Seul, Korea – 17 listopada 2021 roku – GAMEVIL COM2US Platform (CEO: Jae Joon Song), spółka zależna GAMEVIL (CEO: Yong Kuk Lee), ogłosiła, że firma zawarła porozumienie (MOU) z Terraform Labs Korea (CEO: Do Kwon) w celu stworzenia ekosystemu blockchain.

Zgodnie z tym MOU, obie firmy planują prowadzić „Projekt C2X (wstępna nazwa)” w celu emisji tokenów C2X i stworzenia ekosystemu blockchain. Zbudowanie stabilnej platformy poprzez strategiczne partnerstwo z Terraform Labs umożliwi obu firmom rozszerzenie swojej domeny, ponieważ Terraform Labs już udowodniło, że ich technologia na rynku globalnym jest w stanie uruchomić blockchain na najwyższym poziomie. Dzięki wsparciu technicznemu ze strony sieci blockchain Terra, znanej z doskonałości i wyjątkowej stabilności na rynku globalnym, GAMEVIL i COM2US przyspieszą emisję własnego tokena grupy (C2X, wstępnie), a także przyspieszą plany rozwoju gier blockchain i rynku NFT. Grupa przyspieszy również ustanowienie ekosystemu gier blockchain i odnowi swoją istniejącą platformę wyspecjalizowaną w grach „Hive” w globalną otwartą platformę blockchain poprzez wdrożenie SDK na wyłączność blockchain. Hive to platforma gier zoptymalizowana pod kątem usług globalnych w oparciu o ponad 100 milionów aktywnych użytkowników rocznie; integracja technologii blockchain Terra z platformą znacznie poprawi łatwość i użyteczność dla twórców gier blockchain.

Platforma blockchain Terra jest uznawana za główną platformę zdecentralizowanych finansów (De-Fi), ponieważ zapewnia szybkie i stabilne usługi De-Fi, oferując jednocześnie niskie koszty sieciowe. Wpływy firmy Terra rosną, ponieważ w 2021 roku zebrała 175 milionów dolarów na swój ekosystem, a platforma stała się kluczowym graczem w zdecentralizowanych aplikacjach opartych na blockchainie. Terra oferuje funkcje i usługi dla nagród tokenowych, co jest szczególnie istotne w grach typu play-to-earn (P2E), więc oczekuje się, że strategiczne partnerstwo będzie miało jeszcze większy wpływ na rynku globalnym. W przyszłym kwartale GAMEVIL i Com2uS rozpoczną prezentację wewnętrznie opracowanych gier blockchain, takich jak Summoners War: Chronicles, gra MMORPG oparta na własności intelektualnej globalnego hitu Summoners War oraz ich kolekcjonerska gra RPG, Chromatic Souls: AFK Raid, jak również wiele nowych tytułów od zewnętrznych deweloperów wykorzystujących Hive.

Rynek NFT, którego otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku, zostanie zbudowany w oparciu o sieć blockchain Terra. Terra blockchain zasila obecnie różne rynki NFT. Jeden z ostatnich NFT z ich kolekcji o nazwie Galactic Punks, został sprzedany za prawie 850.000 dolarów. Zaczynając od teledysków, sesji zdjęciowych i fan artów artystów K-Pop, rynek NFT grupy GAMEVIL COM2US ma na celu rozszerzenie swojej domeny o globalnie popularne treści K, takie jak programy telewizyjne, filmy, gry i inne.

O firmie GAMEVIL: Od 2000 roku GAMEVIL publikuje gry zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych, którymi cieszą się miliony graczy. GAMEVIL to doświadczony, globalny producent i wydawca gier mobilnych, który współpracował z ponad 70 najlepszymi studiami na całym świecie. Posiadając biura w Los Angeles, Berlinie, Tokio, Pekinie, Bangkoku, Tajpej, Hanoi, Dżakarcie i siedzibę główną w Seulu, GAMEVIL zdołało stworzyć wiele nagradzanych gier o zróżnicowanym podłożu, dzięki dogłębnemu zrozumieniu branży i znajomości regionów. GAMEVIL nadal pozostaje liderem w branży i dąży do tego, aby gry mobilne stały się sposobem na życie.

O Com2uS: Założona w 1998 roku i z siedzibą w Korei Południowej, Com2uS działa na arenie międzynarodowej z biurami w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indonezji, Tajwanie, Chinach, Tajlandii i Wietnamie, a w 2013 roku stała się spółką zależną GAMEVIL. Misja firmy jest prosta. Jako wiodący deweloper i wydawca gier mobilnych, rozwijają się tworząc gry o poziomie głębi i zaangażowania rzadko doświadczanym na platformach mobilnych. Com2uS posiada wiele gier mobilnych na całym świecie, w tym Summoners War, Ace Fishing: Wild Catch i Golf Star. Z ponad 100 milionami pobrań i globalną sprzedażą na poziomie 2 miliardów dolarów, Summoners War jest grą nr 1 w 86 krajach, a w 137 jest w pierwszej dziesiątce. Sprzedaż mobilnych gier RPG zajmuje pierwsze miejsce w 133 krajach i stale rośnie na całym świecie.

Informacje o Terra: Terra to blockchain specyficzny dla aplikacji, zbudowany na Cosmos SDK i konsensusie Tendermint. Protokół Terra wdraża zestaw algorytmicznych, stablecoinów, które stanowią podstawę dobrze prosperującego ekosystemu DeFi, takich jak Anchor, CHAI i Mirror Protocol. LUNA, aktywa Terra służące do ustalania stawek i zarządzania, absorbują krótkoterminową zmienność stablecoinów Terra, przy czym popyt na stablecoiny Terra (np. UST) jest funkcją popytu na ekosystem DeFi Terra – dzięki czemu LUNA zyskuje na wartości poprzez seigniorage.

Oryginalny artykuł znajdziecie tutaj.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl