StarTerra ogłosiła na swoich kanałach w mediach społecznościowy konkurs, dzięki któremu będziecie mogli zdobyć tokeny $STT, oraz zaistnieć wśród społeczności #LUNAtyków. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie zasad uczestnictwa.


Ponieważ nam w StarTerra zależy, aby społeczność ciągle była mocno zaangażowana, postanowliśmy, że w okresie świątecznym zorganizujemy konkurs. Poniżej znajdziesz szczegóły.

W czasie tych świąt $LUNA osiągnęła trzycyfrowy wynik, dlatego postanowiliśmy, że od teraz, aż do Nowego Roku będziemy nagradzać najbardziej kreatywnycg twórców w mediach społecznościowych. Tworzone treści mogą dotyczyć nie tylko StarTerry, ale także całego ekosystemu Terra.

Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do Terra/Luna i chcielibyśmy pokazać to, co najlepsze i najjaśniejsze w tym ekosystemie!

Codziennie wyłanianych będzie 3 zwycięzców, którzy nie tylko będą mieli szansę na zdobycie 50 $STT, ale także zostaną przedstawieni na naszych kanałach społecznościowych. Dzięki temu zyskasz rozgłos, na jaki zasługujesz!

Jest to szansa dla Ciebie, aby nie tylko powiększyć ilość posiadanych przez Ciebie tokenów $STT, ale także wykorzystać StarTerrę jako sposób na zdobycie ekspozycji w ekosystemie Terra, a kto wie, może nawet lukratywnej pozycji wśród społeczności LUNAtyków!

Zasady konkursu są proste:

  • Stwórz oryginalną treść na temat StarTerra, $LUNA lub całego ekosystemu Terra!
  • Zamieść swoją oryginalną, kreatywną treść (artykuły, memy, wpisy na Twitterze, filmy na YouTube, itp.) na Twitterze używając wszystkich trzech tagów: #StarTerra @starterra_io #STTLUNA.
  • Zwycięzcy w trakcie konkursu mogą wygrywać kilka razy, ale tylko raz dziennie.
  • Treści muszą być tworzone w języku angielskim

Konkurs trwa od wczoraj, 25 grudnia do 1 stycznia 2022 roku.

Z niecierpliwością czekamy na to, co każdy z Was ma do zaoferowania!

To Luna and Beyond!

StarTerra

źródło: link

Nie przegap ważnych informacji z ekosystemu Terra

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl