NFT jako subskrypcja (NFT-as-a-Subscription)

W TerraFloki Labs wprowadziliśmy nasz własny model dystrybucji NFT nieco ponad miesiąc temu (kurcze, wydaje mi się, że to już rok). Postawiliśmy sobie za cel stworzenie najbardziej sprawiedliwego modelu dystrybucji NFT, jaki tylko mogliśmy sobie wyobrazić i wydaje nam się, że udało nam się to osiągnąć! Dzięki NFT w formie subskrypcji (NaaS), whitelisty (często uważane za nieuczciwe i/lub zdominowane przez boty) nie są już Twoją ulubioną opcją. Zamiast tego, nasz pomysł polega na tym, aby pozwolić ludziom na dostanie się na whitelistę poprzez zdobywanie ticketów NFT. Dzięki naszemu modelowi NaaS, części ticketów są zdobywane za pomocą pojedynczych aktywów w postaci tokenów $TFLOKI. Zdobycie kompletnego ticketu gwarantuje, że będziesz w stanie wybić NFT bez żadnych dodatkowych kosztów (poza normalnymi opłatami za transakcje kryptowalutowe). Minęły już czasy, kiedy trzeba było być jedną z pierwszych 1000 osób, które odkryły nowy projekt NFT. Minęły już czasy, gdy trzeba było dokonywać cyrkowych czynów, aby uzyskać dostęp do whitelisty. Minęły już czasy budzenia się w środku nocy, aby wybić NFT w wyznaczonym oknie. Zamiast tego, dzięki zarobionemu ticketowi (możesz zarobić więcej niż jeden) będziesz mógł wybić swój nowy NFT natychmiast po starcie, lub w dowolnym późniejszym czasie (nawet rok później). Ramy czasowe nie mają znaczenia, Twoja zdolność do wybicia nowych NFT zawsze będzie na Ciebie czekać (1 bilet = 1 NFT, zawsze).

Tutaj, w TerraFloki Labs, z powodzeniem uruchomiliśmy już naszą własną kolekcję NFT przy użyciu tego procesu. Każdego miesiąca uruchamiamy nową partię NFT (każda z własną pulą ticketów). Stąd też model subskrypcyjny, w którym możesz stakować swoje tokeny na dowolnej otwartej farmie ticketów i przenosić je z jednej farmy na drugą wedle uznania. Tak długo, jak jesteś w stanie farmić cały ticket, Twoja zdolność do wybicia NFT jest gwarantowana przez nasz protokół. Niewykorzystane frakcje ticketów mogą być kupowane/sprzedawane przy użyciu naszego wbudowanego DEX TerraFloki Labs (jako że tworzymy parę ticket-UST z pewną płynnością dla każdej kolekcji).

Mały ptaszek powiedział nam: „jest co najmniej kilka projektów, które chciałyby uczestniczyć z wami w NaaS”. Nigdy nie powiedzieliśmy, że chcemy to zrobić sami, dlatego z otwartymi ramionami wyciągamy zaproszenie dla innych projektów, aby do nas dołączyły. W związku z tym chcielibyśmy ogłosić TerraFloki NFT Launchpad!

Jak to działa?

Launchpad NFT zostanie otwarty bezpośrednio na naszej platformie (terrafloki.io). W TerraFloki Labs zajmiemy się całym procesem, bezproblemowo uruchamiając twoją kolekcję NFT i zapewniając twojej społeczności najlepsze możliwe doświadczenie!

Wymagania dla Twojego projektu

  • Dostarczysz wszystkie tokeny NFT przed ich wybiciem
  • Dostarczysz informacje o tokenie Twojego projektu do wykorzystania w farmie ticketów (możesz zdecydować się na użycie $TFLOKI, jeśli nie masz własnego tokena)

Nasze wymagania

  • 10% ticketów z utworzonej puli zostanie rozdysponowane wyłącznie dla stakerów $TFLOKI

Nasza usługa

  • Uruchomimy ticket token dla Twojego projektu NFT (odpowiednik naszego $TFITIC)
  • Otworzymy farmę ticketów dla Twojego projektu z żądaną liczbą ticketów (liczba NFT, które zostaną wybite)
  • Zajmiemy się procesem wybijania (Ty dostarczasz nam NFT przed ich wybiciem)
  • Udostępnimy obszar wewnątrz Rynku TerraFloki, gdzie będzie można kupować/sprzedawać/handlować Twoimi NFT

Możliwość wspólnego rozwoju

  • Przenieś swoją płynność do TerraFloki DEX. ¼ z niej (50% UST) zostanie przeznaczona na nasz mechanizm LLP (płynna pula płynności). Wygenerowane w ten sposób nagrody zostaną rozdzielone pomiędzy obywateli Flokiverse. Ty i Twoja społeczność również możecie stać się jej częścią. Metaverse, które budujemy jest szeroko otwarte na integrację z każdym projektem Terra.

Zasadniczo, możemy obsłużyć dla Ciebie cały proces (poza tworzeniem NFT), a jedynym wymaganiem z Twojej strony jest przekazanie 10% Twoich całkowitych NFT na rzecz społeczności TerraFloki jako całości. Jednakże, jak zawsze, wiemy, że każdy przypadek może być nieco inny i jesteśmy otwarci na przedyskutowanie wymagań Twojego projektu.

Jak postępować

Czy masz projekt, token i/lub pomysł na kolekcję NFT, którą chciałbyś wprowadzić na blockchain Terra? Odłóż na bok staromodną whitelistę i dołącz do nas w naszym modelu NFT-jako-Subskrypcja. Odezwij się do nas na adres contact@terrafloki.io i zobacz, jak możemy sobie nawzajem pomóc!

Przy okazji, pierwszy projekt, który zainicjuje współpracę NaaS z TerraFloki Labs (tym samym inaugurując TerraFloki Labs NFT Launchpad) zostanie ogłoszony jeszcze w tym tygodniu!

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl