Dzisiaj mamy wysyp informacji od StarTerra. W poniższym artykule przedstawiamy wprowadzenie Multiplanetary Farmingu.

Dla przypomnienia, Multiplanetary Farming to funkcjonalność stworzona z myślą o długoterminowych stakerach $STT. Dzięki temu mechanizmowi, Stakerzy $STT będą nagradzani cotygodniowymi airdropami tokenów należących do zaprzyjaźnionych projektów. Co ważne, dystrybucja airdropów Multiplanetary Farming będzie odbywała się proporcjonalnie do wyniku Diamonds Hands.

Ponieważ przydziały w ramach Multiplanetary Farming zależą od mechanizmu Diamond Hands’ Score, przyjrzyjmy się bliżej, w jaki sposób będą obliczane punkty Diamond Hands’ Points (DHP):

Każdy $STT postawiony na 1 tydzień daje Ci 1 DHP.

Każdy dodatkowy tydzień stakowania liniowo dodaje 5% (=0,05 DHP) więcej do Twojego wyniku bazowego.

Aby móc ubiegać się o airdropy z Multiplanetary Farming, musisz mieć co najmniej 1000 DHP. W zasadzie wymaga to od Ciebie albo 1000 STT stakowanych przez minimum 1 tydzień, albo np. 500 STT stakowanych od 21 tygodni [1000 DHP = (500 STT x 1) + 20 x (500 STT x 0.05)].

Aby zebrać DHP, musisz stakować $STT w sposób ciągły i nieprzerwany (migracja między frakcjami jest dozwolona). Jeśli zdecydujesz się odstakować swoje tokeny $STT, stracisz wszystkie dotychczas zebrane DHP. Dane o $STT będą zbierane przez cykliczne snapshoty. Pierwszy snapshot został wykonany w bloku 4726000, a ostatni w bloku 6967001.

Co więcej, 100 najlepszych stakerów Diamond Hands zostanie docenionych, poprzez publikację na tablicy Diamond Hand Score Leaderboard! Tablica ta będzie gromadzić najlepszych z najlepszych stakerów $STT. Tabela będzie aktualizowana na podstawie codziennych snapshotów.

Poprzez realizację tych propozycji zespół StarTerra chce docenić najbardziej oddanych Stakerów $STT.

Obecnie możesz odbierać nagrody Luart, RoboHero oraz MintDAO.

Może Cię zainteresować:

Aby zawsze być na bieżąco, śledź nas oraz StarTerra na Twitterze.

TerraInfo.plhttps://twitter.com/terrainfopl

StarTerra https://twitter.com/StarTerra_io

Zachęcamy również do dołączenia do kanału informacyjnego na telegramie, oraz grupy dyskusyjnej na discordzie.

Telegram https://t.me/terrainfopl

Discord https://discord.gg/UwXNuywQ

Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie zawartych na stronach informacji podejmowane są na odpowiedzialność użytkownika serwisu.Redakcja Terrainfo.pl