Dungeon to automatyczna gra bitewna PvE, w której wysyłasz swoje Floki do starych i niebezpiecznych lochów pod powierzchnią Terra Floki. Floki wiedzą, że jest tam coś, czego woleliby nie spotkać. Muszą to jednak zrobić, ponieważ chcą pokonać potwory, które mogą stanowić zagrożenia dla cywilizacji Floki. Ale to nie wszystko, co Flokowie wiedzą o lochach. Wiedzą również o ukrytych tam drogocennych skarbach, dlatego nie brakuje śmiałków chętnych do podjęcia się tej niebezpiecznej misji. Ale czy znajdzie się taki, który dotrze do najgłębszych lochów i pokona najgroźniejszego z potworów – Zagubioną Duszę?

Udział w Dungeon Quest jest darmowy dla każdego posiadacza Floki NFT (jedynie opłaty transakcyjne za wysłanie Floki na misję i powrót do Twojego portfela). Magiczne Mikstury, które dają Flokiemu specjalne moce na 1 godzinę są opcjonalne. Możesz kupić Magiczne Mikstury za pomocą TFLOKI – ~25% zebranego funduszu idzie do puli nagród (1% idzie do każdego Flokiego od 1 do 25 miejsca) i ~75% zostaje spalone i napędza naszą ukochaną deflację.

Za pierwszego Flokiego, który pokona finałowego bossa – Zagubioną Duszę – przewidziana jest nagroda w wysokości 10 000 UST.

Dodatkowo przewidziane są nagrody dzienne. W pierwszym tygodniu będzie to 300$ aUST dla najlepszego Flokiego, 200$ aUST dla drugiego, 100$ aUST dla trzeciego i po 10$ aUST dla wszystkich pozostałych z pierwszych 25 najodważniejszych Floków.

Co tydzień będziemy szacować i ogłaszać wysokość nagród na następny tydzień. Oszacowanie zostanie dokonane na podstawie aktualnej wystarczalności LLP. Ilość dziennych nagród może zmieniać się w dwie strony.

Do tego dochodzą nagrody TFLOKI z puli nagród – 1% dziennego obrotu Magicznymi Eliksirami trafia do każdego Flokiego od 1. do 25. miejsca.

Kto może wziąć udział?

Floki z każdej klasy, z każdego pokolenia.

Jaki jest koszt uczestnictwa?

Opłaty transakcyjne za wysłanie Floki na misję i z powrotem do Twojego portfela.

Jakie są nagrody?

Dla dzielnych Flokich, którzy zdecydują się zejść pod ziemię do Lochu i walczyć z potworami, przewidziane są różne nagrody:

 • Codzienne nagrody w $aUST dla Floków z najlepszymi dziennymi wynikami – w pierwszym tygodniu będzie to 300$ dla najlepszego Flokiego, 200$ dla drugiego, 100$ dla trzeciego i po 10$ dla wszystkich pozostałych pierwszych 25 najodważniejszych Floków.
 • Nagroda w wysokości 10.000 UST – dla pierwszego Flokiego, który pokona finałowego bossa – Lost Soul.
 • Dzienne nagrody w $TFLOKI – 25% TFLOKI użytych do zakupu Magicznych Eliksirów zostanie równo rozdzielone pomiędzy 25 najdzielniejszych Floki (lub więcej, ponieważ dozwolone są losowania). Pozostałe 75% zostanie spalone.
 • Punkty Doświadczenia (XP) – każdy pokonany potwór da Twojemu Flokiemu natychmiastową nagrodę w postaci XP.

Jak długo potrwa wydarzenie Dungeon?

The Dungeon będzie stałym wydarzeniem. Na razie nie ma daty jego zakończenia. W trakcie trwania eventu planowanych jest wiele ulepszeń. To, co będzie się zmieniać, to ilość dziennych nagród. Co tydzień będziemy szacować i ogłaszać ilość nagród na następny tydzień. Oszacowanie zostanie dokonane w oparciu o aktualną ilość LLP. Ilość nagród może się zmienić w obie strony.

Czy Flunter ma większe szanse na pokonanie większej ilości potworów niż Flarmer?

Nie, szanse są równe, ponieważ statystyki potworów są zbalansowane na podstawie klasy Floki, która z nimi walczy. Zakres umiejętności potworów jest obliczany na podstawie średniego poziomu umiejętności każdej klasy. Rzeczywisty zestaw umiejętności każdego potwora będzie określany w ten sam sposób, w jaki określamy zestaw umiejętności Floków podczas mintowania.

Jak wygląda misja?

Misja trwa 1 godzinę. Wysłałeś swojego Flokiego do Lochu. Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz wyposażyć swojego Flokiego w Magiczne Mikstury, czy nie. W ciągu tej godziny Twój Floki wyrusza na misję. Schodzą do podziemnych Lochów pod Terra Floki. Tam spotkają 10 potworów, jeden po drugim. Celem Flokisa jest pokonanie ich wszystkich. Po zakończeniu misji możesz obejrzeć, jak udało im się pokonać potwory. Następnie możesz zabrać swojego Flokiego z powrotem do portfela. Możesz rozpocząć następną misję po jej zakończeniu, więc teoretycznie Twój Floki może wykonać do 12 misji dziennie.

Jak walczyć z potworami?

Mechanika walki jest podobna do tej z Areny. Algorytm bierze pod uwagę 4 umiejętności Floki i potwora na koncie:

 • siła
 • obrona
 • wytrzymałość
 • charyzma

Etapy walki są następujące:

 1. Floki spotyka potwora w Lochu – obaj mają po 10 punktów wystrzymałości (HP) i wartość atrybutu WYTRZYMAŁOŚĆ.
 2. Postać z wyższą wartością atrybutu CHARYZMA będzie tą, która rozpocznie walkę. W przypadku, gdy obaj mają taką samą CHARYZMA , walkę rozpoczyna potwór.
 3. Pojedynek podzielony jest na rundy. Każda runda składa się z kilku etapów:

a) Atak pierwszej postaci – losowana jest liczba z przedziału 0-100. Jeśli liczba ta jest mniejsza lub równa wartości atrybutu ATAK atakującego, to atak uważa się za udany.

b) Obrona przeciwnika – losowana jest liczba z przedziału 0-100. Jeżeli liczba ta jest mniejsza lub równa od wartości atrybutu OBRONA obrońcy, obronę uważa się za udaną.

c) Jeśli obrona się powiodła przechodzimy do punktu d) i obrońca jest teraz atakującym. Jeśli obrona się nie powiodła, losowana jest liczba z przedziału 0-10. Liczba ta jest następnie odejmowana od poziomu HP postaci, która została trafiona.

d) Teraz powtarzamy kroki a) b) c) powyżej, ale z obrońcą jako atakującym.

e) Po dwóch pełnych rundach obie postacie są nieco wyczerpane. Odejmujemy 10 punktów od ich poziomu WYTRZYMAŁOŚĆ. Jeśli wytrzymałość postaci spadnie do 0 lub poniżej traci 2HP.

f) Gdy HP jednej z postaci spadnie do 0 punktów uznaje się ją za pokonaną.

 • Po każdej walce kondycja i punkty życia Flokiego są przywracane do podstawowego poziomu. Jeśli wygra, czeka go walka z następnym potworem.
 • Po pokonaniu 10 potworów z rzędu Floki wraca na powierzchnię jako bohater.

To, co różni się od Areny, to Magiczne Mikstury, dopalacze, które możesz wypić przed zejściem pod ziemię. Magiczne Mikstury mogą dać Twojemu Flokisowi specjalne moce – specjalne moce będą działać przez godzinę. Ale uważaj, nie możesz wypić więcej niż 2 mikstur na raz.

Co to są magiczne mikstury?

Jest 6 magicznych mikstur, które można wypić przed rozpoczęciem misji.

 • Zwiększa siłę
 • Zwiększa obronę
 • Zwiększa wytrzymałość
 • Zwiększa charyzmę
 • Zwiększa wszystkie cztery powyższe
 • Zmienia poziom siły i obrony

Aby mechanizm ten był zbalansowany, mamy różne magiczne mikstury dla każdej klasy

Koszt jednej mikstury to 5 TFLOKI. Floki nie może wypić więcej niż 2 Mikstury Magii na raz.

Jak zaoszczędzić na opłacie transakcyjnej przy zakupie magicznych eliksirów?

Możesz wpłacić dowolną ilość TFLOKI na swoje konto w Dungeon (w zakładce BALANCE & REWARDS). Pozostałe saldo możesz wypłacić w każdej chwili.

Jak liczony jest dzienny wynik?

Dzienny wynik jest liczony na podstawie dwóch czynników:

 1. Monsters defeated – ilość pokonanych potworów (MD)
 2. Kill streak – ilość potworów, które udało Ci się dzisiaj pokonać pod rząd (KS)

Wynik końcowy = MD x KS

Dzienny wynik to zawsze ilość pokonanych potworów pomnożona przez najdłuższy strike. Maksymalny dzienny wynik w najlepszym przypadku to 230.

Na przykład:

 • Floki pokonał 10 potworów, walczył dwa razy, w pierwszej próbie pokonał 3 potwory, w drugiej 7. Jego dzienny wynik wynosi teraz 70 punktów.

Nie ma znaczenia czy dotarł do 7 potwora w pierwszej czy w drugiej próbie. Zdobywanie lepszych killstreaków zawsze pomnaża ogólny dzienny wynik.

Jak zdobyć codzienne nagrody?

Twój Floki musi zająć 1-25 miejsce w codziennej tabeli liderów aktualizowanej w czasie rzeczywistym.

Jaka jest wysokość dziennych nagród?

W pierwszym tygodniu będzie to 300$ dla najlepszego Flokiego, 200$ dla drugiego, 100$ dla trzeciego i po 10$ dla wszystkich pozostałych 25 najodważniejszych Flokich.

Co tydzień będziemy szacować i ogłaszać wysokość nagród na następny tydzień. Oszacowanie zostanie dokonane w oparciu o aktualną ilość LLP. Wysokość nagród może zmieniać się w obie strony.

Co zrobić, żeby dostać 10k $ nagrody UST?

Musisz być pierwszym, który pokona finałowego bossa, Lost Soul. Blockchain to sprawdzi.

Jak zdobywać XP?

XP jest naliczane na podstawie trzech czynników:

 1. Ilość pokonanych potworów (MD)
 2. Kill streak – ilość potworów, które udało Ci się dzisiaj pokonać pod rząd (KS)
 3. Daily streak – mnożnik obliczany na podstawie tego, ile dni z rzędu Twój Floki brał udział w wydarzeniu Dungeon (DS)

Natychmiastowa nagroda XP = MD x KS x DS

Nagroda XP jest zawsze równa ilości pokonanych potworów pomnożonej przez najdłuższą serię i pomnożonej przez dzienną serię.

Co zrobić z XP?

Użyteczność XP zostanie ujawniona szczegółowo w późniejszym czasie. Na razie ważne jest to, że pewna wartość XP będzie potrzebna, aby dokonać pewnych ulepszeń na waszych Flokisach i Planetach. Jak zawsze mówiliśmy, Flokiverse jako całość, będzie się tworzyć na waszych oczach. Z każdą kolejną iteracją będzie coraz bardziej złożone. I będzie coraz bardziej opłacalne dla tych, którzy są tu od

samego początku. Nie przegapicie tego, co nadchodzi.

Źródło: link

Więcej o Terra Floki możesz przeczytać w naszych poprzednich artykułach, które znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas na Twitterze.

TerraInfo.pl – https://twitter.com/terrainfopl

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram – https://t.me/terrainfopl

Discord – https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl