Beep Beep

Wzywani są wszyscy StarTerranie, potrzebne nam są Twoje działania!

Aby kontynuować naszą ekspansję, podnieść świadomość i przyciągać nowych rekrutów, aby dołączyli do naszej misji, musimy zdobyć odpowiednią ilość głosów potrzebną, aby stać się dostępnum na BlockFolio.com należącej do FTX.

BlockFolio jest narzędziem służącym do śledzenia twoich Ulubionych Kryptowalut!

Zaufało mu już miliony ludzi, za ceny, wiadomości i aktualizacje projektów dostarczanych bezpośrednio od zespołów ponad 10 000 różnych kryptowalut.

Jak możesz pomóc jako członek StarTerra?
Twoja rola jest kluczowa, a my potrzebujemy Twojego udziału.
Wszystko, co musisz zrobić, to zagłosować na StarTerra, korzystając z podanego poniżej linku.

Głosowanie nad dodaniem StarTerry do BlockFolio

(przyp. Shinobi — aby oddać głos należy kliknąć we wskazane czerwonym kolorem miejsce, aby dokończyć procedurę należy zalogować się na swoje konto BlockFolio lub podłączyć się za pomocą konta Facebpok, Twitter, Google lub GitHub. Można również dodać komentarz).

To dopiero początek i mały krok w kierunku naszego księżycowego lądowania w międzygalaktycznych serwisach informacyjnych, aplikacjach i giełdach (CEX)!

To Luna and Beyond!
StarTerra

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl