Dzisiaj pomówimy o Orion Money Flash-Post-IDO, partnerstwie z Kujira, STT Post-TGE-IDO, Zwycięzcy konkursu Feedbacku

Tematy poruszane w dzisiejszym ogłoszeniu:

  • 1. Rozpoczęcie Orion Money Flash-Post-IDO
  • 2. Partnerstwo Kujira x StarTerra IDO
  • 3. STT Post-TGE-IDO
  • 4. Zwycięzcy Konkursu Feedbacku

1. Orion Money

Wizją Orion Money jest stać się wielołańcuchowym bankiem stablecoinów zapewniającym płynne i bezproblemowe oszczędzanie, pożyczki i wydatki w stablecoinach. W banku stablecoin Orion Money zaplanowaliśmy trzy główne produkty — Orion Saver, Orion Yield and Insurance oraz Orion Pay. Orion Money w unikalny sposób zapewnia wysokie zyski z innych sieci, takich jak Terra, użytkownikom protokołu Ethereum dzięki łatwym w użyciu dApps.

Dzisiaj o 17:00 UTC (18:00 czasu polskiego) otworzymy rejestrację do Orion Money Flash-Post-IDO i zakończymy jutro o 19:00 UTC (20:00 czasu polskiego).

Play2Earn będzie ważną funkcją dla tego IDO, ponieważ będziemy wpłacać depozyty przedpłacone (prefund) do Anchor Protocol. Połowa wygenerowanego zysku z Anchora (wynoszącego 20%) zostanie przeznaczona na Play2Earn oraz wypłaty dla najlepszych graczy na szczycie rankingów we wszystkich frakcjach! Z kolei druga połowa zostanie przeznaczona na SKUP + SPALENIE (BUY + BURN) naszego natywnego tokena $STT.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym projekcie i zarejestrować się do Flash-Post-IDO na ich stronie projektu na naszej stronie: https://app.starterra.io/project/orion
Informacje w języku polskim znajdziesz również tutaj: https://www.terrainfo.pl/ido-orion-money/

Parametry IDO:

Kwota zbiórki: 112,500 $UST
Cena tokena w IDO: 0.15 $UST
TGE (Token Generation Event): 0%
Uwalnianie (Vesting): 6 miesięcy dziennie liniowo

Rozmiary Alokacji

Tier Rekrut: 200 $UST
Tiery Frakcyjne: 300 $UST
WhaleCraft(50 Graczy): 400 $UST
(Szwadrony nie biorą udziału w tej zbiórce)

Minimalne Depozyty (Prefund)

Tier Rekrut: 200 $UST
Tiery Frakcyjne: 300 $UST

Jeśli Gracze chcą usunąć część swojego depozytu przedpłaconego przed rozpoczęciem tego Flash-Post-IDO, muszą to zrobić przed 18:00 UTC (19:00 czasu polskiego).

Linki do Orion Money

Twitter | Telegram | Orion Saver WebApp

Partnerstwo Kujira X StarTerra IDO

StarTerra z dumą ogłasza, że ​​pod koniec tego miesiąca nawiązaliśmy współpracę z Kujira w sprawie IDO! Szczegóły ogłosimy w późniejszym terminie, jednak z przyjemnością przedstawimy projekt naszym Graczom i przyszłym Stakerom $STT!

Czym jest Kujira?

Kujira buduje zdecentralizowane aplikacje (dApps) dla użytkowników kryptowalut, które wyrównują szanse w zdecentralizowanych finansach (DeFi). Ich manifest głosi, że „Każdy zasługuje na bycie wielorybem” (“Everyone Deserves To Be A Whale”).

Zespół składa się z doświadczonych ekspertów ze świata finansów, blockchain i rozwoju oprogramowania, którzy starają się otworzyć obszary DeFi wcześniej zarezerwowane dla elit z dostępem do dużych ilości kapitału i technologii.

Kujira zamierza tworzyć produkty cross-chainowe oferując przewagę konkurencyjną i mniejsze ryzyko dla inwestorów detalicznych.

dApps

Kujira koncentruje się na dostarczaniu dApps, które dodają wartości i użyteczności wszystkim, od najbardziej początkujących entuzjastów kryptowalut po doświadczonego inwestora detalicznego.

Pierwszym dApp wprowadzonym w ich pakiecie produktów jest ORCA, czyli platforma do licytowania przecenionych i zagrożonych zabezpieczeń (collateral) na Terra. ORCA ma łatwy w użyciu interfejs użytkownika i sprawia, że ​​licytowanie jest tak proste, jak kliknięcie przycisku! Bez komplikacji z kodem i bez konieczności tworzenia botów.

Użytkownicy nie muszą już uczyć się kodować smart kontraktów ani wykorzystywać dużych płynności, aby uczestniczyć w likwidacji.

Jak działa ORCA?

W przeszłości boty o dużej płynności były faworyzowane przez system Anchor Protocol w myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, wykorzystywany do likwidacji zabezpieczenia. Zmiana w kontrakcie dzieli teraz likwidacje równomiernie na wszystkie oferty z tą samą premią, zaczynając od najniższej wartości 1% i kończąc na najwyższej wynoszącej 30%. Oferenci mogą złożyć dowolną kwotę UST i otrzymać sprawiedliwy udział. ORCA umożliwia użytkownikom licytowanie wielu premii na wielu rynkach. bLUNA i bETH są obecnie dostępne, a w miarę ich wdrażania będzie ich więcej. Użytkownicy licytują wybrane premie, a dApp zajmuje się resztą.

ORCA jest produktem działającym i można go znaleźć tutaj: https://orca.kujira.app/

BELUGA

Beluga jest w zaawansowanym etapie tworzenia. Jest to produkt zajmujący się dystrybucją, który obniża koszty gazu, umożliwiając użytkownikom wysyłanie tokenów CW20 w jednej transakcji do wielu portfeli. Ta funkcja oferuje szereg przydatnych aplikacji dla osób fizycznych, VC i firm.

Token $KUJI

Uczestnicy IDO będą mogli skorzystać z użyteczności tokena lub poprzez staking. Użytkownicy ORCA będą korzystać ze zniżek na opłaty transakcyjne, płacąc w $KUJI, w przeciwieństwie do $UST. Stakerzy LP będą codziennie otrzymywać APY, wypłacane w $KUJI. Przychody z ORCA będą generowane z dwóch źródeł; opłaty poniesione z tytułu pomyślnie zrealizowanych likwidacji i wypłat bAsset. Środki wygenerowane z tych opłat wspierają stabilność cen tokenów, trafiając bezpośrednio do puli płynności. Wraz z rozwojem pakietu produktów Kujira rozszerzy narzędzie dla $KUJI i opracuje kompatybilność cross-chainową dla swoich dApps, zwiększając liczbę użytkowników i zwiększając świadomość o ekosystemie Terra; sytuacja win-win dla wczesnych użytkowników oraz przyszłych użytkowników i inwestorów!

Tokenomia

Linki do Kujira
Strona InternetowaTwitter | Telegram | Medium | ORCA | Litepaper |

StarTerra Post-TGE-IDO

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń pozyskiwania funduszy w historii Terra.
StarTerra w końcu przeprowadzi Post-TGE-IDO tokenów $STT.

What is StarTerra?

Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, StarTerra to Launchpad w ekosystemie Terra, który wykorzystuje grywalizację, aby poprawić wrażenia gracza i uczestnictwo w projektach opartych o blockchain Terra poprzez pozyskiwanie funduszy i marketing z wykorzystaniem funkcji Play2Earn. Oprócz grywalizacji i Play2Earn, StarTerra będzie wdrażać NFT, Multi-Planetary Farming, skup + spalenie (buy + burn) $STT i wiele więcej. Dodatkowo tworzymy Wszechświat wokół projektu, aby dalej inspirować graczy do identyfikowania się z projektem i jego historią, co pomaga stworzyć społeczność mocno zaangażowaną w grywalizację!

Parametry IDO

Kwota zbiórki: 210,000 $UST
Cena tokena w IDO: 0.14 $UST
TGE (Token Generation Event): 0%
Uwalnianie (Vesting): 6 miesięcy dziennie liniowo

Aby uzyskać więcej informacji na temat StarTerra, jej zespołu i Tokenomiki, odwiedź naszą stronę badawczą pod adresem: https://app.starterra.io/project/starterra
Możesz również przeczytać nasze pozostałe artykuły na temat StarTerry:
https://www.terrainfo.pl/category/starterra/

Skorzystaj również z naszych linków tutaj:


Strona Internetowa | Twitter | Telegram Chat | Kanał z ogłoszeniami

Zwycięzcy konkursu Feedbacku

Chcielibyśmy ogłosić zwycięzców naszego ostatniego konkursu, w którym poproszono Cię o odpowiedź na pytanie „Jaką funkcję chciałbyś zobaczyć w StarTerra?” Otrzymaliśmy prawie 600 zgłoszeń! Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne, dlatego dziękujemy wszystkim za ich zgłoszenia. Zgodnie z obietnicą autorzy najlepszych pomysłów zostali nagrodzeni 50 $STT.

Przedstawiamy zwycięzców i zarys ich pomysłów:
@littlenefarious:
-Marketplace + NFTs ze szczegółowym opisem cech i ich koncepcji.

@wojtss02:
Kuźnia galaktyczna by połączyć mintowanie tokenów NFT ze spalaniem tokenów
-Wypożyczanie NFT oraz eliksir StarTerry, jako elementy mogące zwiększyć STE do użycia w konkretnym IDO
– Ściana Sław na w rankingu (leaderboard)
-wyszukiwarka gier
-misje kosmiczne aby zarabiać NFT

@Crypto_Plebeian:
-Generalny szczegółowy feedback
-General detailed feedback
-Składki przekazywane do Angel Protocol

Gratulujemy zwycięzcom i jutro ogłosimy zwycięzców konkursu Terra Land SweepWidget!

To Luna and Beyond,
StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl