… dzieleniem życia z przyjaciółmi… Doświadczenia, które sprawiają, że czujesz, że należysz do tego miejsca, że to jest Twój dom.

Pełną broszurę nieruchomości znajdziesz tutaj.

Deweloper

TM Real Estate Group jest firmą z Alicante, która rozpoczęła działalność jako firma rodzinna i od tego czasu rozwinęła się, aby specjalizować się w budowie i rozwoju drugich domów. Od początku naszej działalności oddaliśmy do użytku ponad 20.000 nieruchomości, głównie na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, a także na meksykańskich Karaibach.

Firma jest zaangażowana w dywersyfikację i działa również w innych branżach związanych z jej główną działalnością, w tym zarządzanie i obsługa hoteli, wynajem wakacji, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i rolnictwo.

Metryka

Cena tokenu – 1 UST

Ilość tokenów – 399 000

Cena całkowita – 399.000 UST

Minimalna inwestycja – 300 tokenów

Szacunkowa roczna stopa zwrotu – 4.6%

Termin wypłaty dywidendy – miesięcznie

Początek zbiórki funduszy w dniu – 20/12/21

Zakończenie zbiórki funduszy w dniu – 6/1/22

Zakup będzie możliwy na stronie Terraland.io.

KYC dostępne będzie w nadchodzącym tygodniu.

Więcej informacji na temat Terra Land znajdziesz tutaj, oraz na dedykowanej podstronie.

Polecamy film, w którym Michał Lewicz pokazuje jak krok po kroku zakupić tokeny nieruchomości.

Jeżeli chcesz być na bieżąco, koniecznie śledź na telegramie kanał z ogłoszeniami: https://t.me/terrainfopl oraz kanał Terra na Discordzie: https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl