Dzisiaj przedstawiamy kolejną nieruchomość, która w niedalekiej przyszłości będzie dostępna do kupienia za pomocą $UST na stronie TerraLand.io.

DAMAC Tower Nine Elms Londyn

DAMAC Tower Nine Elms Londyn to wyjątkowa i bardzo nowoczesna 50-piętrowa wieża, która zdecydowanie będzie wyróżniać się na panoramie Londynu. 

Wykorzystanie materiałów takich jak kamień oraz szkło do utworzenia jednej spójnej bryły, tworzy niesamowitą inspirację do wejścia w luksusowy sposób życia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Podobnie jak Versace, Nine Elms również będzie kwintesencją luksusu. 

Versace to nie tylko bogata historia, ale również produkty najwyższej jakości, zaprojektowane z niemal perfekcyjną starannością. Mistrzostwo zastosowane przez Damac w przypadku Versace polegało na połączeniu mitologii domu z najlepszym rzemiosłem i innowacyjnością, co w konsekwencji ukazuje nam najwyższy poziom luksusu.

Produktem Demac są 50-piętrową North Tower i 24-piętrową South Tower. Inwestycja zlokalizowana jest w Nine Elms na Południowym Brzegu. Wnętrza wieży zostały wyposażone przez Versace. W ofercie znajduje się łącznie 360 apartamentów, powierzchnie biurowe na pięciu piętrach oraz platformy łączące z Wieżą Południową, zakończone szerokim ogrodem dachowym na 23 piętrze. W kompozycji powinny znaleźć się również ogrody zimowe, z wyłączeniem możliwości podziwiania panoramy miasta.

Ponadto, we wnętrznach znajdą się: plac zabaw, basen, jacuzzi, nowoczesna siłownia, usługi hotelowe oraz wspólne ogrody.

Projekt wyróżnia się ogromnym lobby, oraz miłą obsługę dbającą o każdy szczegół, nawet taki jak kwiaty na powitanie. Kolejną atrakcją są ogrody zimowe, których fascynujące inscenizacje wprawiają w zachwyt nawet najbardziej wygodnych klientów. Basen z mozaikami inspirowanymi greckimi mitami przeniesie każdego w styl romantycznego świata Versace.

Dane nieruchomości

Piętro: 25
Liczba sypialni: 1 Sypialnia
Powierzchnia apartamentu: 53,3 m²,
Ogród zimowy: 3 m²,
Widok z okna: Tamiza

Metryka nieruchomości

Przedstawione dane są poglądowe i do czasu sprzedaży mogą ulec zmianie

Cena jednego tokena: 900UST
Całkowita cena: 1 687 137 UST
Minimalna inwestycja: 3 tokeny
Szacowana roczna stopa zwrotu: 3,8%
Termin wypłaty dywidendy: co miesiąc
Początek zbiórki: 31.12.21
Koniec zbiórki : 31.01.2022
Dostępne tokeny: 1874

DAMAC Tower Nine Elms London znajduje się pomiędzy Vauxhall i Battersea. Ta wielomiliardowa inwestycja radykalnie przekształca ten obszar w ultranowoczesną dzielnicę mieszkaniową i znaczącą na arenie międzynarodowej dzielnicę biznesową, która stanie się nowym centrum sztuki i kultury w stolicy. Obszar ten znajduje się w pobliżu stacji kolejowej i autobusowej Vauxhall Cross, a także metra. Ponadto, nowe przedłużenie linii Northern Line oraz projekt Crossrail dodatkowo wzmacniają solidne połączenia komunikacyjne z resztą Londynu.

Budynek znajduje się w dogodnej lokalizacji, z łatwym dojazdem do wielu zabytków. Poniżej przedstawiamy estymowany czas dojazdu samochodem do głównych zabytków:

  • Pałac Buckingham – 10 minut
  • Katedra św. Pawła – 15 minut
  • The Shard – 20 minut
  • Battersea Power Station – 4 minuty
  • The Covent Garden – 12 minut
  • Tate Modern – 14 minut
  • Knightsbridge z legendarnymi sklepami Harrodsa – 12 minut
  • Hyde Park – 10 minut
  • Piccadilly Circus i Leicester Square ze słynnymi teatrami – 12 min

Pełną broszurę znajdziecie tutaj.

Nagranie z nieruchomości możecie znaleźć poniżej:

Więcej informacji o Terra Land znajdziesz tutaj (na podstronie Terra Land), oraz tutaj (w tagu Terra Land).

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl