Dobre informacje napływają wprost z Twittera polskiego projektu StarTerra.

Z radością możemy powiedzieć, że migracja do Columbus-5 została zakończona! Chcielibyśmy również podziękować naszej społeczności za nieustające wsparcie, gdy przygotowujemy naszą platformę do uruchomienia na nowo zaktualizowanym blockchainie Terra!
Aby uczcić najbardziej oczekiwane wydarzenie w historii Terra, StarTerra właśnie zainicjował drugi skup i palenie 88083 tokenów $STT, kontynuując naszą misję zmniejszenia całkowitej podaży $STT!
W naszej pierwszej turze buy and burn spaliliśmy łącznie 53232 tokeny $STT o wartości ponad 250 000 $UST! Środki pochodziły z opłat transakcyjnych generowanych przez zakup naszego tokena.
Aby wesprzeć naszą społeczność i wartość naszego tokena, w celu drugiego skupu i palenia wykorzystaliśmy również całość naszej 5% opłaty za szybki unstaking, rezygnując z przychodów z platformy. W związku z ostatnimi wydarzeniami uważamy, że było to najuczciwsze rozwiązanie dla naszych posiadaczy tokenów.
Wartość tokenów STT spalonych w tej turze to ponad 500 000 $UST!
W sumie do tej pory spalono 141 315 $STT, o obecnej wartości ponad 830 000 $ UST.

Skup oraz spalanie nie zatrzyma się, ponieważ planujemy często korzystać z tej funkcji, aby nadal zmniejszać całkowitą podaż STT, co jest zgodne z naszą tokenomiką.

Czy jest jakiś temat, który chciałbyś, żebyśmy poruszyli? Napisz do nas na Twitterze, lub zostaw komentarz pod tym artykułem.

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Redakcja Terrainfo.pl