Jak możemy przeczytać w artykule na medium StarTerry, do końca bieżącego miesiąca trwał będzie festiwal spalania tokenów $STT.

Jak wiemy z whitepaper, token $STT jest tokenem deflacyjnym. Oznacza to, że jego ilość na rynku powinna docelowo spadać. Po tym, gdy zakończą się ostatnie vestingi, tokenów powinno już tylko ubywać. 

Aby częściowo zrekompensować spadek wyceny $STT w związku z trudnymi warunkami na rynku, zespół StarTerra postanowił, że luty będzie miesiącem palenia tokenów. Od dzisiaj (2.02.2022) przed 2 dni, będą trwały głosowania związane z tym wydarzeniem.

Kalendarz wydarzenia

Obecnie trwa głosowanie: STT Burning Month Festival I. Jeżeli propozycja zostanie przegłosowana, zespół spali 2 000 000 tokenów $STT, co stanowi aż 2% całkowitej podaży. Podobna ilość może zostać spalona w każdym z czterech tygodni bieżącego miesiąca. Tokeny będą pochodziły z różnych źródeł wewnętrznych.

Aby zagłosować wejdź na stronę StarTerra Governance.

Ponadto, zespół z zysków platformy będzie skupował tokeny z rynku. Tokeny te również zostaną spalone. Takie działanie powinno znacząco ograniczyć podaż tokenów, co pozytywnie powinno przełożyć się na cenę $STT.


W trakcie trwania festiwalu zespół przewidział wiele wydarzeń i konkursów. Poza samym spalaniem tokenów, w konkursach będziesz mógł wygrać gotówkę oraz inne nagrody.  Aby być na bieżąco, śledź StarTerra na Twitterze, Medium oraz kanał StarTerra TV na Youtube. 

Źródło: link

Jest to już kolejne wydarzenia związane z paleniem tokenów. O jednym z wcześniejszych możecie w przeczytać w artykule.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl