Polski projekt Terra Land wcześniej znany jako FCQ Platform ogłosił airdrop dla stakerów $LUNA. Poniżej szczegóły!

Przeznaczyliśmy 1.000.000 tokenów na nasz airdrop, 50% z nich zostanie rozdane osobom, które stakują $LUNA. Nauczeni doświadczeniem innych airdropów, chcemy uniknąć sytuacji, w której większość tokenów trafi do wielorybów. Za kilka dni dokonamy snapshotu. Naszym celem jest dystrybucja tokenów w sposób, który zapewni sprawiedliwy podział. W tym celu użyjemy odpowiedniego hardcapu.

O losie pozostałych 50% tokenów przeznaczonych na airdrop poinformujemy Was wkrótce.

Aby nieruchomość mogła powstać, każdy inwestor musi podjąć wszelkie niezbędne kroki, które w efekcie doprowadzą do zakończenia inwestycji. Podobnie jest z naszym Airdropem.

Każdy z Was może zostać „twórcą” własnego airdropu i tylko od Was będzie zależało, kiedy zakończycie jego budowę.

Aby ułatwić Ci przejście przez wszystkie „procedury”, przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję, która pomoże Ci zbudować własny fundament w oparciu o tokeny $TLAND.

Aby stać się 100% udziałowcem swojego airdropa, musisz wykonać kilka poniższych zadań:

  • Aby rozpocząć pierwszy etap budowy i odblokować 25% tokenów, wszystko co musisz zrobić, to odebrać airdrop na naszej stronie internetowej. Link wyślemy natychmiast po aktywacji.
  • Drugim krokiem będzie wpłata tokenów $TLAND i $UST do puli płynności. Proces dodawania płynności będziesz mógł przeprowadzić bezpośrednio przez naszą stronę internetową.
  • Przedostatnim elementem, który odblokuje kolejne 25% będzie rejestracja na naszej platformie, za którą otrzymasz 25% tokenów. Ten krok jest również tak samo prosty jak ten, od którego rozpocząłeś swoją przygodę z $TLAND.

Czy widzisz już szczyt swojego budynku? Jesteś teraz na dobrej drodze do domu!!!

Pozostał jeszcze jeden, ostatni krok do wykonania, ale podsumowując. Wykonałeś już trzy ważne kroki z checklisty i odebrałeś 75% airdropu!

  • Czwarty krok, aby uzyskać ostatnie 25% swojego airdropa jest następujący. Wszystko, co musisz zrobić, to dołączyć do grupy użytkowników, którzy zakupili udział w nieruchomości. Tutaj wystarczy, że zakupisz co najmniej jeden udział z dowolnej nieruchomości, która będzie dostępna na naszej platformie.

Jeżeli tylko pojawią się nowe informacje, od razu zamieścimy je na łamach naszego portalu.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl