StarTerra wprowadziła Natychmiastową Migrację (Instant Migration) dla uczestników chcących zmienić frakcję.

Od zarania dziejów frakcje pozostawały oddzielone od siebie, tocząc wielkie wojny o wszystkie klejnoty we wszechświecie. Grupy te nie miały żadnej struktury, łączyło je tylko to, że należały do tego samego gatunku obcych. To nie powstrzymało wewnętrznych walk między członkami frakcji. Te kategorie frakcji są opisową kategoryzacją gatunków w kosmosie, które dołączają do naszej misji IDO StarTerra. Wielu z nich dołącza do nas i nie zdaje sobie sprawy, że po pierwszej misji możesz dołączyć do każdej frakcji, a nawet opuścić swoją obecną i dołączyć do innej. Jedynym momentem, w którym możesz zmienić frakcję jest czas pomiędzy IDO, który jest potrzebny na podróż do następnego celu. Rada StarTerra nazwała tę funkcję Instant Migration.

Dziennik Lunatyka: x7360:

„Myślałem, że straciłem swoich towarzyszy. Widziałem całą planetę pochłoniętą przez wielu z nich. Podczas naszej ostatniej misji biegłem przez gęsty las i dotarłem do otwartego kręgu, gdzie znajdował się klejnot, na który polowałem. Z gęstego, ciemnego lasu wyłonił się mój towarzysz. Rozpoznałem go z Kujiry! Zacząłem się witać, gdy on zaczął na mnie szarżować krzycząc „to jest moje, twierdzę, że byłem tu pierwszy!”. Nie rozumiałem, mogliśmy się dzielić tym co znaleźliśmy, dlaczego on tak krzyczał? „Dam ci 50% tego, co znajdziemy”, powiedziałem mu. Nie, odpowiedział, nie jestem już twoim towarzyszem, nie jestem Lunatykiem! Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że nosił on symbol Interstellars! Szybko został otoczony przez posiłki, a ja zostałem zmuszony do odwrotu i przemyślenia moich własnych zobowiązań wobec mojej Frakcji.”

Natychmiastowa Migracja

Natychmiastowa Migracja między frakcjami jest teraz dostępna i za niewielką opłatą 5$UST, możesz zmienić frakcję w każdej chwili! Aby zapewnić uczciwą grę, snapshot wykonany na koniec każdego IDO zagwarantuje, że użytkownicy zostaną prawidłowo umieszczeni we Frakcji, którą wybrali przed końcem danego IDO.

Jak natychmiastowa migracja pomaga Tobie, uczestnikowi?

Pozwala na dalszą Gamifikację, główną zasadę StarTerry, która pozwala uczestnikom na wykorzystanie teorii gier na swoją korzyść w celu uzyskania wyższych przydziałów.

Czy to oznacza, że możesz potencjalnie przełączyć się na zwycięską frakcję w ostatniej chwili? Tak, rzeczywiście tak jest, ale co jeśli wszyscy inni zrobią to samo? Cóż, jeśli wszyscy przełączą się do tej samej Frakcji, wtedy gwarantowana część będzie bardziej rozwodniona, a część loteryjna będzie trudniejsza do wygrania niż w przypadku mniejszej Frakcji. To właśnie tutaj musisz użyć swojego sprytu i przewidzieć ostateczny wynik, aby zabezpieczyć swoje łupy… teoria gamifikacji w pełnym działaniu.

Jak migrować?

Aby przenieść się do innej frakcji, przejdź na stronę https://app.starterra.io/stake i dokonaj wyboru: zostać i być lojalnym wobec swoich towarzyszy lub przejść na stronę wroga! Wybór należy do ciebie, więc wybierz mądrze…

UWAGA: Migracja Frakcji przeniesie WSZYSTKIE tokeny, które stakujesz, pojedyncze aktywa (SAS) lub LP, do Twojej nowej frakcji! Nie możesz migrować tokenów do innej frakcji, jeśli którykolwiek z Twoich tokenów jest obecnie w procesie unbonding.

To the Factions of the Universe and Beyond,

StarTerra

źródło: link

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl