Z ogromną ekscytacją, aczkolwiek onieśmielającym nadejściem pierwszego dnia zbierania funduszy na nieruchomości, siedzieliśmy razem, z oczami wlepionymi w pasek procentowy hiszpańskiej nieruchomości Mar de Pulpi. Skłamalibyśmy, gdybyśmy nie powiedzieli, że był to stresujący czas, niezliczone godziny ciężkiej pracy, potu i łez włożonych w nasze marzenie o ponownym odkryciu (a co ważniejsze, zdecentralizowaniu) rynku mieszkaniowego na zawsze. Ulga przyszła szybko, gdy ten pozornie niekończący się pasek postępu osiągnął koniec, a nieruchomość została w końcu sprzedana. Zespół świętował tej nocy, i to jak!

Nasz zespół świętował, ponieważ wszystko co prowadziło do tego momentu, było dla nas bardzo osobiste. W tym miejscu uświadomiliśmy sobie również, że dla większości naszych użytkowników jest to tylko kolejna platforma inwestycyjna, świetne miejsce do dywersyfikacji portfela, ale wciąż tylko kolejny plik w folderze. Co możemy zrobić, aby upamiętnić ten historyczny dzień, historyczną pierwszą zbiórkę funduszy i historyczną pierwszą nieruchomość sprzedaną za pośrednictwem UST? Oto jak postanowiliśmy uczynić ten dzień osobistym i wyjątkowym dla naszych użytkowników:

NFT dla każdej nieruchomości

Dla każdej sprzedanej nieruchomości stworzymy dziesięć unikalnych NFT bezpośrednio związanych ze sprzedaną nieruchomością i rozdamy je dziesięciu nabywcom z największym zainwestowanym wolumenem. Jako zbiór, będą one miały podobną formę, ale każdy z nich będzie łatwo identyfikowalny. Aby uczynić to doświadczenie jeszcze bardziej interesującym, stworzymy również wydruk tych NFT (w przypadku Mar de Pulpi w formie kolażu) i powiesimy je przy każdej nieruchomości jako mały easter egg; kto ma wiedzieć, ten wie!

Mar de Pulpi NFT

W tym miejscu dzielimy się, że zrobiliśmy to samo dla Mar de Pulpi! Dziesięć ekskluzywnych i jedynych w swoim rodzaju dzieł sztuki inspirowanych nieruchomością, ułożonych tematycznie:

Mamy nadzieję, że w tej kolekcji udało nam się osiągnąć właściwą równowagę pomiędzy skojarzeniem sztuki ze sprzedawanym domem, a elementami surrealizmu i przesady.

Dzieła te zostaną przeniesione do odpowiednich portfeli, gdy nieruchomość zostanie oficjalnie zakupiona (sprawy prawne i formalne wymagają czasu i cierpliwości). W międzyczasie zdecydowaliśmy, że chcemy umożliwić naszym użytkownikom obejrzenie dzieła sztuki w całej jego okazałości na stronie knowhere.art (dziękujemy Knowhere!). Kiedy już przekażemy NFT, nowi właściciele będą mieli do nich dostęp poprzez Knowhere, a jeśli się zdecydują, będą mogli je sprzedać!

Uwaga: Jedynym sposobem na umieszczenie go w kolekcji jest zaoferowanie go za określoną cenę, dlatego ustaliliśmy absurdalną cenę, za którą nie spodziewamy się, że ktokolwiek je kupi. W przypadku, gdyby tak się stało, prześlemy te środki do portfela, który miał otrzymać NFT.

Dla zainteresowanych, poniżej znajduje się krótkie zdjęcie i filmik z procesu tworzenia naszego pierwszego (i miejmy nadzieję najbardziej pamiętnego) NFT.

Źródło: link

Więcej informacji o Terra Land znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl