Na portalu medium.com pojawił się artykuł o airdropie $TFLOKI dla stakerów $STT oraz $MINE. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami. Poniżej tłumaczenie.

Przyznajemy, że będzie nam brakowało tych wszystkich „wen” (kiedy) o snapshotach, airdropach i szczegółach dotyczących tych wydarzeń. Będzie nam brakowało naszej kochanej Rose, która będzie Wam mówiła, że to już niedługo.
Nadszedł czas, aby zdradzić Wam wszystkie szczegóły.

Jesteśmy zbyt mocno zaangażowani w technologię, aby wierzyć w bajki, że weny kiedykolwiek się skończą. Zwłaszcza, że przed nami znacznie więcej (obiecaliśmy airdrop również dla stakerów $LUNA i $ANC, ale nie mamy jeszcze szczegółów tego wydarzenia). Ale nie martwcie się, każdy wen tylko sprawia, że nasze serca stają się cieplejsze, a więź z naszą społecznością silniejsza.

Po przyjęciu niezliczonych próśb i sugestii od naszej armii/społeczności TerraFloki, wierzymy, że udało nam się znaleźć idealną równowagę pomiędzy ilością i częstotliwością airdropów. Każda społeczność, jak obiecaliśmy w naszym whitepaper od pierwszego dnia, otrzyma 1% całkowitej podaży $TFLOKI. Oznacza to, że milion naszych ukochanych TerraFloków zostanie wysłanych do społeczności, aby rozpowszechnić informacje o nich. Trafi to prosto do portfeli stakerów $MINE i $STT.
Będziemy dokonywać airdropy raz na dwa miesiące dla obu społeczności. Podzielimy ten jeden procent na 30 słodkich wydarzeń, więc będziemy rozdzielać około 33,333.33 $TFLOKI na każdą społeczność co dwa miesiące.

Pierwszy snapshot zostanie wykonany 1 listopada o godzinie 18.00 UTC. Airdrop dla stakerów $STT rozpocznie się 20 listopada. Dla stakerów $MINE będzie to prawie 2 tygodnie później – 1 grudnia.

Następnie, airdropy następują co dwa miesiące, więc następny snapshot będzie w styczniu, stakerzy $STT otrzymają airdrop 20 stycznia, stakerzy $MINE 1 lutego i tak dalej. Jeśli brzmi to zagmatwanie, będziemy Cię informować na bieżąco, nie martw się.

Airdropy będą dystrybuowane proporcjonalnie w zależności od wielkości przydziału. Jednak nasze serca zawsze będą należeć do małych chłopców. Dlatego nie będziemy dawać największych airdropów wielorybom a drobinaków małym rybom. Zamiast tego, mając na celu sprawiedliwość, będzie istniał minimalny i maksymalny przydział, aby kwalifikować się do airdropa.

Nie oznacza to, że osoby z większymi alokacjami nie otrzymają w ogóle $TFLOKI. Otrzymają, ale będzie to ograniczone. Postanowiliśmy, że mniejsze portfele otrzymają większą część. W ten sposób dbamy o mniejsze portfele i minimalizujemy ryzyko dumpów od razu po airdropach. WAGMI.

Wielkość alokacji (wstępna w przypadku gwałtownych wahań cen dla $MINE/$STT):

 • Dla stakerów $MINE
  • Minimum alokacji 700 $MINE
  • Maksimum alokacji 105 000$MINE
 • Dla stakerów $STT
  • Minimum alokacji 20 $STT
  • Maksimum alokacji 3000 $STT

FAQ

Jaki staking pool wybrać, aby zakwalifikować się na airdrop?

 • Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że stakujesz swoje tokeny w puli single asset staking (SAS) $STT lub $MINE.

Co jeżeli stakuje oba tokeny?

 • Wtedy otrzymasz oba airdropy. Dwa razy więcej $TFLOKI dla Ciebie.

Czy wieloryby nie będą po prostu tworzyć wielu portfeli, aby ominąć limit?

 • Jest to nieuniknione, ponieważ zawsze znajdą się sposoby, aby oszukać system. Mamy nadzieję, że mechanika airdropu będzie skutecznie zniechęcać do tego zachowania. Ponadto, jeśli $TFLOKI jest wysyłany z jednego portfela do drugiego, to konieczne jest opłacenie fee w wysokości 10% (podobne do sprzedaży $TFLOKI). Jeżeli wieloryby będą przesyłały $TFLOKI aby farmić tickety, będzie ich to sporo kosztowało.

Jeżeli tylko pojawią się dodatkowe informacje o airdropach dla stakerów $LUNA oraz $ANC, umieścimy je na naszym portalu.

Jeżeli nie wiesz jeszcze czym jest Terra Floki, zapraszam do artykułu: Terra Floki. O co tyle zamieszania?

Jeżeli zastanawiasz się jak kupić $TFLOKI, zapraszam do artykułu: Terra Floki. Jak kupić?

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl