Proszę wziąć pod uwagę, że jest to tłumaczenie artykułu, który został opublikowany wczoraj (28 października 2021 roku): https://medium.com/@StarTerra/starterra-x-terra-land-stats-updates-and-whats-next-b159937a35ef

Podczas gdy zbliżamy się do 2 dnia od startu Terra Land IDO, chcielibyśmy ogłosić kilka statystyk, kolejne dwa projekty i kilka ulepszeń, nad którymi pracujemy.

StarTerramie oraz TLanderzy

Bitwa o TerraLand trwa, a nasza Rada StarTerry ciężko pracuje, szukając kolejnych cennych klejnotów w całym Wszechświecie!

Cytat od Lunatyka:

„Moje serce bije szybciej, ręce mi się trzęsą i drżę ze strachu i podekscytowania. Przeżyłem ostatnią misję IDO, uciekając z Pętli (Loop) z pomocą i siłą moich towarzyszy. Nigdy wcześniej nie widziałem tak ogromnego statku, który obdarł planetę ze wszystkich pozostałych zasobów i klejnotów, pochłaniając ją w całości! Zbieram moje kryształy TerraLandu w nadziei, że będę miał własny dom. Wiem, że mogę stracić wszystko w każdej misji, ale to ryzyko, które muszę podjąć dla mojej ojczyzny i rodziny na Terrze!”

Statystyki pierwszego dnia Terra Land IDO:

Całkowita kwota depozytów (total prefund): prawie 7,000,000 $UST

Prowadząca frakcja: Interstellars

Prowadzący Wieloryb (Whale) STE: 220,043 STE

Lunatyków w WhaleCraft: 30

Degenów w WhaleCraft: 22

Interstellarsów w WhaleCraft: 48

Zakończenie: 31 Październik o 18:00 UTC (20:00 czasu polskiego)

Chcielibyśmy również przypomnieć Graczom biorącym udział w tym IDO o naszym konkursie SweepWidget, w którym wyłonimy 100 zwycięzców, którzy wygrają tokeny $STT o wartości 50UST oraz tokeny $Tland o wartości 50 UST! **EDIT: Zostało to poprawione, aby odzwierciedlić prawidłowe kwoty nagród w konkursie**

Jeśli bierzesz udział w wyprzedaży Terra Land i chcesz wziąć udział w konkursie, dołącz do naszej kampanii SweepWidget na https://t.co/HOpKaxXxhQ?amp=1

Kolejne IDO:

Orion.Money

Będziemy aktywować Post-TGE-IDO Orion.Money z rejestracją od 3 listopada do 4 listopada. Ponieważ będzie to Post-TGE-IDO, z ograniczoną wielkością fundraisingu, format IDO będzie się nieco różnił od naszego ostatniego i obecnego IDO. Ogłosimy zasady po ukończeniu tego obecnego IDO TerraLandu! Dowiedz się więcej o tym projekcie na naszej stronie internetowej: https://app.starterra.io/project/orion

Możecie również przeczytać na temat Orion.Money na naszej stronie: https://www.terrainfo.pl/ido-orion-money/

Deviants’ Factions

Po Orion.Money Post-TGE-IDO będziemy zbierać środki na ekscytujący projekt NFT o nazwie Deviants’ Factions już 10 listopada! Ten projekt NIE będzie wymagał KYC i będzie jednym z najbardziej oczekiwanych projektów NFT uruchamianych na StarTerra i w Ekosystemie Terra! Aby dowiedzieć się więcej o jego projekcie, odwiedź ich stronę internetową https://deviantsfactions.com/

Co następnie ?

Ogłosimy kolejny w pełni funkcjonalny IDO kolejnego ekscytującego projektu, który pojawi się zaraz po Deviants’ Factions w przyszłym tygodniu, więc bądźcie czujni na naszych oficjalnych kanałach mediów społecznościowych i Telegramie!

Nadchodzące Aktualizacje:

  • Pracujemy nad różnorodnymi funkcjami, z których niektóre nie zostały ogłoszone, jednak naszym priorytetem jest automatyzacja procesu finalizacji IDO, uwalnianie środków z depozytów przedpłaconych (prefunds) w $UST i natychmiastowa migracja między frakcjami. Rozumiemy, że ogłaszanie wyników IDO zwalniających twoje depozyty przedpłacone tak szybko, jak to możliwe, ma ogromne znaczenie dla graczy, dlatego pracujemy nad skróceniem czasu zakończenia do ich uwolnienia.
  • Dowiedzieliśmy się również, że depozyty przedpłat (prefunds) graczy, którzy dokonali depozytu w ramach poprzedniego IDO Loopa, zostały zablokowane na początku IDO $TLand, a gracze, którzy nie pobrali swoich środków, mają teraz zablokowane środki do końca bieżącego IDO.
  • Starając się dalej integrować proces grywalizacji naszych frakcji, pracujemy nad wprowadzeniem funkcji „Natychmiastowej migracji” między poziomami, aby użytkownicy nie musieli odstakowywać z 5-dniowym okresem runboundingu w celu zmiany frakcji/tieru.
  • Nasz zespół pilnie pracuje również nad wydaniem kolejnych wersji naszej platformy, które będą zawierać Play2Earn, NFT, multi-planetary farming i wiele innych, których jeszcze nie ogłosiliśmy!

Skoro już wiesz, co będzie dalej, czy jest coś, co chciałbyś zobaczyć wcześniej?

Miej włączone radia i satelity skierowane na niebo. Historia tworzy się, a nasza Epicka Kosmiczna Przygoda trwa!

To the Territories of Terra Land and Beyond,

StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl