Terra Land na swoim kanale na medium ogłasza program “Diamond Hands”. Celem programu jest trwałe odwrócenie trendu cenowego tokenu $TLAND oraz zmniejszenie jego podaży.

Aby uniknąć wydarzeń pump&dump, oraz krótkoterminowych inwestycji, zespół wprowadza podatek od sprzedaży tokenów. Zgodnie z zapisami w smartkontrakcie, każde udane zlecenie sprzedaży tokenów $TLAND będzie obciążone 5% podatkiem, aż do osiągnięcia ceny tokena 0,50 $UST. Po osiągnięciu tego pułapu, podatek zostanie zmieniony. Zmiany wchodzą natychmiast.

Co się stanie z pobranymi środkami?

Wpływy z podatku zostaną automatycznie podzielone na dwie równe pule (podział 50:50). Pierwsza połowa zostanie automatycznie spalona, co w naturalny sposób spowoduje presję deflacyjną na cenę $TLAND. Te tokeny już nigdy nie wrócą do obiegu.

Druga połowa zostanie rozdzielona w formie nagród dla członków Terra Land Premium Club (TLPC). 75% kwoty zostanie rozdystrybuowane do TOP100 stakerów LP (proporcjonalnie do sumy stakowanych tokenów LP TOP100), a pozostałe 25% do TOP50 stakerów SAS (proporcjonalnie do sumy stakowanych tokenów w TOP50).

Zasadniczo, z 5% podatku, 2,5% zostaje spalone, 1,875% trafia proporcjonalnie do TOP 100 LP, a 0,625% proporcjonalnie do TOP 50 SAS.

Klasyfikacja TLPC

TOP100 LP: http://ow.ly/iCTX50Ie87f

TOP50 SAS: http://ow.ly/Of6350Ie87e

Następna nieruchomość

Warto nadmienić, że sprzedaż kolejnej nieruchomości zacznie się już w ten poniedziałek (14 marca 2022).

Fort Cambridge

Zbudowany na półwyspie Tigne w Sliema Fort Cambridge, to doskonałe apartamenty wybudowane nad maltańskim wybrzeżem, zaprojektowane z myślą o komforcie i doskonałości. W skład kompleksu wchodzą wspaniałe apartamenty dysponujące od jednej do czterech sypialni, dupleksy i penthouse’y, które spełniają wszystkie wymagania, jakich można oczekiwać od najwyższej klasy apartamentów nad morzem na Malcie.

Cena jednego tokena – 1 $UST

Cena całkowita – 699.000 $UST

Minimalna inwestycja – 1 000 tokenów

Szacowany dochód netto z wynajmu – 4.9%

Szacowana stopa zwrotu z uwzględnieniem loan farmingu – 43.29%

Okres dywidendy – miesięcznie

Czym jest Loan Farming?

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl