Tłumaczenie artykułu StarTerry, w którym ogłoszony został konkurs na wizualizację danych dotyczących stakerów STT oraz STT LP.

Oryginalny artykuł: StarTerra DataSet Visualization Contest

Uwaga StarTerranie!

Przeszukujemy Wszechświat Terra-Luna, aby znaleźć najwybitniejsze umysły, ponieważ Twoje umiejętności analityczne mogą być użyteczne dla StarTerry. To okazja, aby wyćwiczyć swoją zdolność do kompilowania danych w łańcuchu i zostać za to docenionym nagrodą! Chociaż przygotowujemy się na długo wyczekiwane Post-IDO STT, to może być Twoja szansa na zdobycie większej ilości STT!

Aby pomóc StarTerranom przebrnąć przez ten czas oczekiwania, zdecydowaliśmy się na konkurs wizualizacji danych inspirowany naszym CSO — Tomaszem Kowalczykiem, w którym zwycięzca otrzyma 100 $STT!

W tym konkursie uczestnicy muszą stworzyć graficzną wizualizację danych zawartych w pliku, do którego link znajduje się poniżej.

Zasady:

To okazja do zaznaczenia swojej obecności w Uniwersum StarTerry z szansą na współpracę z zespołem poza tym konkursem!

Powodzenia dla wszystkich uczestników !

StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl